Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

PALUN INIMESTE ABI KES SAID SCAMMI MSNILT bongshot@hot.ee

Soovitatud postitused

Okei, mul lasti siis infot koguda asja kohta.

Esmalt kõik kes üle said, võiksid panna kogu msni convo sellest jutust kui te temaga äri tegite. (nimed jne võiksid peal olla).

KÕIK INFO ON TERETULNUD.. olgu see kas mulle positiivne või negatiivne.

ASI EI OLE MU FOORUMI KASUTAJAS (pohh, las jäägu banned) , asi on selles et inimesi on massiivselt üle lastud.

 

Aitähh kõigile kes mingit abiga saavad toetada.

Iga infojupike on teretulnud.

 

Kui pw vahetatud oli siis millal sa selle pildi tegid?

http://upload.vahvel.net/pildid/wtffffffffa.PNG

Ise ka usud mis paska siin ajad? Saad selle acciga ka banni. Mind ei huvita absoluutselt, et keegi teine sinu msniga jauras või mis iganes. Sina vastutad selle eest kui sinu msniga keegi üle lastakse.

 

Olari kas sa oled loll või sa mängid lolli ? SEE PILT ON TEHTUD KELL 2 PÄEVAL.

Ma ütlesin et eile öösel lasti ühelt tüübilt wc auth üle.

Pw ära ei vahetatud ega midagi, ma ei osanud ka midagi arvata, msn jne oli korras.

Siis eile õhtul kella kaheksa paiku enam msni ei saanud, siis tulin kohe vahvlisse ja tegin teema et mul msn scammed.

Teil oli muidugi mingi "jajah, kindlasti" ja toppisite teema lukku.

Põhiline on see et ma tegin teema mingi 20:10 ja 20:25 tuli esimene teema et minu msniga on scammitud.

METSIK!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pmst, mingi info ikka võin msnis anda, aga authi eest raha / 2 pini sooviks saada.Päris tühjade kätega ei tahaks ka jääda.

 

Väga hea oleks kui saaks pildid, pane siia kui viitsid.

 

Ja sorry mees, aga hetkel on su 2 pinni kõige väiksem probleem.

Ma võiks sulle need 2 pinni anda aga ega need mulle unbanni ei too ja ega need ülejäänud inimesed ei taha ka tühjade kätega jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Väga hea oleks kui saaks pildid, pane siia kui viitsid.

 

Ja sorry mees, aga hetkel on su 2 pinni kõige väiksem probleem.

Ma võiks sulle need 2 pinni anda aga ega need mulle unbanni ei too ja ega need ülejäänud inimesed ei taha ka tühjade kätega jääda.

 

No, kuna teised teemad korraliku tõestusega puuduvad ja nagu Olari ütles, kui ma 2 töötavat pinni saan, siis saad unbanni.

Pmst selle tüübi aadress, kool & klass, rate olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No, kuna teised teemad korraliku tõestusega puuduvad ja nagu Olari ütles, kui ma 2 töötavat pinni saan, siis saad unbanni.

Pmst selle tüübi aadress, kool & klass, rate olemas.

 

Enam ma kohe kindlasti unbanni ei saa kui ma need 2 pin annan.

~10 tüüpi on veel kes tahavad oma raha/pinne ja ma ei tea mida veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Enam ma kohe kindlasti unbanni ei saa kui ma need 2 pin annan.

~10 tüüpi on veel kes tahavad oma raha/pinne ja ma ei tea mida veel.

 

Vaata internetis kehtib selline väikene reegel, et no pic no proof. Kui neil pilti(e) pole nad ei saa sind süüdistada.


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Vaata internetis kehtib selline väikene reegel, et no pic no proof. Kui neil pilti(e) pole nad ei saa sind süüdistada.

 

Aga ma kardan et neil on pilte.

Seda ma ootangi et keegi lendaks oma proofiga laivi, saaks ise ka targemaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga ma kardan et neil on pilte.

Seda ma ootangi et keegi lendaks oma proofiga laivi, saaks ise ka targemaks.

