Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

R.i.p

Soovitatud postitused

et naq mis toimub siin vahvlis siin on mingid sada vantii moded ime et revo varsti modeks ei saa siis veel ollu lahkus siis shadowcat sai banned ei tea millepärast superman on lihtsalt taun nohh mis kuradi põhjus on et saad banni selle p2rast et reklaamid seda õlle asja no wtf nagu see oleks mingi esimene reklaam siin tõesti superman sa keerad nii vahvli perse ega jh varsti ongi vahvel R.I.P kuna amichie ei suvatse ka midagi teha ta ainult maksab ja uuendab ja superman võtab üle varsti on siin kõik moded ja vahvel on R.I.P siis oli veel selline asi ka et blaaz pani proofi üles et soul müüb scammed acce sis ta banned ja keegi ei tea midagi no minge õige...

ja see teema on tehtud südamelt ära mul tõesti häirib kui iga vant on nüüd mode ja mind ei tohiks 2ra bannida aga kui ma saan siis vahvel on tõesti petiste koht kuna kui ma banni saan siis mode ei hakka end kaitsma vaid bannivad lihtsalt ära nagu nad alati teevad ja jutul lõpp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

No ShadowCat võiks unbanni saada tõesti see et ta nüüd summat ei ole ära maksnud , no ma ei tea

ma ei usu et see summa on kuidagi vahvliga seotud. Kui on siis ta väärib ban , aga BlaaZ nüüd sai minu arust täiesti

mõttetult banni , ja isegi kui Supermani peaks Administraatori asemelt Eemaldama siis kes juhtkonda juhtima läheks ?

Natuke mõtelge ka enne kui midagi kirjutate. Ma tean et järgmine inimene paneb kohe Quote ja Mida sa mölised siin ültse tõmba uttu siit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

me ei kirjuta seda aga ikkagi olliu tegelt juhiks ja shadowcat samuti soul hoiaks ka natuke korras aga ollu lahkus kuna superman keeras liiga palju sitta kokku ja ollu hoiaks tiba korras + shadowcat + soul nii et midagi hullu ei juhtuks peetersaan mida see superman siin nii erilist teeb peale kritiseerimise ja bannimise??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No ShadowCat võiks unbanni saada tõesti see et ta nüüd summat ei ole ära maksnud , no ma ei tea

ma ei usu et see summa on kuidagi vahvliga seotud. Kui on siis ta väärib ban , aga BlaaZ nüüd sai minu arust täiesti

mõttetult banni , ja isegi kui Supermani peaks Administraatori asemelt Eemaldama siis kes juhtkonda juhtima läheks ?

Natuke mõtelge ka enne kui midagi kirjutate. Ma tean et järgmine inimene paneb kohe Quote ja Mida sa mölised siin ültse tõmba uttu siit

 

Mida sa möllised siin ültse tõmba uttu siit või ma virutan sulle 3 hit irl KO oma 99 str'ga.

 

Ma pakuks välja, et Tanel saaks päris hästi hakkama admini kohaga, muidugi see vaid oletus, aga tuleb uurida värki.

Orcuti võiks kah moderaatori kohale tagasi sebida, väga hästi sai selle kohaga hakkama - ja demodded sai suht pointless reasoni pärast, ma usun küll et mingit probleemi tegelikult ei oleks ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oletevägatoredadagasellisedasjadpoleteilearutamiseksmõeldudkunateilmselgelteioskamidagitarkaegauutsiiakirjutadaolgeõnnelikudsulgenteemanüüd

 

Antud lüke oli vajalik, et keegi jälle warni/bani ei saaks liigsete sõnavõttude pärast.

See on teie endi huvides.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Me oleme imelikud. :S


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olgu see teema siis selleks, et kõik saaksid vabalt, ilma bänni kartmata, rääkida südamelt ära oma probleemid vahvliga. Alustades moderatsioonist ja lõpetades spämmiga.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olgu see teema siis selleks, et kõik saaksid vabalt, ilma bänni kartmat,a rääkida südamelt ära oma probleemid vahvliga. Alustades moderatsioonist ja lõpetades spämmiga.

