Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Estonia Roleplay! [SA:MP Server][www.estrp.eu]

Soovitatud postitused

see sitaks mõtetu serv kui isegi valel pool teed sõidad paneb admin su 15 minutiks vangi ja kui kellegi ära tapad siis saad tund aega adminid sekkuvad liiga palju EI SOOVITA

 

No pic no proof.

 

Valele pool teed = Tegeleb LSPD.

Tapad põhjuseta = Ajail.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jumala hea server, tavaliselt iga nädalavahetusel käin DM'imas (Y)


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eRP Gaming = Estonian Roleplay, smartass.

 

Muidu, ma ei tea, võimalik, et tulen sampi teele tagasi. Olen/Olin muidu foorumist Egert


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kohe näha miks sinu server PASK on, sest kõik sõidavad valel pool teed. ------Skullh3ad

 

 

eRP Gamingul polnud sama nimi? :D estrp.eu?

 

Sinusugused sõidavad valel pool teed jah, niiet oled ju "PASK". (Muideks sellega tegelevad LSPD, mitte juhtkond)

 

eRP Gaming on estrp.info mitte estrp.eu, naab.

 

Loe ennem ilusti läbi, kui hakkad postitama.

 

eRP Gaming = Estonian Roleplay, smartass.

 

Muidu, ma ei tea, võimalik, et tulen sampi teele tagasi. Olen/Olin muidu foorumist Egert

 

Lucy Wright? nkn

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lucy Wright? nkn

 

Ei ole kusjuures, äkki tuleb Maario Reidak meelde ? või siis Andy Wez ? Või isegi Manfred Palmer


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vabandust, sina oled hero, kes ajab sellise jutu, nagu 8 aastane.

 

Ei ole kunagi olnud .eu eRP-il.

 

Muide manna-wannabe. Ma nõustun kelleiganes inimesega kes sind heroks nimetas. Ma isegi julgesin korra tõsta oma jala sinna südant lõhestavasse urkasse. Sa ei kujuta ette mida ma seal nägin... Võinoh sorri, sa lihtsalt ei tunnista seda. Läksin sisse, sõitsin pool tundi seinast seina ja rammisin poste. Kedagi ei kottinud, auto võtsin uue auto tegin sammuti... Pärast hakkasin mõtlema, et miks kurat nii paljud seal olid. Küsisin /o's. Need ütlesid, et hea GM ja et hea stuntida, siis sain ma aru milline on keskmine eesti "RPja", ta on stuntiv nonrp kunn... Ning kui ma ütlesin, et kas lehe nime juures ei peaks tegema väikese paranduse nimelt: estnrp.eu, siis oldi küll nõus. LOL It's da basic LARP (tõlgitud). FFS ma tõlgiks isegi paremini. Kohe sisse minnes tegin /admins ja tuli tekst "Online LA:RP administrators:" Head ööd inimesed!

 

P.S. Martinike võid mind sutsu sõimata kui tahad, su kirjavigu on nii naljakas lugeda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Muide manna-wannabe. Ma nõustun kelleiganes inimesega kes sind heroks nimetas. Ma isegi julgesin korra tõsta oma jala sinna südant lõhestavasse urkasse. Sa ei kujuta ette mida ma seal nägin... Võinoh sorri, sa lihtsalt ei tunnista seda. Läksin sisse, sõitsin pool tundi seinast seina ja rammisin poste. Kedagi ei kottinud, auto võtsin uue auto tegin sammuti... Pärast hakkasin mõtlema, et miks kurat nii paljud seal olid. Küsisin /o's. Need ütlesid, et hea GM ja et hea stuntida, siis sain ma aru milline on keskmine eesti "RPja", ta on stuntiv nonrp kunn... Ning kui ma ütlesin, et kas lehe nime juures ei peaks tegema väikese paranduse nimelt: estnrp.eu, siis oldi küll nõus. LOL It's da basic LARP (tõlgitud). FFS ma tõlgiks isegi paremini. Kohe sisse minnes tegin /admins ja tuli tekst "Online LA:RP administrators:" Head ööd inimesed!

 

P.S. Martinike võid mind sutsu sõimata kui tahad, su kirjavigu on nii naljakas lugeda.

 

Haha, lollakas, sulle ei satutud peale lihtsalt, kui sa nrpisid. Ja need kes niiöelda stunt serveriks seda nimetasid, arvavad väga valesti. Stunt GM? No mida iganes tõesti. Tooge kasvõi üks näidegi serveris, kus oleks stunt platvorm GM-i poolt vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Käisin ka seal serveris, kuna endal on hetkel maas (eRPil on mingi jama). Adminb tiim kasutab apowerit, ei teadnud kus juhendit näeb, siis teleti mind lennujaama (admin ei läinud isegi aod), mul polnud CJ skin, oli suvaline, küsisin, kas saab teisi, sain. 90% gmist on tõlkimata. Kui lastakse vigaseks sind, siis autocrackilt kuidagi ära ei saa ilma meediku abita (mingit haiglasse cmded pole).

Suht masendav :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.