Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Väike arusaamatus. ABI PLZ

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kasutaja Tervik müüs mulle paypalis raha 33 USD, kuid paypalile tundus midagi kahtlast ja tõmbas see raha tagasi tema kontole ja pani tema acci limiti, kuid mul on kõik okei, ainult raha puudu ja natuke negative crediti. Kui mina palun raha tagastada, siis on mul ju õigus? Kuna mina ei vastuta mis tema acciga juhtunud on, sellepärast ma jäin veel rahast ilma...

 

 

Tänan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jeh, tunnistan. Müüsin - Tasus. Minu paypali konto, millega oli tehtud tehing - Dollarid ostetud - Dollarid kantud Sametisele sai limited. Point ei saa olla ainult minus, kuna konto ju täitsa uus. Tõesti ei ole nõus tasuma 100%, kuna süüdi ei ole ainult mina.


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

janek palus postida siia midagi, kuna meil oli täpselt sama arusaamatus, kuigi mul oli selleks summaks natuke rohkem..

Igastahes, sinu acc, pmst sina peaksid vastutama sellest, rääkige, äkki saate mingi kauba teha, et maksad osadena vms.

poole aasta pärast saad acci unlimited nkn vist


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

raha oli saadud NN sital viisil. ntks inimene X saadab raha inimesele Y ja inimene X teeb dispute. enne disputet on jõudnud inimene Y oma raha ära saata inimesele A ja paypal konfiskeerib raha inimeselt Y ja teeb selle negatiivseks! , terviku miinus kaob paari kuu pärast ära max. see ei jää sinna eluks ajaks, raha läheb tagasi inimesele X

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
raha oli saadud NN sital viisil. ntks inimene X saadab raha inimesele Y ja inimene X teeb dispute. enne disputet on jõudnud inimene Y oma raha ära saata inimesele A ja paypal konfiskeerib raha inimeselt Y ja teeb selle negatiivseks! , terviku miinus kaob paari kuu pärast ära max. see ei jää sinna eluks ajaks, raha läheb tagasi inimesele X

 

Miinus on mul, tema tõttu raha läks talle tagasi, nüüd on ta mulle võlgu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
sa pead välja uurima kust tema sai selle raha ja siis sealt seda asja uurima! ja palju sul miinustes on paypal?

 

enne oli mul mingi 9,5 usd kontol, kui paypal dispute tegi talle, siis tõmmati mult 33 usd tagais,accil on mul -23 usd, kuid paypal on mul väga vaja kasutamiseks ja seda miinust kompanseerida ma ei thaa, kuna kasutaja on ka verified...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

järelikult pead selle negatiivsest lahti saama, niipea kui negatiivsest lahti oled saab tervik oma raha tagasi ning tervik saab sulle raha uuesti teele saata!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
järelikult pead selle negatiivsest lahti saama, niipea kui negatiivsest lahti oled saab tervik oma raha tagasi ning tervik saab sulle raha uuesti teele saata!

 

Ta on limited, ja raha läheb talle niikuinii tagasi, isegi kui mul miinus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
siis helistage kliendi teenindusse ja küsige milles viga on.

 

Issand jumal :D

 

Ta sai limited, sellepärast tõmmati gi raha tagasi, see on tema acc, tema süü, seega tema peab mulle raha kompanseerima millest ma jäin ilma tema acci pärast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Issand jumal :D

 

Ta sai limited, sellepärast tõmmati gi raha tagasi, see on tema acc, tema süü, seega tema peab mulle raha kompanseerima millest ma jäin ilma tema acci pärast.

 

peab jah siis, tema maksab kõik kulud kinni sulle, milles siis probleem on? kannad uue raha oma kontole ja saad edasi äritseda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
peab jah siis, tema maksab kõik kulud kinni sulle, milles siis probleem on? kannad uue raha oma kontole ja saad edasi äritseda :D

 

Nojah, ta peab 330 eek tagasi kandma ;D või kuskilt 33 usd sebima, sest limited acciga raha enam saata ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui saajalt võetakse raha tagasi, siis see on alati saatja viga. Vastasel juhul ei kasutaks ükski eraisik või firma PayPali. Seega Janek, kui sul on pilt, mis tõestab, et raha refunded Terviku poolt, siis Tervik on kohustatud selle tagasi maksma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miks 50%? Janek maksis sulle 330.- ja jäi enda dollaritest ilma, mis on arvatavasti sinu limited kasutajal. Sinu kasutaja sai limited, kuna pole kas verified või keegi kolmas võttis sinult selle raha tagasi. Maksa 330.- Janekile tagasi ja enda kasutaja tee limiidist lahti, saad oma raha jälle kasutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Ei saa seda limidiist lahti ning ei viitsi ka jamada. Ei võtnud keegi kolmas isik tagasi, kandsin Janekile ja sai limited - Wtf? Kasutaja oli uus, alles oli kantud $35.. Aga jah, võite siis banni ära panna.

 

No ootame veel veidi, mis paypal sinna respondib, kuna üritasin nii teha et nad usuksid et "item shipped" nagu eelmine kord kunagi tegin, loodan et töötab, kui raha läheb sulle tagasi, siis refundid Stanile tagasi ja tema saadab edasi mulle, nõus nii?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mihkel mida sa siis üldse seletad? Ma saan aru, et Janeki süü ei olnud ,aga mina ka kõik endale kaela ei võta. 100% summast ei saa, enne saan banni. Ning Janek. Ma ei saa refundida talle, kuna ma ju saadsin osa raha pinsellerile, ning tema pani, et ta ei ole asja ära saatnud. Sa ütlesid, et ma pean üle vaatama, vaatasin, aga see raha ikka paypalile ei ilmu, wtf?


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mihkel mida sa siis üldse seletad? Ma saan aru, et Janeki süü ei olnud ,aga mina ka kõik endale kaela ei võta. 100% summast ei saa, enne saan banni. Ning Janek. Ma ei saa refundida talle, kuna ma ju saadsin osa raha pinsellerile, ning tema pani, et ta ei ole asja ära saatnud. Sa ütlesid, et ma pean üle vaatama, vaatasin, aga see raha ikka paypalile ei ilmu, wtf?

 

See raha ilmub su accile siis kui paypal on enda otsust välja toonud, siis saad refundida, ükskõik mis raha, aga summa peab sama olema mis sulle saadeti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.