 

Võtsid mu sõnad suust.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
et naq mis toimub siin vahvlis siin on mingid sada vantii moded ime et revo varsti modeks ei saa siis veel ollu lahkus siis shadowcat sai banned ei tea millepärast superman on lihtsalt taun nohh mis kuradi põhjus on et saad banni selle p2rast et reklaamid seda õlle asja no wtf nagu see oleks mingi esimene reklaam siin tõesti superman sa keerad nii vahvli perse ega jh varsti ongi vahvel R.I.P kuna amichie ei suvatse ka midagi teha ta ainult maksab ja uuendab ja superman võtab üle varsti on siin kõik moded ja vahvel on R.I.P siis oli veel selline asi ka et blaaz pani proofi üles et soul müüb scammed acce sis ta banned ja keegi ei tea midagi no minge õige...

ja see teema on tehtud südamelt ära mul tõesti häirib kui iga vant on nüüd mode ja mind ei tohiks 2ra bannida aga kui ma saan siis vahvel on tõesti petiste koht kuna kui ma banni saan siis mode ei hakka end kaitsma vaid bannivad lihtsalt ära nagu nad alati teevad ja jutul lõpp

 

Üks asi, mida ma vihkan, on laim ja vale. Too välja tõestus, kus BlaaaZ postitas, et ma müün varastatud kasutajaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Enne, kui te tulete kedagi süüdistama milleski tehke palun endale selgeks milles te täpselt soovite kedagi süüdistada üleüldse.

Teiseks palun tehke endale, mitte mulle, selgeks see, mis on selle kõige eesmärk- Miks?

Küsige endalt, mida te soovite sellega saavutada.

Mul pole mitte midagi selle vastu, kui te mind maha teete, kui selleks on põhjust. Kindlasti olen ma midagi teinud mida saaks siin nina alla hõõruda, kuid ma lihtsalt ei mäleta seda enam. Nii, et siin on teie võimalus võtta ette keegi ja elada ennast välja.

Kuid palun põhjendage mulle ka miks vahvel "Rest´s in peace"? kuidas see väljendub või, mis nüüd nii teistmoodi on?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsiksin ka sama, sest tavakasutajate elu see ei sega, kui juhtkonnas toimuvad väikesed muudatused.


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Smilinluciferile respect, et selle teema tegi:D

Saab ka midagi südamelt ära:/

Mida v*ttu vahvliga toimub?

Pange see sitaauk kinni ära siis juba:(

Moded/adminid on taunid like always. Vahetevahel on normaalsed.

Enda kogemustest on mulle warni pandud ilma eest, sest komenteerisin oma serverit oma teemas mis oli sõbra tehtud.

Mingid Spammi ka seal polnud. Asjalik jutt.

Suht sad. Seletamine ka ei aidanud. Warn.

 

Superman võiks oma kohalt tagasi astuda, sest ta on liiga taun.(Ära võta südamesse)

Oligi kõik:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma ei süüdistagi otseselt souli aga ma lihtsalt ütlesin mida ma arvasin kuna siin foorumis on koht kuhu saad postitada mida sa tunned ja ma ei suutnud praegu seda mida ma just ütlesin ütlemata jätta.. teiseks ma tegin selle teema veel sellepärast ka kuna mul on shadowcatist kahju ja ma ei saa aru miks blaaz banni sai nagu ta pani proofi ja asju üles nüüd on aga proof kadund ja acc banned ja see jäetigi sinna paika jaanus need muudatused ei ole väiksesed vahvli modede arvukus kasvab kiiresti vanasti läks ikka aastaid enne kui said modeks nüüd saab iga vana user modeks -.- isegi kui muudatused meid otseselt ei sega ikkagi me oleme siia kasutajad teinud ja siin on ala teema kus sa saad oma tundeid väljentada ja see ongi mis ma praegu teen ma õtlen kõik välja mis mul südamel on!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
et naq mis toimub siin vahvlis siin on mingid sada vantii moded ime et revo varsti modeks ei saa siis veel ollu lahkus siis shadowcat sai banned ei tea millepärast superman on lihtsalt taun nohh mis kuradi põhjus on et saad banni selle p2rast et reklaamid seda õlle asja no wtf nagu see oleks mingi esimene reklaam siin tõesti superman sa keerad nii vahvli perse ega jh varsti ongi vahvel R.I.P kuna amichie ei suvatse ka midagi teha ta ainult maksab ja uuendab ja superman võtab üle varsti on siin kõik moded ja vahvel on R.I.P siis oli veel selline asi ka et blaaz pani proofi üles et soul müüb scammed acce sis ta banned ja keegi ei tea midagi no minge õige...

ja see teema on tehtud südamelt ära mul tõesti häirib kui iga vant on nüüd mode ja mind ei tohiks 2ra bannida aga kui ma saan siis vahvel on tõesti petiste koht kuna kui ma banni saan siis mode ei hakka end kaitsma vaid bannivad lihtsalt ära nagu nad alati teevad ja jutul lõpp

 

1) Ollu lahkus ise, keegi ei banninud teda. See ei ole esimene kord, kui Ollu banned ja lahkub.

