Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Wordpress

Soovitatud postitused

Terekest!

 

Taust

 

Minu leheküljel on Wordpressi CMS ja üprisgi keeruline theme. Theme originaal asub siin http://www.themeshift.com/dezine . Ma väga sooviksin, et lehtede menüüd saaks kuvada hoopiski katekooria menüü all. Loodan, et saite minu soovist aru :D

 

Täpsem seletus:

 

Hetkel on mul kaks menüüriba lehekülje headeris, ühe alla lähevad leheküljed, teise alla katekooriad. Mina tahaksin ülemise (lehtede) menüü ümber tõsta katekooriamenüü alla. Kõik muu jääks samaks. Näide, kui ma teen uue lehekülje, siis saan panna selle mingisse katekooriasse. Rohkem täpsemalt ei oska :D

 

selgitus.png

 

Kes vähegi oskavad või tahaksid proovida aidata palun lisage mind msn-is või postitage oma msn siia!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
koodi pead muutma, ega seal muud polegi.

 

Koodi peab muutma? misasja see on nagu rohkem kui loogiline :D Igastahes korras nüüdsest.

 

Aga mitte tänu sinu õpetussõnadele :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.