Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Im out

Soovitatud postitused

Long story shot: Mulle ei meeldi see, kuidas asjad läksid, ning ma arvan, et aeg on minna, sest mul on tunne, et mulle on tehtud ülekohut ja seda ebaõiglaselt. Ma ei ole kõige viisakam(Ma ütlen nii, nagu asjad on) ja enda arust pole ma mitte midagi valesti teinud- kuid ikka hüpati peale mulle, nagu papinaelale.

 

Ei hakka pikemalt kirjutama, sest kõik on juba välja kirjutatud minu poolt- Minu ja Ollu vestluses, mis toimus hetk tagasi juhtkonna alafoorumis:

 

Mina:

Tsirkus

Nii, ma vaatan, et juhtkonnas on paar muudatust tehtud, ning ilmselt on see positiivne muudatus, ning mul tõesti pole mitte midagi selle vastu, et Reigo ja mina vahetasime kohad.

Küll aga on mul selle vastu midagi, kui seda tehakse sellisel viisil... Cmon, ei ole raske saata PM´i või kirjutada msnis kaks lauset, miks ja kuidas.

Kui keegi oskab mulle öelda põhjuse miks nii tehti, siis ma oleksin väga tänulik.

 

Ja Ollu, türa, kui sul on midagi öelda, siis ütle asi välja ja saa üle selles. Pole mõtet pubetseda nagu 13 aastane tüdruk kellel on esimesed päevad. Ma ei taha olla ebaviisakas ega kuidagi solvav, kuid for fuck sake, kui raske on suu lahti teha ja öelda, mis sind vaevab?

Ma olen siiani aus olnud ja öelnud, mis mind vaevas, miks ei võiks sina seda teha?

 

tsirkus.

Ollu:

Türa ma ütlesin kõik seal postis ära mis mind vaevas mis kirjutasin uuenduste ja teadete alla. Vittu sa ei kooskõlastanud mitte ühtegi liigutust juhtkonnaga. Näita mulle palun teema kus on arutatud seda Ale Coq asja keelustamist? Mina seda küll kusagilt ei leia, ometi sa seletad ühes teemas, et see kooskõlastatud jne. Seda ongi öelda. Mina tegin aind ühe liigutuse mida ma ei kooskõlastatnud, see oli Jaanuse asi. Ma ei pidanud tõesti vajalikuks kellelegi ütlema, et ta nädalake kustutab poste jne. Nagu näha sina ei kooskõlastanud kellegagi, et võtad uued moded või mis iganes

Mina:

Ollu,

Ma usun, et ma pole ainuke kes võib tunnistada, et eeskujulike chatis(kus oli nii Jaanus ise, kui ka teised moded kohal) sai kokku lepitud, et seda asja ei lubata, kuna see võib muutuda lockerzi sarnaseks- ära tule mulle seda vabanduseks tooma, et ma mõtlesin ise selle välja.

Modedeks tegemised tegin ma täpselt sama moodi nagu sina Jaanuse ja, kui täiesti aus olla, kas keegi on selle vastu actually? Ainuke reaktsioon, mis olnud on, on positiivne, nii, et see pole ka mingi vabandus sellele tsirkusele, mis sa korraldasid.

Ollu:

no pole vastu midagi, hea valiku tegid. No türa palju õnne, nüüd kooskõlastatakse siis asju ilma teise administraatorita kuskil kuradi chatis w? Türa selle jaoks on olemas juhtkonna foorum ja kurat küll kui midagi on kooskõlastatud, siis teeks ehk teema ka kuhugi, et need isikut kes juhuslikult polnud ehk mingi kooskõlastamise juures saaksid ka teada, et keegi on mingi otsuse vastu võtnud?

Mina:

Türa, mis kuradi härja ila sa ajad, et ma pean tegema mingeid spetsjomm teemasi, kui väga lihtsalt lahendati asi ära ja kõik teadsid seda. Shadow teema kustutati, ning Jaanus tead ise ka sellest, sest just tema oli see kes hakkas sellest seal rääkima ja ühiselt öeldi, et keelatakse see ära, et ära hoida lockerzi sarnast juhtumit. Ma ei keelanud seda üksi ära ja ei olnud diktaator, sest teised kõik olid sellega päri.