 

2) ShadowCat sai banni, et ei maksnud Erikule võlga tagasi. ShadowCat oli varem mitmeid kordi üle lasknud. Kuna ta alati tagastas rahad, siis ei olnud põhjust teda bannida. Aasorg, mina ja Tanel vestlesime ning Tanel rääkis, et väikevend võttis kasutaja tagasi. Kes seda usub? Lubas, et enam nii ei juhtu.

testwh.jpg

 

3) Amichie hoolitseb selle eest, et foorum üleval püsiks. Ta mainis esimesel päeval, et tal pole aega aktiivne olla. Te peaksite tänulikud olema, et keegi neid makse maksab. Kes mäletavad, siis eelmised aastad koguti annetusi, et hosti eest tasuda.

 

4) Superman on üks õiglasemaid persoone üldse. Teie alustasite teemaga, et miks Jaanus ja Ollu korraldavad hääletust, kui see tavakasutajatele keelatud. Superman kustutas nende teema. Nüüd tulete teie ja sõimate ning laimate teda. Mille eest? Et oli võrdväärsustas teid juhtkonna liikmetega?

 

5) Täna tuli juhtkonda juurde kaks toredat liiget: Martin, Aare. Superman oli see, kes otsuse tegi nad kampa võtta. Miks ma ei näe rõõmupisaraid?

 

6) BlaaaZil oli mitmeid võimalusi enda staatus säilitada. Pärast banni, kaks nädalat hiljem tuli ta minule jutule, et soovib siiski vabandada kõigi rikkumiste eest. Iroonia, kas pole?

 

7) Sada krooni esimesele, kes tõestab, et ma müün varastatud kasutajaid.

 

8) Sa nimetad teisi petisteks, kuid salgad maha asjaolu, et just sina olid see, kes vaevles paar kuud tagasi mustas nimekirjas. Palun tuleta meelde, kes andis sulle teise võimaluse.

 

9) Revo moderaatoriks? Eks emodel ole ühtne mõtteviis.

 

10) Vahvel ei ole Siberi. Teid ei ole siia küüditatud ning teid ei piira raudaedik. Te võite alati lahkuda, keegi ei keela.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1) Ollu lahkus ise, keegi ei banninud teda. See ei ole esimene kord, kui Ollu banned ja lahkub.

...

 

10) Vahvel ei ole Siberi. Teid ei ole siia küüditatud ning teid ei piira raudaedik. Te võite alati lahkuda, keegi ei keela.

 

Ma ei tee sind küll maha aga kui sind lihtsalt Siberisse küüditati ja vangilaagisse ei pandud siis seal ei olnud kah raudaedikut ees:) Kõik oleks võinud koju minna aga vahendeid ei olnud:) Aga jah:) Teid siin vahvlis tõesti kinni ei hoita:)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma ei tee sind küll maha aga kui sind lihtsalt Siberisse küüditati ja vangilaagisse ei pandud siis seal ei olnud kah raudaedikut ees:) Kõik oleks võinud koju minna aga vahendeid ei olnud:) Aga jah:) Teid siin vahvlis tõesti kinni ei hoita:)

 

Sa mees Siberi vangilaagrist oled midagi kuulnud? Palun tutvu ajalooga. Vähesed ja õnnelikud olid need, kes saadeti põllumaadele asustamisele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kirvega langetame metsa me!


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
et naq mis toimub siin vahvlis siin on mingid sada vantii moded ime et revo varsti modeks ei saa

 

Nii need asjad päris ei käi

 

Mina ei hakka siin juhtkonna asjadesse sekkuma kuid tõsiselt hea meel on, et Martin moderaatoriks sai

Ei läinud poolt tundigi kui juba minu müügiteema spammiga tegeles! Respect

Jõudu uutele

 

Päikest


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olge õnnelikud sellega, mis teil on ja kui ei meeldi , get lost .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.