Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Võistlus

Soovitatud postitused

Võistlus selline: Bänneri tegemine.. kõik võivad võtta osa. Tegema peab valmis bänneri ühe foorumi jaoks. Auhinnaks on 1000 kr kinkekaart (kas siis kütusekaart, kaubamaja, spa jne) ise saab vist valida nagu ma aru sain. Auto foorum on põhiline bmw, osad audid.. aga tehke siis mingi korralik bänner, sest see läheb reklaamiks:) kui mulle miski meeldib edastan neile.. kui juhul peaksite võitma:) siis on ka auhind teie:) edastan siia teemase kõik mis puudutab seda võistlust.

 

 

Võistlus avatakse homme:) kui teed juba praegu valmis täna.. homme pane see siia foorumi:) kui neile miski ei meeldi siis on aega, et ümber teha:P kes ees see mees... laske käia näidake oskusi:P ma tean, et siin enamus oskavad hästi teha(Y) sellepärast pakkungi siin teil võimalust teenida 1000 kr endale.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Silver nii nahaalne ma ei oleks:)

 

Võistluse aadress on : http://i-drive.ee/ Asi selles, et tegu on vene foorumiga:) sellepärast tean juba, et aru te nagunii sealt mõhkugi ei saa:) aga vot mina saan:D

 

Tuleks teha Bänner kus oleks peal BMW pilt (ise võid valida peaasi, et bmw oleks) ja siis I-Drive.ee peaks ka peal olema.. Suurus ei tohiks väga suur olla.. selline viisakas suurus.. tekst ja värk peab loetav olema. Kui oskad siis võid panna ka külge lingi.. kui klikid bännerile tuleb I-drive kodukas lahti:) kui seda ei oska ei ole ka hullu.


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuna siin inimesi ei ole kes viitsivad tegeleda:P siis tegin ise päris palju erinevaid :) Hinnake mis meeldib mis mitte.

 

Hääletage milline I-Drive logo teile kõige rohkem meeldib:)

 

Idrive1.jpg

 

IDRIVE2.jpg

 

IDRIVE.jpg

 

IDRIVE3.jpg

 

1idrive.jpg

 

Idriv10.jpg

 

Idrive5.jpg

 

idriv.jpg

 

New_Idrive.jpg

 

nwidrive.jpg

 

idrive9.jpg


468x60.gif[/url]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.