Türa palju õnne tõesti selle pärast, et ma tegin midagi, ning ei kirjutanud sellest foorumisse.

Kas me peame tõesti hakkama uuesti Jaanuse asja arutama, kus sina olid selleks vennaks, kes "salaja" tegi ta modeks, ning, kui see välja tuli, siis üritasid ennast välja vabandada sellega, et "ma tahtsin näha kas keegi saab aru" ja peale seda, kui keegi avaldas enda arvamust selle kohta, siis sa saatsid kõik putsi, ning väitsid, et sul on pohhui.

Kui palju pidi Jaanus sulle maksma, et ta endale selle mode koha sai? Ilmselgelt oli ta blacklisted Alexi poolt, kuid sa tegid ta ikka modeks.

Nii, et türa ära tule ajama mingit ajuvaba juttu, et mina olen omavoliliselt käitunud, kui sa ise panid nii rämedalt pange.

Ollu:

No türa küll kõik ei teadnud ju ilmselgelt nagu näha ja kõik teised polnud päri, kui mina sellest midagi ei tea, türa selliseid asju arutatakse foorumis mitte eeskujulieke chatis fakk küll noh? Putsi ma pole mitte munnigi kuulnud sellest, et keegi on mingi asja ära keelanud? Ja türa mis blacklisted? Sa tead ka miks ta blacklisted oli w? Putsi sest ta fucking ei läinud mingi alexiga jooma, türa kõva põhjus modeks eemaldamisest.

 

No türa so what tegin ühe asja valesti, tegin ta modeks ilma et oleks teile midagi maininud, türa sa selle ühe pasa ümber tiirled nahhui? ülejäänd asjad olen ma kõik läbi arutanud. Sinuga jäi meil jutt, et teen su adminiks, kui kõik liigutused mis teed räägid läbi või mis iganes, türa lampi mina pole midagi kuulnud, et mingi reklaam on ära keelatud kellegi poolt? Keegi tegi mingi kuradi vabanduse teema, mida vittu mees? Türa kerge hämming oli, loed mingi vabandus, millegi pärast millest ma pole MITTE MUNNIGI kuulnudki. Vb tõesti oli Jaanuse viga ka, et ta ei maininud mulle miskit, et keegi ära keelanud või mis iganes, aga siiski kui sina kellegagi läbi arutasid, oleks võinud teha uuenduste alla ehk teema ka et midagi on keelatud vms.

Ääküll shadowi ban oli ehk õigustatud enamalt jaolt, siiski oleks võinud ka ühtteist arutada veel? Ta siiski juhtkonna liige, niisama lihtsalt ei saa ka ära bannida, ta oma panuse foorumi arenguks andnud ja üsna kaua siin mode olnud. Oleks mina temaga rääkinud, oleks kuradi öelnud konkreetselt, et kui nädalaga raha ei tule siis on ban ja korras, oleks teised inimesed ja juhtkonnast mingit progressi näinud? Kuigi ilmselgelt leim tõesti, et ta pole ära maksnud, kuigi ise võitis selle kuradi ale coq pasa jne.

Mina:

Kui Jaanus teadis sellest, siis küsi tema käest, et miks ta sulle sellest rääkinud- see tõesti pole minu asi. Ilmselt raha isu oli nii suur, et oli valmis kõike tegema- isegi PMe saatis inimestele, päris mitu.

See, et ma vabanduse teema tegin ei saa olla negatiivne, sest ilmselgelt tehti foorumis isegi teema, et nahhui juhtkond nii teeb ja ega see minu kuradi idee polnud, et teile vesi peale tõmmata ja siis vabandada. Ilmselgelt, kui pool foorumit arvab, et juhtkond on vea teinud, siis võiks vabandada, ning näidata, et juhtkoht on vea teinud.

Blacklisted oli Jaanus mitte ainult selle pärast, et ta alexiga jooma ei läinud, vaid ka selle pärast, mis jama selle Steami ümber oli, ning, kui minult küsida, siis keegi ei "unusta" passwordi ära. Ning nagu me kõik kuulsime, siis Jaanus on veel mingilt vennalt 3k eest reidi kaudu solle üle last, ning peale seda, kui meil oli vaidlus, siis rääkis Gabrielile, et tuleb linna ja kütab mulle sisse- Ollu, suurepärane mode valik, tõesti.