 

No, teises foorumis on ainult 2 tüüp suvalise teksti lisanud, pilte pole.

Uusi teemasid ka pole, niiet pmst ma olen siis ainuke, kes üle sai.Enda pinid saan, siis saad arvatavasti ka unbanni.

Pidid enda uue msni mulle pmima, seal saaks arutada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No, teises foorumis on ainult 2 tüüp suvalise teksti lisanud, pilte pole.

Uusi teemasid ka pole, niiet pmst ma olen siis ainuke, kes üle sai.Enda pinid saan, siis saad arvatavasti ka unbanni.

Pidid enda uue msni mulle pmima, seal saaks arutada.

 

Nojah, väga võimalik et ma isegi annan need pinnid.

Aga ennem ma ootaks ära inimeste vastused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

hakkasin veidi nuputama ja mõtlesin välja, et vähe imelik - keegi paneks minu msn, pangakonto jumal teab mille pihta, scammib teist, ütleme summaga 100k (toon näitena), ilma tõendite ja alusega, et ehk antud juhul bong polegi süüdi ja peab selle 100k kinni plekkima... Ma saadaks seenele, ausõna. See, et sina vastutad oma msni eest on tõsi, aga nahui sa saad teha, et siin ilmas on selliseid itivendi, ega ju bong kaasa ei aidanud "itivennale" . PS! Erapooletu olen, aga kahju inimesest.


sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hakkasin veidi nuputama ja mõtlesin välja, et vähe imelik - keegi paneks minu msn, pangakonto jumal teab mille pihta, scammib teist, ütleme summaga 100k (toon näitena), ilma tõendite ja alusega, et ehk antud juhul bong polegi süüdi ja peab selle 100k kinni plekkima... Ma saadaks seenele, ausõna. See, et sina vastutad oma msni eest on tõsi, aga nahui sa saad teha, et siin ilmas on selliseid itivendi, ega ju bong kaasa ei aidanud "itivennale" . PS! Erapooletu olen, aga kahju inimesest.

 

Jep, väga haige süsteem on siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks peaks bong kedagi scammima? Tal läks äri niigi hästi(vist, ei ole kursis enam). Pole mõttet kedagi üle lasta ju. Mingi masekas tal ka peal ei ole, niiet jah. Ma ei usu, et ta midagi tagasi hakkab maksma aga ikkagi võiks ennast sellisesse olukorda panna. Loodan, et ma warni ei saa aga ikkagi arvan, et bong ei ole süüdi!


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda ma ei usu et ta nussiks oma maine siin mingi 500.- eest ära...

 

Tema msn, tema vastutab.

Selles mõttes et, ta sai juba hommikul teada, et keegi teab msni parooli ning ta ei teinud midagi.Ta oleks saanud teemad teha hoiatuseks jne ning midagi taolist poleks juhtunud.

Ja jutu järgi, aina rohkem hakkab tunduma, et keegi ei ''scamminudki'' ta msni ära.

 

Tundub, et ei plaanigi kahte pini anda.Kuigi tänu nendele saaks ta unbanni vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Tema msn, tema vastutab.

Selles mõttes et, ta sai juba hommikul teada, et keegi teab msni parooli ning ta ei teinud midagi.Ta oleks saanud teemad teha hoiatuseks jne ning midagi taolist poleks juhtunud.

Ja jutu järgi, aina rohkem hakkab tunduma, et keegi ei ''scamminudki'' ta msni ära.

 

Tundub, et ei plaanigi kahte pini anda.Kuigi tänu nendele saaks ta unbanni vms.

 

Ära hakka siin mingit omaloogikat panema.

 

Kas mina olen selles süüdi et mu msn scammiti ära v ?!?!?!

 

See on umbes sama loogiline et ma varastan sult relva ära, lasen paar inimest maha ja siis ütlen et : "aga oihh, sinu relv ju, sina vastutad".

Täis tainas oled ikka. (no offence)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ära hakka siin mingit omaloogikat panema.

 

Kas mina olen selles süüdi et mu msn scammiti ära v ?!?!?!

