Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Mr S. x@sess.com

Soovitatud postitused

alguses oli tegelane normaalse jutuga .

tahtsin pin osta , aga jah , tõmmati lohku ...

ehyr7r.png

d9xrm.png

k9xs0z.png

mrscnr.png

 

oma soovitud pinni ma ei saanud...

msn tal on siis [email:swylia28]x@sess.com[/email:swylia28]

ärge temaga äri ajage .

 

Mr S. - ilt sooviksin saada tagasi oma raha või pinni.

 

Aitäh !:s


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Incorrect payment window , t2hendab , et kui sul oli membu aega järel ja nt oli tehtud Austraalia pinniga siis ei saagi uk oma peale panna, ja incorrect payment window t2hendab , et pin 6ige aga vale maa .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alafoorumi reegel number 1.1

 

 

TEEMAST võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad..

 

Teistel paluks mitte tülitada!

 

Kes seda reeglit ei järgi saavad warned.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Incorrect payment window , t2hendab , et kui sul oli membu aega järel ja nt oli tehtud Austraalia pinniga siis ei saagi uk oma peale panna, ja incorrect payment window t2hendab , et pin 6ige aga vale maa .

 

See, kui sul oli sisestatud Aus pin ja sul on järgi veel 13 või alla selle membershipi siis SAAB sisestada UK v mõne muu riigi pini. Incorrect Payment Window for PIN on kas vale riik, vale pini tüüp(PbP/SMS) või pin on lihtsalt bugged.

 

Vabanda OT pärast. Loodetavasti saad oma raha/pini kätte. Muide ma just 7 paiku rääkisin temaga ja lootsin, et müüb mulle oma pinid solides. Väga hea, et ma ei ostnud. Suured tänud teema eest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teemas oli kirjas, et teed video.

Incorrect tähendab samuti seda, et pin kasutatud ( Dumby: Incorrect Payment Window for PIN on kas vale riik, vale pini tüüp(PbP/SMS) või pin on lihtsalt bugged. )

 

Ja oleks ju sulle ette käinud,kuidas oleks üle saanud lasta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui MoonLightShadow saab oma pinni kätte siis case closed, kui ei siis banned.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siis palun, uploadi ja kui on korralikud siis lisame selle ka nõudesse.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://img27.imageshack.us/img27/2029/xsessonpede1.png

siis rääkisin et mõtekam oleks teamwiewiga

aga ta keeldus( siin pildil oli näha ka et pidime kandma mmonlightiga samale kontole)

seejärel kandsin raha:

http://img219.imageshack.us/img219/6976/xsessonpede2.png

ja ta logis välja kohe kui oli pilti näinud

kandsin yle siis 125 eek

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vabanda OT pärast. Loodetavasti saad oma raha/pini kätte. Muide ma just 7 paiku rääkisin temaga ja lootsin, et müüb mulle oma pinid solides. Väga hea, et ma ei ostnud. Suured tänud teema eest.

Np .


raputa palju tahad , viimane tilk jääb ikka püksi :D:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise sisestamisel on alati risk. Sa ei saa tõestada, et pin ei töödanud va video tegemise kaudu. Kuna sa videot ei teinud, siis ei saa tõestada, et ta reegleid rikkus. Ma olen kindel, et ta andis sulle meelega vale pini ja lasi sind kavala petuskeemi kaudu üle, kuid reeglid kehtivad kõigile. Hetkel saab vaid siin teemas kõiki tema eest hoiatada ja tema pini teemas punaselt kirjad üles panna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuidas sa ära tõestad, et PIN, mille said, oli vale? Äkki oli PIN õige ja noolid siin temalt uut? Alati kasutage MM või tehke tervest tehingust video. Ilmselgelt mingi jabur pilt ei tõesta midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas sa ära tõestad, et PIN, mille said, oli vale? Äkki oli PIN õige ja noolid siin temalt uut? Alati kasutage MM või tehke tervest tehingust video. Ilmselgelt mingi jabur pilt ei tõesta midagi.

 

ma sain ka üle Raili Lahtvee kontole raha kandes, kasutaja Wnb'lt.


marsyyo.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma sain ka üle Raili Lahtvee kontole raha kandes, kasutaja Wnb'lt.

 

Lasin tollele kontole saata, kuna ostsin temalt kasutaja.

 

Isegi kui keegi juhtkonnast arvab, et lasin üle - go ahead.

Banhammer eriti ei koti,alati leian ka mõne teise foorumi.

 

Hetkel isegi ei tegele enam RuneScapega btw.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks sa oma kontole kunagi ei lase saata?

 

Lasen ju, kui ostja ütleb kohe ära, et soovib mu kontole saata & sobiv pank olemas siis miks mitte?

2 pini raha olen lasknud ka enda kontole saata.

 

Nii, aitab nüüd spammist.Las juhtkond teeb enda otsuse ja sulgeb siis teema?

Soul 2x siia postitanud, ning teema ikka avatud..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.