Shadow on mind juba mitu mitu kuud blokkinud ja ei vasta ei PMidele, ega ka MSNis. Peale seda, et ta mulle võlgu oli selle pärast, et ta naisel oli sõrmust vaja, siis mõni aeg tagasi võttis ta minu kaudu cooking authi ja lubas raha kohe kanda, koos enda võlaga. Peale seda kadus vend MSNist ära ja ennast enam näole ei andnud. Ma tean, et ta on busy ja kõike muud, aga see ei ole vastuvõetav, et vend võidab a le coq´iga mitu K´d ning peale seda ei maksa ära.

Ta on nii kaua võlgu olnud, et isegi, kui ta maksaks ühe krooni päevas, siis ta oleks juba tagasi maksnud. Kuid ainuke asi, mis ta teeb on see, et lubab iga päev panka minna ja ära kanda, kuid siis ei anna näole.

Ma ka kirjutasin talle, et, siis, kui võlg tasutud, siis saab tagasi- simple as.

Ollu:

No shadowi asi on tõesti õigustatud, ta on jah sulle päris kaua võlgu juba. Siiski Türa Jaanus teeb rohkem tööd kui siin mõni vend üldse kokku on teinud, selle lihtsa põhjusega ma ta modeks tegingi Teda ei huvitanud mingi sinine nimi ja mode embleem, ta tahtis lih tsalt korras hoida foorumit, seepärast ta mõndaaega ka ilma sinise nimeta mode oli. Ja mind ei huvita mingi kuradi Steami pask, mul on täiesti pohhui sellest, nii mina kui ka gabriel lasime kunagi 14 milli üle ühelt jorsilt, sellest tuli ka haige jama, shit happens, tra õppisin sellest ja pole mingit sellist paska korraldanud enam.

 

No see vabanduse teema ongi saad aru, mina ei teadnud midagi, et mingi asi keelatud on? Seega vastasin tuimalt ära inise mingile jorsile kes hakkas minu arvates mingit paska ajama? Oleks ma midagi teadnud sellest poleks ma ilmselgelt mingit teemat teinudki. Veelvähem nii vastanud, seega oli see ka, olgem ausad, sinu süü, et sa kuhugi teemat ei teinud.

 

Ja ma ei viitsi tõesti jageleda enam mingi mõttetu asja pärast.

Mina:

Kui tullakse mind süüdistama omavoliliselt asjade tegemises, samal ajal, kui ise ollakse nii kuradi süütud, siis mul ajab ausalt öeldes sita keema see.

Eriti, kui tegu on sellise vennaga kes varsti bannib ennast 2 korda nädalas, ning siis tuleb tagasi.

Tegelt ka Ollu, tee one-click-ban nupuke, siis sul on lihtsam sisse-välja siblada siin foorumi vahet.

Kas sa ise ka saad aru, kui lapsikult sa käitud ja oled käitunud, või sa arvad, et sa oled kõike õigesti teinud ja teed edasipidi ka?

E// Türa, kui sa ei viitsi enam seletada, siis nahhui sa üldse hakkad teiste ajusi nussima enda mensuvaludest tekitatud tujudega?

Tegelt ka, türa, kui sa ootad teistelt mingit käitumist, siis nahhui, proovi ise vahelduseks olla.

Nii palju võiks ikka austust olla, et, kui mind adminni koha pealt ära võtad, siis ütled mulle ka miks, mitte ei käitu nagu väike tüdruk

Ollu:

Türa kas ma olen öelnud, et ma olen tagasi tulnud vms? Ega mul asja pärast banned embleem küljes pole, ma tulin siia sellepärast, et asjad sirgeks rääkida ja õige inimene võimule panna, ma ei hakka mitte munnigi juhtima siin või midagi korraldama, tahan lihtsalt näha mis toimub, oma ideid ja nägemusi andma, et vahvel areneks ja et näha kuida vahvel areneb muud midagi.

 

Olen teinud õigesti. Vb eelmised korrad oleks pidanud lihtsalt puhkust võtma mitte kohe bannima kukkuma ja edaspidi pole midagi õigesti teha, ma ei tule siia tagasi enam ja kõik.

 

Ilmselt oli see ka viga, et teile midagi ei rääkinud Jaanusest, oleks pidanud tõesti, vabandan, teiega läbi rääkima mis te arvate asjast jms. Rohkem ma ei näe vigu sellel ajal kui ma admin olen olnud.

