Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

skammer karlxn@hotmail.com!?

Soovitatud postitused

Lugu selline, et inimene müüs Rs pine, 45kr tükk. Ostsin talt ühe, ütles et ise teha ei saa, arvuti jookseb kinni(suht loll jutt ma arvan), andis pinni, ei toiminud. Ütles et rohkem hetkel pole. Olgu, ütlesin, et väga kiire asjaga pole, et paar päeva võin oodata. Möödus mõni päev, andiski, kuid jälle sama jama, et pin ei kehti. Ütles et ei tea mis jama on, et mingi jama nende pinnidega. Mõni päev tagasi oli tal msn pealkirjaks, et müüa 3 Pini, ütlesin selle peale, et tee nüüd ise ära siis,kaua ma ootan, ja siis logis üldse välja ning pole siiamaani kätte saanud:S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru, kas te ei saa aru, et peab tõestama seda, et see oli nii. Pole pilte, ei saa midagi teha. Seda võib ainult kui hoiatusena võtta. Ma ise isiklikult usun teda. Endal ka selliseid olukordi olnud, kus ei saa mitte midagi tõestada, näiteks Firg0d vms. lasi mind üle kasutajaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

oh jummal, ta on teatud scammer ju, oli isegi mode vahvlis ja sai banni scammimise eest, kasuta google, kohe näed et tal rate.ees suht palju müügi teemasi, see tähendab et scammer, sammuti mujal pool ka, isegivahvlis neid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pildid puuduvad, loe reegleid.

 

Hetkel teema lukku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.