Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Abi vaja ?

Soovitatud postitused

kuhu oleks kõike realistlikum teha mingi cs kodukas? . vms ise eriti ei oska kasutada ucoz.com , see suht keeruline ei ole teinud ka, kui keegi viitsib võiks mulle teha (A) kui tal vaba aega oleks piisavalt . oleks suhteliselt tänulik

 

ja palun jätke oma nõmedad kommentaarid endapoole, ei viitsi neid lugeda siin , kes oleks nõus abistama siis oleks tänulik (H)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

You must be joking? Selle eest maksta...

Pmst otsi free webspace, tee kasutaja, seal need automaat installerid ja pane joomla vms. peale.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

Tänapäeval kehtib põhimõte: "Raha eest saab kõike." Maksa, ma teen sulle sisuhaldusega koduka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter
Tänapäeval kehtib põhimõte: "Raha eest saab kõike." Maksa, ma teen sulle sisuhaldusega koduka.

 

Just.

 

Sa võiksid kasutada http://000webhost.com, sisuhalduse saad tasuta, ntx Etomite, Joomla!, jne, siis paned peale, ongi valmis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Sponter

No issand,

http://www.000webhost.com/order.php

 

Mine sinna ja tee esimene lahter tühjaks.

Teise lahtriks paned: (näide: csz0r) peetersaan

Siis tuleb http://www.peetersaan.hoztei.com

Kolmas lahtrisse paned oma eesnime.

Neljas lahtris paned oma emaili.

viies ja kuues lahtrisse paned oma parooli.

seitsmes lahtris paned koodi, see mis pildil kood on.

Paned linnuke ette, ja vajuta Create My Account.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänapäeval kehtib põhimõte: "Raha eest saab kõike." Maksa, ma teen sulle sisuhaldusega koduka.

 

Tänapäeval kehtib põhimõte : "Tasuta lõunaid ei ole" , ja ilma rahata saab ka asju.

 

Pmt tean üht kutti, endist klassivenda, on teinud kodulehti, teab joomlast ja foorumitest. Võin anda ta msni, eks ise räägid temaga. Ma arvan, et ta aitab sind küll.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.