Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kas ma olen scammer või ei?

Kas milka peab andma Gabrielile authi või ei? (lugege ennem teema läbi)  

224 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas milka peab andma Gabrielile authi või ei? (lugege ennem teema läbi)



Soovitatud postitused

VIP

pöördun siis vahvel.net rahvas poole, et gabriel saaks oma tahtmise.

 

nii konflikt tekkis sellest.

5kuud tagasi või isegi rohkem ma ostin gabrielilt kuulsa skilleri nimega miss farming.

ma maksin talle ilusti ära antsin authi + raha.

authiga sain 1 korra üle ja pidin talle uue muretsema.

aga täna ( 25.aprill. 2010) tahtis ,et ma talle uue authi annaksin (nimelt auto mineri)

või annaksin talle selle authi jaoks raha (mida ma ei anna kuna mul pole üle aru seda).

aga ma tahaksin teada saada seda Kas ma pean talle andma uue authi? kuna ta on selle ise ära kaotanud vms.

 

pöördun siis rahva poole ja tahaksin teada saada kas ma pean talle uue authi andma või selle jaoks raha?

 

kui ma kaotan siis PALUN bannige mind ära kuna ma ei anna talle seda. pange põhjuseks ülelaskmine mida ma ei teinud.

aga kui ma jään peale siis gabriel ära tüüta enam ja osta oma raha eest see auth.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kui see pole sinu tõttu failed / whatever , siis sa jääd siia .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

RS2 Cheats and Bots

 

Auth codes disabled...

04/21/2010

We recently disabled all keys that had multiple IP use on them.

 

Please don't post on the forums about it, instead please use the help desk using the link below. However, before you try this please check your email you bought the bots with as they have been reissued and resent. Mine were reissued straight away and I found them in my Junk email box. Please search your email box before using the link below.

 

Use this link : http://www.rsbots.net/helpdesk/index.php?_m=tickets&_a=submit

Log in and 'submit a ticket' usually we try and respond within 24 hours - however it seems a lot of people will do this so please wait much longer for a reply.

 

Abby

Kas sa oled loll?

Ma ju seletasin sulle, et otsi to tont ülesse kellelt sa auth sebisid ja anna mulle uus auth!


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

ma ei tea tema msni enam. ma ütlesin sulle.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

siis on rensli on mind ülelasknud.

aga ma ei hakka talle halba tegema kuna ta on normaalse suhtumisega.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

kaua te hääletust panete peale???


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Eks see oleneb lepingust, mille sõlmisite. Kui mitte mingisugust sellist teemat ei ole tehtud, siis ta ei pea sulle tagasi andma.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

panin muidu ei...


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

no eks mõni ei suuda minna eluga järgmisele etapile.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mina olen mingi laps, kes midagi hoida ei oska? Kõik kes vähegi mingitest authidest teavad võivad tõestada, et paljud authid said lampi banned. Lihtsalt ma tahan, et ta laseks sellele tondil kes auth ostsis saata kirja, et auth tagasi saaks. See ei ole enam minu mure, et ta ei mäleta kes see oli.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mina olen mingi laps, kes midagi hoida ei oska? Kõik kes vähegi mingitest authidest teavad võivad tõestada, et paljud authid said lampi banned. Lihtsalt ma tahan, et ta laseks sellele tondil kes auth ostsis saata kirja, et auth tagasi saaks. See ei ole enam minu mure, et ta ei mäleta kes see oli.

 

täis taun oled??

sinuga viimasel ajal sitaks pointless asju olnud jne...

ime, et õiguse kaotanud pole

 

aga võiksid...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mila sinu etapi jutt ka selline, müün rs acci 500 eest, tõmban paar päeva hiljem acci tagasi ja ütlen, rofl, mis sul viga on, ei oska eluga järgmisele etapile minna? laps!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ega jh, mõistus pole omateha


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jh, mõistus pole omateha

 

true,true .

minu silmis võiks jah ilusti asju ajada (kuigi mina pole siin mingi ütleja) , Gabriel ütles,et Milka küsiks tollelt vennalt uue authi , aga Milka eitea mis teeb ...

hääletasin ikkagi ei .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Gabriel, absull kõikide authid said failed.Isegi RSB Staffide omad:huh: Mina ei näe reaalset scammi tglt.

Enda poolt hääletas ta muidugi, kuna ta teab, et pole teinud mindagi sellist, mis paneks ta "jah" hääletama.

Vähemalt on rohkem mees, kui enamus Vahvli ethugid.Kui refundist polnud juttu alguses, pole ka probleemi.Ta sai aasta kasutada, normaalne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oleks see raha poogen, aga ma tahaks lihtsalt auth tagasi. Ta ei pea muud tegema kui laskma tollel tondil auth emailile uuesti tellida ja asi ants. Mul poogen mis selle hääletuse tulemus on banni ei saa sa nii või naa. Kogemus oli positiivne ju. Lihtsalt ma ei saa aru miks sa teed sellest asjast niisuure probleemi ja ei uuri lihtsalt välja kes sulle selle auht müüs. Sul ei lähe ju mingit raha niiviisi kaotsi. Help deskis sisestab auth sinna(võin tollele tondile vana code kah anda) ja siis lihtsalt tuleb see uus auth tema emailile.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.