Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Original Roleplay

IP: 80.79.113.17:7777

Koduleht: http://originaalrp.forum.co.ee/forum.htm

Map: Los Santos

Gamemode: *ORPv1.1

 

Serverist:

Inimesed on sõbralikud ja oskavad RP-d. Autode tuuningud jäävad peale. olemas /kinni cmd ( inimene saab ise ennast slappida elusid kaotamata ) ja /värskenda cmd ( inimene saab ise endal panna paika vw ja interiori ). Kui soov teha oma mafiat/gangi, siis pole vaja mingit avaldust - Majad, autod ja relvad tuleb ise osta gangile/mafiale IC raha eest poest ( rohkem RP-likum. ).

"Erilised cmd-d"

/kinni, /värskenda, kui inimesele on tehtud /seokinni siis on võimalik teha talle /searchwallet ja /blindfold ( teeb pildi seotud isikul mustaks ),

Ametid:

Advokaat

Prostituut Mehaanik

Ihukaitsja

Poksija

Bussijuht

Kaubikujuht

Pitsapoiss

Farmer

Narko smuugeldaja

Narkodiiler

Materjali smuugeldaja

Kojamees

Ehitaja

Prahivedaja

Kerjus

Relvavalmistaja

 

Grupeeringud:

Legaalsed:

Valitsus

Takso

RiigiKogu

Euroopa Kohus

Päästeamet

Uudiste Kompanii

Los Santose Politsei

 

Illegaalsed:

Street Racers

VineWood Family

Yamaguchi

Tulge mängige ja te ei kahetse, RP ei oska siis Adminid aitavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter

Kuidas kärab kah? Jama avaldus... :/ Sellise avaldusega ei tõmba eriti mängijaid juurde, ja mis mõte uue serveri tehes?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yamaguchi kopeeritud easylifest, fail

 

Pigem oled sina fail. Sinu loogika järgi:

Mendi fraktsioon servusse.. Fakk ei saa, see juba EL-is olemas.

Päästeameti fraktsioon servusse.. Fakk ei saa, see juba EL-is olemas.

Grove gängi fraktsioon servusse.. Fakk ei saa, see juba EL-is olemas.

 

Ennem mõtle, kui ütled.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
yamaguchi kopeeritud easylifest, fail

 

Yamaguchi ( gumi ) on Hiina mafia Yakuza üks tuntumaid harusid. Seda just tänu nemde vägivaldsusele. Tee teinekord sutsu uurimustööd.

 

Meie servult ka väga palju asju kopitud.

 

Sina oled teinud oma serveri LA-RP'i alusele nagu temagi... No big difference!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter

Yabodo räägib õige juttu. Mis mõte on uue serveri luua, kui Eestis SAMP pelurid on vähe? Pigem tee rahvusvaheline, siis inglasi rohkem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Yabodo räägib õige juttu. Mis mõte on uue serveri luua, kui Eestis SAMP pelurid on vähe? Pigem tee rahvusvaheline, siis inglasi rohkem.

 

Oli soov teha Eesti serverit, välismaa serverites pole ma ise üldse mänginud :D

Põhiline et servus kõik arusaadav ( eestikeelne ) ja IC palju naisi, siis normaalne server! :D Okei okei..RP oskus on kah meil tegelt hea :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
Oli soov teha Eesti serverit, välismaa serverites pole ma ise üldse mänginud :D

Põhiline et servus kõik arusaadav ( eestikeelne ) ja IC palju naisi, siis normaalne server! :D Okei okei..RP oskus on kah meil tegelt hea :P

 

Vaata Game-Monitoris, Eestis on 1-30 SAMP servusi. (75% RP), niiet hakka parem rahvusvaheliseks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaata Game-Monitoris, Eestis on 1-30 SAMP servusi. (75% RP), niiet hakka parem rahvusvaheliseks.

 

No maitea...Rahvast tuleks kindlasti juurde, aga paraku ise pooldan eesti serverites pelada :D

Ja tegelt võiks teha kui vähegi raha jätkub teise servu juurde San Fierro GM-iga kuna tegelt seda pelatakse kah hea meelega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Yamaguchi ( gumi ) on Hiina mafia Yakuza üks tuntumaid harusid. Seda just tänu nemde vägivaldsusele. Tee teinekord sutsu uurimustööd.

 

 

 

Sina oled teinud oma serveri LA-RP'i alusele nagu temagi... No big difference!

 

On ikka vahe, minul on LA-RPi peale tehtud, agasee on väga palju tuuningut saanud, see on minupealt lihtsalt maha teinud kõik. Aga ega ma siin ei viitsi vaielda, ega lihtsalt copyga head asja ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
On ikka vahe, minul on LA-RPi peale tehtud, agasee on väga palju tuuningut saanud, see on minupealt lihtsalt maha teinud kõik. Aga ega ma siin ei viitsi vaielda, ega lihtsalt copyga head asja ei saa.

