Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Los Santos RolePlay - http://www.lsrp.eu

Soovitatud postitused

SUPERVIP

lsroleplay.png

voimalused.png

 

Registreeri foorumis juba täna!!

 

* Uniklaalne Palgapäeva süsteem - Meie serveris pead sa mängima 60 minutit ,et saada palgapäeva, mitte nagu paljudes, kus sa saad palka iga täistund.

* Uus Kütuse süsteem - Väga paljudes(kui mitte kõikides) serverites läheb autos kütust ainult siis, kui mootor käib. See mõnesmõttes vähendab autovargusi, sest kui mootor ei käi, siis pole autot väga lihtne varatada. Samas lisab see ka vajaduse mootor suretada.

* Dünaamilisus - Kui on vaja mõnd autot või maja lisada, pole vaja hunnikut restarte, mis peletavad mängijaid eemale. Meil on see kõik võimalik mängust lahkumata!

* Palgapäev - Kui sul pole mingit tööd(või on töö, millest linnaametnikud midagi ei tea), siis sa saad esimesed 10 palgapäeva abiraha! Aga, kui sa oled mõnes legaalses grupeeringus(nt politsei), siis maksab linn sulle head palka!

* Loto süsteem - Meil on uudne loterii süsteem. Sa pead valima 3 numbrit ja kui kõik kokku lähevad, saad Jackpoti. Kui lähevad 2 numbrit, võidad 700kr ja kui 1 number läheb kokku, võidad 400. Loterii toimub iga täistund!

* Ekonoomika - Meie serveris on ekonoomika paigas, ei ole nonRP hindasid nagu paljudes serverites kohata võib.

 

[align=center]adminid.png

 

admin.pngAdministraatorid[/align:1ebfzq0o]

admin.pngAndrus [James Henson]

admin.pngArtur [Katie Bogard]

 

 

mode.pngModeraatorid

mode.pngAlpinestars [Axo Alpinestars]

mode.pngChico [Chico Wez]

 

grupeeringud.png

 

Meie serveris on mõned legaalsed grupeeringud ja hetkel ainult 1 illegaalne grupeering. Aga seda saate just Teie, meie (tulevased) mängijad muuta, tehes grupeeringu avalduse ja seejärel end mitteametlikena tõestades.

 

Ametlikud grupeeringud:

1. Los Santose Politsei

2. Los Santose Päästeamet

3. Los Santose Meedia

4. Los Santose Takso

5. The Corleone Famiglia ( Illegaalne )

 

informatsioon.png

 

Ja nüüd ka serveri infot. Server küll pole veel avatud, aga anname IP juba ära.

Foorumi URL: http://foorum.lsrp.eu

Serveri IP: 80.79.117.168:7777

Ventrilo IP: 80.79.117.168:3784

 

Teema on lukustatud ,et sellised isikud nagu Martinike ja Sunday ei tuleks spammima. - Herr Olari


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bump, Serveri avamine toimub tuleval nädalal! Registreeri juba täna foorumis ja saad teada millal täpselt!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Sixtyfury91, sina olidki see Bob vms?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Serveri tutvustusega on vaeva nähtud, ainus mängija kelle oskusi ma hästi tean on Chico. Respect. Loodan, et teil läheb serveriga hästi. Ainsaks halvaks asjaks on serveri nimi... Liiga keskpärane. Isiklikult soovitaksin teha midagi RP community sarnast. Ma uurisin huvipärast, et kui palju LSRP'sid eksisteerib. Ma kinnitan, et see on kõige läbinikutum nimi. Igatahes, ehk läheb teil hästi. Ma arvan, et Martini EL (ofc ka martinikese estnrp) server jagavad ka oma normaalsemad mängijad teile. Muidu tuleks ma isegi, aga quittisin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Chico on jah, tegija sealt, ülejäänud ei tule nagu pähe. GL teile siis.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Serveri tutvustusega on vaeva nähtud, ainus mängija kelle oskusi ma hästi tean on Chico. Respect. Loodan, et teil läheb serveriga hästi. Ainsaks halvaks asjaks on serveri nimi... Liiga keskpärane. Isiklikult soovitaksin teha midagi RP community sarnast. Ma uurisin huvipärast, et kui palju LSRP'sid eksisteerib. Ma kinnitan, et see on kõige läbinikutum nimi. Igatahes, ehk läheb teil hästi. Ma arvan, et Martini EL (ofc ka martinikese estnrp) server jagavad ka oma normaalsemad mängijad teile. Muidu tuleks ma isegi, aga quittisin.

 

Chico on jah, tegija sealt, ülejäänud ei tule nagu pähe. GL teile siis.

 

Tänan :)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Pole midagi muudki kommenteerida, aga edu serveri arenemisel. Aga miks 500 slotine? Niikuni 500 mängijaid ei tule ju, või see on lihtsalt raha raiskamine hoopis koduhost või rentitud?

 

No lõpuks kirjutas Martin ka midagi positiivset..

Aga hetkel on server maas ning me liikusime juba ka teisele hostile.Server läheb üles siis kui 'OÜ Cemty' lahendab mySQL probleemid.

Muidu,tänan.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
see chico laseb easylifes sitax nonrpi, teemad lendavad juba, tema grupeering kadus sest relvad olid koguaeg neil

 

Nimed algavad suure tähega,mees.Btw, Chico pole enam adminngi, see nii vana admini tiim siin..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tekib küsimus, et kas kunagi ka see server ülesse läheb?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Tekib küsimus, et kas kunagi ka see server ülesse läheb?

 

Kui oleks mõni NORMAALNE host Eestis, siis läheks.Hetkel on selleks ainult http://www.kood.ee aga hetkel on neil mingi puhkus..

E:/

Server oli juba üleval ka paar päeva :D Eks me peame vast jälle non-mySQLi arendama..


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Kuna Eestis ei paista olevat normaalset hosti mySQL kasutavale serverile siis oleme sunnitud minema üle non-mySQL peale ning LARP peale panema.Me hakkame juba täna kõike uuendama mida oleks hädasti vaja.

 

On ideid? http://www.foorum.lsrp.eu


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mr. Eesti Keel me oleme internetis ja me ei pea suuri tähti kasutama nagu mingi presidendi lepingule allakirjutamises

 

Härra Arto, Kaua Sa Postitad Neid Mõtetuid Postitusi?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Härra Arto, Kaua Sa Postitad Neid Mõtetuid Postitusi?

 

Härra Evolution, kaua sa kirjutad kõiki sõnu suurte tähega? :D

Ära põe, ma niisama nokin.

Edu sulle selle serveriga, ning loodan, et tuleb palju mängijaid sinna. Vaatab, võibolla lipsan isegi kunagi läbi sealt ja kui meeldima hakkab, siis jäängi sinna pelama. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.