Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scämmer msn:grooveraider0@hotmail.com Nn pinnimees

Soovitatud postitused

VIP

Loll jutt et oma pinni ei saanud, usu mind minult sa nahka üle kõrvade ei tõmba

Minupoolt on pin edastatud ning need poolikud msni convod peaksid midagi tõestama?

 

 

Jah tuleb tõdeda et mul olid eile ja täna mõned pinnid bugged kuid scammer?

 

Täna siit foorumist tahtis üks vend pini osta, kandis raha üle, aga minul olid pinniga probleemid ning kandsin raha tagasi :)

 

Ma võin öelda et mul on hetkel paar pinni varuks, kuid sulle ma teist pinni andma ei hakka :P

 

Minujaoks case closed, täiesti nonsense värk


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

fishy sa pole tõesti scammer, aga mina ostsin sinult accounti 75.- nimi oli librtyprime vist ja paar päeva hiljem oli account läinud, kui sina seda ei teinud siis oli see varasem omanik, ja ise sa ütlesid kui probleemid saan raha tagasi.. ja on tekkinud probleeme

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kle mida sa ajad?

 

Tahad teen reidis pildid ülekannetest?

Ära tule mulle valeatama krdi tainas

 

Lase tulla

Ega kunagi ei saa poole auruga võitlusesse astuda


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dvi lase käia jaah sa ind blockis hoiad msnis siis ?

 

See pole tõestus ka juba? :D

 

Miks sa mulle mingeid lolle kirju saadad rate? Päevas 4+ kirja?

Miks sa teed vari msne et mingit lolli juttu ajada msnis?

 

Ja kas sa eitad et ma sulle paar päeva enne seda sinu tehtud teemat pini müüsin?

Väidad et see pin oli ka vale või et logisin välja kohe?

 

Ma lihtsalt ei mõista mida sa üritad selgeks teha siin rahvale?

Sinu jutu järgi olen totaalne pinscammer. Ütle miks ma sind siis esimesel korral üle ei lasknud?

Või lasin siis ka :S ?


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin sa räägid et saatsid sollid tagasi miks msnis õtlesid mlle et andsid mulle pinni ?

See hea proof kohe teen pilt ja topin üles vot siis oled BUSTED !!!

 

???????????

Saatsin sollid tagasi? Miks peaks?

???????????

 

Ole oma pinni üle õnnelik ning tänud et mul nime mustad


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Uploadi need pildid normaalsesse kohta - tinypic või imageshack.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks sa talle raha ette saatsid? Ja selle tõestuse järgi saaks öelda, et sa võisid vahelt jätta teksti ära. Leiad viisi tõestamiseks saab banned ka.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kahju sellistest. Fishy, sina andsid talle bugged pinni? Mis hea pärast sa uut ei anna siis, või raha/solle tagasi ei kanna?

 

Tundub et teile ei jõudnud asi päris kohale

 

Müüsin talle pini mingi nädal aega tagasi. Kandis sollid ette, sisestasin pinni ise. Kõik oli ok

Nüüd paar päeva tagasi müüsin talle järgmise pinni. Kandis sollid samamoodi ette. (Ütlesin talle et mul pole hetkel pin) Ütles et annaksin siis nii ruttu kui võimalik

Õhtul tulin msni. Andsin pinni. Ütles tänud ja logis välja. Sama õhtu müüsin veel 2 pinni siia foorumisse

Järgmine päev sisse tulles avastasin teema.

Ja kõik sellised kes te siin olete, et gf banned vend, mõttetu scammer siis mitte oma nina pista siia palun.

 

Arvate et mul oleks raske midagi ostes kedagi scammeriks teha? Sama põhimõttega nagu see teema siin?

 

Oletame et ostan sult kasutaja, Kannan raha ära ja kõik nii, ning ütled et vahetad msni korra, või midagi iganes?

Ma teen pildi ainult sellest hetkest ning oledki scammer siis? Said nüüd põhimõttest aru??


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tundub et teile ei jõudnud asi päris kohale

 

Müüsin talle pini mingi nädal aega tagasi. Kandis sollid ette, sisestasin pinni ise. Kõik oli ok

Nüüd paar päeva tagasi müüsin talle järgmise pinni. Kandis sollid samamoodi ette. (Ütlesin talle et mul pole hetkel pin) Ütles et annaksin siis nii ruttu kui võimalik

Õhtul tulin msni. Andsin pinni. Ütles tänud ja logis välja. Sama õhtu müüsin veel 2 pinni siia foorumisse

Järgmine päev sisse tulles avastasin teema.

Ja kõik sellised kes te siin olete, et gf banned vend, mõttetu scammer siis mitte oma nina pista siia palun.

 

Arvate et mul oleks raske midagi ostes kedagi scammeriks teha? Sama põhimõttega nagu see teema siin?

 

Oletame et ostan sult kasutaja, Kannan raha ära ja kõik nii, ning ütled et vahetad msni korra, või midagi iganes?

Ma teen pildi ainult sellest hetkest ning oledki scammer siis? Said nüüd põhimõttest aru??

 

Ehk teed pildi sellest, kui sa talle teise pini andsid?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pildi millest?

Minu kõige vanem windows messenger ei salvesta küll midagi, isegi faile ei lase saata/vastu võtta

Ning ei näinud ka põhjust miks peaksin igast pinnimüügist pildi tegema

 

Aga noh kui juhtkonnale rahu ei anna, et siin üks "pinnimees üle laseb igasse kaarde" siis lihtne ban. Nutma ma sellepärast küll ei hakka. Nimi on tõenäoliselt igaveseks rikutud siin foorumis

Anyway, olen seda ka varem maininud. Süüd omaks ei võta, nonsense minujaoks


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Irw, Fishy on küll süüst puhas...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.