Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Timoo1; timoke1@windowslive.com

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ostsin siis 725.- temalt kasutaja. Teema: http://www.vahvel.net/showthread.php?55888-M-Main-Total-2139-Cmb-114-124-!

Ajas vägagi normaalset juttu. Peale ülekandmist ta sõbrale(tal endal polnud netipanka, samuti ka mul. Lasin sõbral kanda) rääkis, et ei ole veel tulnud üle jne. Lõpuks siis hakkasin küsima, kas tal ikka swed ja oli välja loginud.

Banni ärge veel pange. Vaatame, äkki kostab ka sõna sekka. Tahaksin vist raha tagasi, kuna kui selline omanik on siis võib kasutaja tagasi ka tõmmata.

 

2cmu4n4.png

8zfeah.png

2dce6mt.png

a9pbog.png

55jxh3.png

16axhmq.png

4hwqw0.png

2w1saia.png

 

Makse:k0sxg5.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

fakt on see et oled oma rahast ilma, ära osta teinekord mingitelt 1-2teh vendadelt, tean omadest kogemustest, scam on nende puhul 90% kindel.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Tuli välja, et Kristjan Oviir on on siit Chocolate vms ja Timo tahtis talt acci osta ja ajas sitta. Scammis tema ka ära jne.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Niisiis Chocolate ütles sulle, et Timo tahtis talt ka acci osta ja scammis teda? Miks sa siis Chocolatele raha kandsid?

Või oli acc juba scammed siis?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Niisiis Chocolate ütles sulle, et Timo tahtis talt ka acci osta ja scammis teda? Miks sa siis Chocolatele raha kandsid?

Või oli acc juba scammed siis?

 

Timo scammis Chocolate ka ära. Mina saatsin Chocolatele raha, arvates, et ta on Timo sõber. Timo aga ütles, et kandku raha edasi kuhugi. Chocolate kandis. Siis hakkas rääkima, et ta saab homme 3000kr, et annaks täna talle acci ära ja homme maksab tagasi. Chocolate andis ja nii ta läinud oligi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Niisiis Chocolate ütles sulle, et Timo tahtis talt ka acci osta ja scammis teda? Miks sa siis Chocolatele raha kandsid?

Või oli acc juba scammed siis?

 

ohh issand.

 

Riks pidi ostma timolt kasutaja, timo ütles et kanna mu sõbrale ehk mulle kuigi ma ei tea teda irl.

Samal ajal lubas timo minult kasutaja ära osta.

Siis ütles et kantud, vaatasin tuli üle ja ta ei vastand paar minutit siis väitis et ta sai just 1700.- trahvi ja et ma talle tagasi saadaks.

Siis hakkas ajama et müüb homme 3000.- eest automaha ja ostab minult kasutaja ära.

Ta oli nii libeda jutuga et ma antsin talle andmed ja kasutaja ette ära.

Peale seda oli ta offline.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
See et kui nime vaatasin oli kuidagi tuttav, olen vist ise ka temalt kunagi üle saanud :)

 

Timo Järv. Google ei anna kahjuks midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ohh issand.

 

Riks pidi ostma timolt kasutaja, timo ütles et kanna mu sõbrale ehk mulle kuigi ma ei tea teda irl.

Samal ajal lubas timo minult kasutaja ära osta.

Siis ütles et kantud, vaatasin tuli üle ja ta ei vastand paar minutit siis väitis et ta sai just 1700.- trahvi ja et ma talle tagasi saadaks.

Siis hakkas ajama et müüb homme 3000.- eest automaha ja ostab minult kasutaja ära.

Ta oli nii libeda jutuga et ma antsin talle andmed ja kasutaja ette ära.

Peale seda oli ta offline.

 

 

See et kui nime vaatasin oli kuidagi tuttav, olen vist ise ka temalt kunagi üle saanud :)

 

Palun pane tõestust, ära tee mu mainet enam rohkemgi maha.

Tõesti ma pole kedagi kunagi üle lasknud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Palun pane tõestust, ära tee mu mainet enam rohkemgi maha.

Tõesti ma pole kedagi kunagi üle lasknud.

 

Ta mõtles Timo arvatavasti.

 

---------- Postitused liidetud 07-04-10 00:00 ---------- Esimene postitus oli tehtud 06-04-10 22:15 ----------

 

Sain põhimõtteliselt teada kus elab. Varsti kellad tal vb :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Bannige ära ja pange teema kinni? Tänud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Banned. Closed.

 

Henry


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.