Mina:

Ollu, kui täiesti aus olla, siis sa oled täiesti mõttetult süüdimatu vend, kes lihtsalt ei tunnista, et ta oleks midagi valesti teinud.

Sa tahad öelda, et sa pole vahvlist läinud? Kuid samal ajal... sa postitad, ajad asju, hoolid sellest kohast etc. etc. Mida vittu sa ajad siis, et sa pole läinud? banned embleem ei tähenda mitte munnigi.

Kasva suureks ja proovi enda hooge tagasi hoida, ning tunnista, kui sa oled midagi valesti teinud, sest see, kui sa tood mõttetuid vabandusi välja, siis see ei tee mitte asja paremaks, vaid näitab, kui rumal sa oled- simple as.

Im out

 

Nagu ma ütlesin ka Reigole- Mul pole tõesti, ning seda täiesti ausalt, mitte midagi selle vastu, et ta minu koha endale sai, sest ta on väärt inimene ja asjalik kuju siin foorumis. Mul polnud mingeid plaane hakate tegema mingeid mõttetuid muudatusi, kuid ma eeldasin alati, et Ollu on kohe tagasi ja asi läheb edasi- ning nii see ka oli. Kahjuks selle asemel, et enda viga tunnistada ja sõbralikult ära leppida tõmmati mulle hoopis minu selja taga vesi peale, sõbra poolt.

 

Juhtkond on täis salakavalaid inimesi, kes ei ole nii toredad midagi.

Ma võin lihtsalt öelda seda, et see kuidas Gabriel(ära võta seda solvanguna, see lihtsalt läks nii ja pole midagi muud, kui sõbralikult õlgu kehitada) teadis varem sellest, et ma enda kohast ilma jään ja seda mulle ei öelnud oli natukene alatu arvestades seda, et just tema oli see, kes lunis juhtkonnas kõrgemat kohta ning ollu lahkumise ajal tahtis, et ma foorumi üle võtaks, tootis toorest sitta Jaanuse kohta(dont get me wrong, mulle ei meeldi ta ka), ning ei rääkinud just kõige paremini Ollust. Selline salakaval noa selga löömise maik jääb lihtsalt sellest.

Ning kõige rohkem häirib mind vist see, et ma tean, et Ollu pakkus inimestele võimalust mode kohta, kuid seda raha eest. Minu silmis see pole normaalne ja öelge, mis te tahate, nii päris ei tehta. Ma ei taha sitta ülesse keerutada, kuid see on fakt ja see on üks asi, mis mind häirib. Mind häirib ka see kuidas astutakse üle piiride mitmes kohas, käitutakse "omavoliliselt" ning siis tõmmatakse mulle kott pähe ja süüdistatakse mind selles, mis on minu silmis üks kõige alatumaid asju, mis siin foorumis tehtud on.

Ma ei saa kindlalt öelda mitte midagi, kuid ma olen ilmselt 95%(ja see on puhtalt minu isiklik arvamus) kindel, et Jaanuse mode koht on kinni makstud, kuid see on lihtsalt minu arvamus.

 

Oli tore seni, kuni see kestis siin, kuid ma tõesti ei tunne mitte mingit usaldust, kui sellist juhtkonna vastu ja ma ei väsi seda kordamast- Ma arvan, et minuga käituti äärmiselt alatult ja ebaõiglaselt, ning kõige halvem on selle juures see, et inimene kes seda tegi, see inimene ise käitub väga alatult ja ei jälgi reegleid ise.

 

Kindlasti üle poolte teist on rõõmsad, et ma lähen ja ülejäänud pool on neutraalsed, kuid see on täiesti normaalne. Vähemalt saite te osa ühe inimese elust seni, kuni ma enda blogi pidasin ja ma usun, et ma olin läbi enda aja võrdlemisi õiglane ja võimalikult aus.

Need, kes on tekkinud, need inimesed on ikka sõbrad edasi ning peab tunnistama, et teil on juhtkonnas mõned inimesed, kes on tõesti väärt rohkemat, kui nad teilt saavad.

