Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer .

Soovitatud postitused

Asi Algas nii , et Funck ja Holy neeb vahetasid kasutajad .

Ehk need kaks siis http://www.vahvel.net/showthread.php?55844-M-70-99-46-96-99-92-11-[-zerker-] ja see

http://www.vahvel.net/showthread.php?54012-M-Lvl-70-mage-94-str-83-~115-zeali-olemas .

Vahetus tehti 2ra ja siis Funck myys mulle selle pure , Tehingu tegin l2bi middelmani ja maksin 360.- krooni .

Moded saava kysida Yksikasju Taneli k2est , Nii Edasi .

Sain Pure k2tte , m2ngisin natuke aega ja siis Purel Oli pw vahetatud .

Siis r22kisin Holy neebiga msnis ja Ta ytles , et v6ttis kasutaja tagasi , sest zerker mille ta sai Funckilt oli tagasi v6etud .

l6pp tulemus siis , et holy neeb sai kasutaja tagasi ja oliver ehk funck sai 360.- eeki ja Zerkeri , sest t2na sai ta busti .Kaks pilti ka sellest ,

 

Tyler D Ehk Uus S0 smontaani display nimi . Ta ytles alguses , et on oliver ja oliver oli samal hetkel msni busy , (seda kahjuks pildile ei saanud )

 

Pildile sain selle

n6x4eq.jpg

 

Siin siis ta v2idab , et ta mina ehk argo , andsin talle kasutaja tagasi , ja ta maksis mulle pool v2ljak2idud summast tagasi .

Esiteks Ma pole seda Zerkerit saanudki ja teiseks mu pangakontole pole ka midagi laekunud .

 

teine pilt siis ,

s33v9w.jpg

 

Hakkas v2itma , et tema andis mulle pure ka , Aga Ei Ma pole temalt mitte yhtegi kasutajat saanud . Ja peale seda ta logis v2lja ,

 

KUI ON VAJA MODEDEL MSNI HISTORYT Siis Lisan Ka selle siia , aga ei tea kas tasub hetkel .


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

no jah ei tohi häid acce müügile anda kuna kohe hakkatakse scammima sellega.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Banned mõlemad. Kui pretensioone, siis lisage messenger ja saab arutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.