 

Kuule minuteada see "sinu server"- Sa pole ju selle omanik isegi! Sa ei oska ju kurat skriptidagi! Mine nuta patja kui kurb meel mitte ära hakka siin ulguma!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
On ikka vahe, minul on LA-RPi peale tehtud, agasee on väga palju tuuningut saanud, see on minupealt lihtsalt maha teinud kõik. Aga ega ma siin ei viitsi vaielda, ega lihtsalt copyga head asja ei saa.

 

Aga ta jääb ikka LARP editina. Me kõik kasutame sitta LARP-d. Ja need ei ole kellegile oma, vaid Scorcher oma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuule minuteada see "sinu server"- Sa pole ju selle omanik isegi! Sa ei oska ju kurat skriptidagi! Mine nuta patja kui kurb meel mitte ära hakka siin ulguma!!!

 

kui saad busti kohe mingi ''ÄRA TEE!!!!11!!1!!!!'' lendama, ma juba tean su vanust kindlalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
kui saad busti kohe mingi ''ÄRA TEE!!!!11!!1!!!!'' lendama, ma juba tean su vanust kindlalt

 

Aga sa võid ju avaldada mu vanust siin, Kahtlen et tead. Lihtsalt saage üle juba, pole vaja ju niisama vinguda teise inimese servu kodukal et endale rohkem rahvast tuleks- see suht sarnane juba reklaamile

 

 

 

"""On ikka vahe, minul on LA-RPi peale tehtud, agasee on väga palju tuuningut saanud, see on minupealt lihtsalt maha teinud kõik. Aga ega ma siin ei viitsi vaielda, ega lihtsalt copyga head asja ei saa."""

 

Kui sa nüüd arvad et "sinu" serveril on mingi ülihea RP oskus...siis kahtlen. Päris äge oli vaadata... Pank on firmana müügis hinnaga 500 000- IRL sa saaksid selle eest korteri osta mitte firmat ( vaata panga maja kah korra...panga maja on juba väärt oma 5 000 000 mitte 500 000. Niiet asi on suht RP-st kaugel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Aga sa võid ju avaldada mu vanust siin, Kahtlen et tead. Lihtsalt saage üle juba, pole vaja ju niisama vinguda teise inimese servu kodukal et endale rohkem rahvast tuleks- see suht sarnane juba reklaamile

 

 

 

"""On ikka vahe, minul on LA-RPi peale tehtud, agasee on väga palju tuuningut saanud, see on minupealt lihtsalt maha teinud kõik. Aga ega ma siin ei viitsi vaielda, ega lihtsalt copyga head asja ei saa."""

 

Kui sa nüüd arvad et "sinu" serveril on mingi ülihea RP oskus...siis kahtlen. Päris äge oli vaadata... Pank on firmana müügis hinnaga 500 000- IRL sa saaksid selle eest korteri osta mitte firmat ( vaata panga maja kah korra...panga maja on juba väärt oma 5 000 000 mitte 500 000. Niiet asi on suht RP-st kaugel.

 

no mis siis ,et mingis serveris 500k pank maksab? Äkki mingi teenib seal üldse tunnis 100$, kui sa ei tea teiste servude ekonoomikat siis ära seleta.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nagu juba EvolutioN eespool mainis, hindade koha pealt ärge fuckin vaielge,

 

igas serveris on oma ekonoomia,

 

ühes sa teenid iga päev 50 000$, teises 5 000$

ja ühes maksab üks asi 500 000$, kuid teises 50 000$

 

selle üle vaielda on nii.. mõttetu lihtsalt, igas serveris on see erinev ju :/

 

+ sa ei saa hindu võrrelda päriseluga 100%-liselt, kuna mõned esemed/asjad kaotaksid väärtuse,

 

teised oleksid ülehinnatud, sellega kaoks stabiilsus ekonoomias ja raha kaotaks väärtuse/oleks väääääga raskesti kättesaadav

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Avaldus on jah veidi nagla, aga selle eest on mängijad sõbralikud ja aitavad kui abi vajad.. Vahest käin seal mängimas.

Eriti meeldib admin John, kes aitas alati kui ma midagi küsisin..

Mina soovitan seda serlverit.

 

Vahet pole et hetkel mängib vähe inimesi, küll see server kogub kah kuulsust

Sin city roleplayst vms on see server parem igastahes,,,


b_560_95_1.png

 

 

https://discord.gg/wDWyGzy Kõik sisse!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Täitsa võimalik et server kolib üle San Fierro-sse ning seda üpris kiiresti. Minule endale igatahes meeldib. Nagu näha kodulehel hääletusest (( http://originaalrp.forum.co.ee/teadaanded-f1/linnast-kolimine-sf-i-t116.htm )) siis on neid kellele meeldib veel päris palju ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täitsa võimalik et server kolib üle San Fierro-sse ning seda üpris kiiresti. Minule endale igatahes meeldib. Nagu näha kodulehel hääletusest (( http://originaalrp.forum.co.ee/teadaanded-f1/linnast-kolimine-sf-i-t116.htm )) siis on neid kellele meeldib veel päris palju ;)

 

Lugesin nats foorumit ja tekkis küsimus,

 

Miks te tahate võtta GMe ,mis on SFis või LVs kui te võite ka seda ise teha? Pole sugugi raske.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.