 

lõpetan nagu ikka:

 

Cheers,

S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Cheers :-)

Vaata parem TV3-e, seal on Steven Seagal hardcore kraami tegemas. Koha lastakse sõjalaeva kahureid ;-)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Moderaatori koht on privileeg, mitte mingi ärapanemise koht, et "o bllja, ma kuulun juhtkonda, sa oled lihtsurelik, kuradi koer raisk"

Miks ma peaksin selle eest maksma? Mis see mulle päriselus reaalselt juurde annaks? Ma oleksin siiamaani rahul sellega, et saaksin "Physically remove" kasutada. See oleks ära hoidnud kõik need pikad vaidlused, mis ma tõesti loodan, et said kõigile selgeks, mis tegelikult oli ja miks ma ka siin praegusel hetkel ikka veel olen.

 

Ja ma kopeerin enda teksti uuesti siia:

Diil oli nii, et mina olen vait ja teen oma tööd, kui midagi ei meeldi.

Ma oleksin sellega rahul olnud, et saan seda p*ska koristada, mis ette sattus foorumit sirvides. See, et ma ühel hommikul foorumi läksin ja avastasin, et ma "sinise nimega" tuli suureks üllatuseks mulle.

See, et ma härra Giovanni Sposato ärist endale oskasin kõrvale panna ei mängi rolli siin.

Steami kohta oli pikk teema juba ära, kus ma proovisin seletada lahti, mis tegelikult toimus ja kes kahju sai üleüldse.

Demoded sain ma järgmisel päeval, kui Alexi ja Karliga too Tartu teema oli omal ajal.

Niisiis, tahategi siia jääda mingit sõnasõda pidama, mis ilmselgelt midagi paremaks ei tee?

Ja niipalju sellest alecoqi asjast, et need osad PM'id läksid küll vb liiale, aga neid ka ma saatsin neile, keda ma rohkem tundsin, aga ilmselgelt mitte piisavalt, kuna kedagi see ikkagi häiris, selle eest ma ka vabandasin juba seal teemas.

Announcementist niipalju, et võibolla tõesti polnud Olaril aimu või jäi see tal ka märkamata. Ja noh, ma eeldasin, et Olari teab, mis teeb ja andsin ka oma lingi.

Ma tõesti kahtlen, et kellegile sellega reaalset kahju tehti.

 

Leidsin vajalikuks midagi siia postitada, kuna ka minu nimi kajastus esimeses postituses.

 

Cheers :-)

Vaata parem TV3-e, seal on Steven Seagal hardcore kraami tegemas. Koha lastakse sõjalaeva kahureid ;-)

 

Yup, that's some good stuff! It's still Seagal.

 

Erik, see, et sa otsustasid nii teha oli sinu enda otsus, ilmselt te ära leppida ei suuda siin, kuid ma loodan, et te suudate oma jamad IRL ära klaarida ja sõbrad edasi olla ja ka võib olla ühel päeval selle üle naerda õlleklaasi taga. Lihtsalt ära unusta ka seda, mida Olari viimases postituses mainis sinu kohta, alustades esimesest lausest. (Siin seda postitust pole ja mina ise midagi lisama ka ei hakka)

 

Mina magama. Head ööd!

 

Loodan, et homme siin veel midagi alles.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

bye, ollu nkn varsti pukis tagasi ja siis l2heb j2lle 2ra ja ytleb, et tuli vaatama mis toimub...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nägemist ! Veel üks arenenud inimene kadunud, ega midagi.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõttetu vaidlus mõttetu teema ümber.

Muidugi sai ka teada asju mida ma poleks uskunud, aga elu lihtsalt on selline salakaval.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahvel suht omadega perses.

Superman oli kõige normaalsem moderaator/Administraator siin.

Hetkel kõik räägivad et nad on ausad, ka juhtkonna liikmed, neid usutakse aga nagu välja tuleb.

Kas nad ikka on kõik ausad?

Ei ole, päris paljud petavad, aga neid asju ei saada teada, ja siis räägitakse ,et oi me oleme korralikud, eeskujulikud, aga hui tglt on.

Hetkel on kari moderaatoreid kes on parajad sit*kühvlid.

Mõni on normaalne, Tanel, gabriel, Superman ja Soul.

Aga enamuse muud on ma ei tea, minu jaoks väga lambi tüübid.