 

See on umbes sama loogiline et ma varastan sult relva ära, lasen paar inimest maha ja siis ütlen et : "aga oihh, sinu relv ju, sina vastutad".

Täis tainas oled ikka. (no offence)

 

No, kui peaga mõelda. Relval poleks sõrmejälg ning mitte miski ei viita sellele et sina lasid need inimesed maha ega mitte midagi, ja relv registreeritud minu nimele.Samuti mul puuduks korralik alibi.Kes siis süüdi jääks?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No, kui peaga mõelda. Relval poleks sõrmejälg ning mitte miski ei viita sellele et sina lasid need inimesed maha ega mitte midagi, ja relv registreeritud minu nimele.Samuti mul puuduks korralik alibi.Kes siis süüdi jääks?

 

Ma arvan et hetkel saab iga haritum inimene aru et see kes inimesi üle lasi ei olnud mina.

Tra terve foorum teab et mu nimi on Steven, aga raha saadavad ikka mingile täiesti suvalisele arvele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma arvan et hetkel saab iga haritum inimene aru et see kes inimesi üle lasi ei olnud mina.

Tra terve foorum teab et mu nimi on Steven, aga raha saadavad ikka mingile täiesti suvalisele arvele.

 

Fuck noh, just lõpetasin msnis vaidlemise...

Remy on sinuga enam-vähem sama vana ning elate teineteisest ~10km kaugusel.

Kuidas me saame kindlad olla, et ta su sõber/tuttav ei olnud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Fuck noh, just lõpetasin msnis vaidlemise...

Remy on sinuga enam-vähem sama vana ning elate teineteisest ~10km kaugusel.

Kuidas me saame kindlad olla, et ta su sõber/tuttav ei olnud?

 

Ega vist ei saagi tegelikult.

Aga kui sa sellist teksti hakkad suust välja ajama siis palun koos korraliku tõestusega.

 

a kust sa üldse tead kus ta elab ja kui vana ta on ? .. äkki oled sa ise hoopis ta sõber ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega vist ei saagi tegelikult.

Aga kui sa sellist teksti hakkad suust välja ajama siis palun koos korraliku tõestusega.

 

a kust sa üldse tead kus ta elab ja kui vana ta on ? .. äkki oled sa ise hoopis ta sõber ?

 

Google?

 

Ja mis kasu mina sellest saaks?:D Kuidas ma üldse su msni parooli oleks teada saanud?

Ise tead, kas maksad või ei.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Bong, keegi ei palu sul raha tagasi maksta. See foorum koosneb vabaaja ja äri osast. Juhul kui sa tagasi ei maksa, siis vabaajas oled teretulnud. Äri osas aga kehtivad reeglid ning kuna ikkagi sinu msn-i kaudu lasti Pronto ja kes kurat teab mitu veel üle, siis edasi sa seal tegutseda ei saa seni kuni oled nende isikutega probleemid lahendanud. Hetkel paistab, et mõõtu võtab vaid kasutaja Pronto. Klaari temaga arved ja siis saab edasi vaadata. Hetkel on sul lubatud poste teha igalpool mujal va. äri osas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Bong, keegi ei palu sul raha tagasi maksta. See foorumis koosneb vabaaja ja äri osast. Juhul kui sa tagasi ei maksa, siis vabaajas oled teretulnud. Äri osas aga kehtivad reeglid ning kuna ikkagi sinu msn-i kaudu lasti Pronto ja kes kurat teab mitu veel üle, siis edasi sa seal tegutseda ei saa seni kuni oled nende isikutega probleemid lahendanud. Hetkel paistab, et mõõtu võtab vaid kasutaja Pronto. Klaari temaga arved ja siis saab edasi vaadata. Hetkel on sul lubatud poste teha igalpool mujal va. äri osas.

 

Ilma selle äri osata ei ole mul siin foorumis kahjuks mitte midagi teha.

Pmtselt ma võiks kohe need 2 pinni talle anda, saaks unbanni ... ja edasi ? .. ma olen jummala kindel et siis kargab mingi tont välja kellel on pildid olemas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.