Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Tere,

Eile müüsin kasutajale Billy boy/Germo easter eggi. Esimesena läksin mina, pärast easter eggi saamist lubas raha ülekanda, mida pole on kokkulepitud summa. Soovitan kõikidel tähelepanelik olla selle kasutaja suhtes ja loodan ,et kasutaja saab teenitud karistuse.

Proof:

germoproof.png

 

Leidsin just huvitava posti, ilmselgelt ei eita oma scammimist ja väidab mind kellegiks Henriks?

Lasin pnd scammeri Henry üle vastutasuks kõige kurja eest mis ta teinud oli. Ka minu sõpradele..

70b7b.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Normaalne kutt peaks mainima, olen käinud isegi ta juures peol ja ühiseid tuttavaid nagu ka on, poleks uskunud sellist käitumist. Tundus alguses väga usaldusväärne inimene, aga esmamulje on petlik. Poleks sinult seda oodanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Scammerid saavad ka alati korra scammi,Sir Toivo.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma küll ei paneks Billy boy'le Banaani .

 

See ongi scämmeritele õpetuseks .

Tean omast kogemusest :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Normaalne kutt peaks mainima, olen käinud isegi ta juures peol ja ühiseid tuttavaid nagu ka on, poleks uskunud sellist käitumist. Tundus alguses väga usaldusväärne inimene, aga esmamulje on petlik. Poleks sinult seda oodanud.

 

kui saa teda rlis tead ,anna lõuga..eris oli temast pilt ,siis paistis ta tallinna kõige suurema tolguse moodi:-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mul on teises arvutis proof, kus ta ütleb altzmode cc's, et scammisin vahvlist seda murakarukest, pidin talle maksma veel, aga savi, tal niigi palju neid eastere.(kuidagi nii)

 

kui vajan otsin ülrs


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.