Lihtsalt tahtsin öelda ,etausamad vennad lähevad ära, tõesti kes on ausad, ja sellised moded jäävad kes on ise ka kunagi või millagil kedagi üle lasknud.

Kui tahate öelda ,et see oli kunagi? Siis see ei loe, kui sa oled korra kellegi üle lasknud, siis see tähendab ,et sa oled scämmer, nagu minagi kunagi lasin üle, ja sellepärast polegi ma tige kui siiamaani keegi mulle nii ütleks.

Ma tean hetkel siit modede/eeskujulike seast nii mõndagit kes kunagi scämmis, kellega olen ise kedagi tahtnud üle lasta.

Nii ,et jahm. Superman võiks tagasi tulla, ükski normaalne vend vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

celebration-fireworks.jpg

Yahoo! This is your celebration

Yahoo! This is your celebration

Celebrate good times,come on! (Let's celebrate)

Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)

There's a party goin' on right here

A celebration to last throughout the years

So bring your good times, and your laughter too

We gonna celebrate your party with you

Come on now

Celebration

Let's all celebrate and have a good time

Celebration

We gonna celebrate and have a good time

It's time to come together

It's up to you, what's your pleasure

Everyone around the world

Come on!

 

Yahoo! It's a celebration

Yahoo!

Celebrate good times, come on!

It's a celebration

Celebrate good times, come on!

Let's celebrate

We're gonna have a good time tonight

Let's celebrate, it's all right

We're gonna have a good time tonight

Let's celebrate, it's all right

Baby...

We're gonna have a good time tonight (Ce-le-bra-tion)

Let's celebrate, it's all right

We're gonna have a good time tonight (Ce-le-bra-tion)

Let's celebrate, it's all right

Yahoo!

Yahoo!

 

Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)

Celebrate good times, come on!

It's a celebration!

Celebrate good times, come on! (Let's celebrate)

 

Come on and celebrate, good times, tonight (Celebrate good times, come on!)

'Cause everything's gonna be all right

Let's celebrate (Celebrate good times, come on)

(Let's celebrate)...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nägemist ! Veel üks arenenud inimene kadunud, ega midagi.

Double that.. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Väga hea, hommik oli sisustatud.

 

 

Vahvli revolutsioon @@@@@@


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nojah. =/ See foorum kukub ka varsti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Enne lahkumist oleks võinud logo korda teha vähemalt, aga noh. :D

Ise sa ütlesid, et juhtkonna muudatused ei sega tavakasutajate tegemisi, aga hea, et sa kõik ära seletasid.

hommikul oli see veel korras, aga see selleks.

kahju.


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tahaks vahepeal ka enda arvamuse öelda. Nimelt tuli minule admini koht sama suure üllatusena, kui Erikule tema positsiooni alandamine. Minul pole sellega mingit pistmist olnud. Olen ka Erikuga sellest rääkinud ja igati respekteerin seda, et ta mõistab. Mõistab ka peale enda, mind.

 

Tõesti, mul on kahju, et Erik nii otsustas teha, kuid ma austan tema otsust. Loodetavasti teab ta isegi, et ta on siia alati teretulnud.

 

Siimule vastuseks, ma ei kavatse niipea ühtegi suuremat muudatust teha, kui siis üritada foorumit natuke elavdada:) Samuti ei hakka ma ühtegi moderatsiooni liiget ega "Eeskujuliku" staatusega inimest eemaldama, sest ma lihtsalt ei näe sellel põhjust. Täpsemalt käibki jutt Aarest ja Martinist. Ma olen mõlemaga suhelnud viimasel ajal rohkem, kui enam ja mitte, kui administraator. Muidugi, nagu arvata, võiks suhtumine teistsugune olla, kuid ei ole. Nad on alati olnud positiivseid, käinud välja ideid ja toonud välja probleeme, millele tähelepanu pöörata. Egas mul Siimu vastu ka midagi pole, minu silmis pole Sa midagi valesti jõudnud teha veel:)

 

Kui kellegil veel midagi küsida on, siis aga palun. Ma olen hetkel valmis kõigile küsimustele vastama, et natukenegi foorumis selgust luua, just teie jaoks. Ma saan aru, milline tsirkus hetkel juhtkonna ümber käib ja kui aktuaalne see teema hetkel on, sellepärast ma lubangi teil küsida, kui soov on. Olgu selleks kõigile võimalus!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.