Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Lugu on selline siis:

Ostsin acci talt paar nädalat tagasi, milleks oli Mr Pure V1. Ülejärgmine päev oli locked, mötlesin, et olgu, savi.

Minu tehtud unlock appeal tuli denied.

Kuigi kasutaja oli selleksajaks unlocked.

Rääkisin savuga lubas asja uurida.

Tegi mingeid appeale, tagasi ei saanud.

 

Mõne päeva pärast võttis ühendust selline inimene nagu [email:1sfc18ng]alari_kingu@hotmail.com[/email:1sfc18ng], kes on savumani söber.

Mr pure v1 oli tema käes, nöudis raha veel selle eest, et ta mulle acci tagasi annaks, keeldusin muidugi.

~ nädal olen savule pinda käinud, aga ta ei vasta msn. Isegi janek proovis rääkida temaga, ei aidanud.

Pmst, savu, kui loed seda teemat, ma ei soovi su acci, vaid sooviksin seda raha tagasi mis maksin selle kasutaja eest, kuna lootsin et sa oled usaldusväärne ning mingit scammimist ei toimu sinupoolt, kahjuks eksisin.

 

Msni convi tervet uploadima ei hakka, vaid panen osad pildid sellest siis;)

 

scamsu.png

scamsda.png

scamsd.png


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jap, savuman scammibgi nii, et müüb kasutajaid ja laseb need sõbral ära tõmmata, siis paneb uuesti müüki.

Mul mitme kasutajaga suht nii. See alari kingu vms tõmbab tal neid. Ise mängisin ka kunagi selle kasutajaga koos Kristjaniga, järsku oli ka acc läinud :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jap, savuman scammibgi nii, et müüb kasutajaid ja laseb need sõbral ära tõmmata, siis paneb uuesti müüki.

Mul mitme kasutajaga suht nii. See alari kingu vms tõmbab tal neid. Ise mängisin ka kunagi selle kasutajaga koos Kristjaniga, järsku oli ka acc läinud :/

 

 

 

Kristjanile maksin tagasi ja pacile lubasin ka tagasi maksta siis maksan!

Mina ei tea mida see Alari jälle tõmblema hakkas selle kasutajaga..

 

---------- Postitused liidetud 11:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:18 ----------

 

Niikauaks võite ban peale lükata vms!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

bannige ta siis, pole mötet jamada, raha ei saa nkn


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kristjanile maksin tagasi ja pacile lubasin ka tagasi maksta siis maksan!

Mina ei tea mida see Alari jälle tõmblema hakkas selle kasutajaga..

 

---------- Postitused liidetud 11:19 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:18 ----------

 

Niikauaks võite ban peale lükata vms!

 

Maksa see 200ne võlg kh mulle ära ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.