Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

tere vahvel ostsin pacilt kasutaja ta andis mulle andmed acc on nagu alles täna ostsin ka muidugi 300 eeki ja andmed on valed tegin appeali ja sain denied pac ma sooviksin õigeid andmeid või raha tagasi kuna sa garanteerisid mulle et acciga ei juhtu midagi ja ma sain deneid :-( sa ütlesid ka et andmed on õiged ja ma ütlesin et ma kontrollin ja mu üllatuseks vaata mis ma leidsin

rk62r7.jpg

pac ma kandsin sulle 300 eeki ja ma sain selle raha raskelt nii et palun anna õiged andmed või tagasta raha ma oleks valesid andmeid oodanud uustulnukatelt kuid sinult pac see on küll vapustav :dead:

pac kas oled nüüd tõesti scammer nagu remo ja sellised we et lased nüüd acce rotti kuna ilmselgelt kui andmed andsid sa mulle valed ja teemas ütlesid et saad recoveryd maha võtta see tähendab et sul on õiged andmed ja sa kavatsed mind scammida aga ma tõtesti loodan et ma eksin et sa ei ole selline ma loodan et sa oled aus mees

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ole nii hea ja proovi kirjavahemärke kasutada, sest sellisest üksluisest bla-bla-blast on veidi raske aru saada. Aga veidi on saada, ära karda. Veits läks aega ainult.

By the way, pane pilte msni kõnelusest, panga ülekandest ? See , et sul siin mingi pilt, kus on suurel DENIED, ei tähenda veel, et sa talt kasutaja ostsid ja tema sind rõõmsalt üle lasi. Lihtsalt väiksed soovitused, et keegi sind tõsiselt võtaks ja oleks mingigi proof, et sa siin niisama ei kammiks.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pac, mis kostad? Smilin, tõestust, et tema just müüs sulle selle kasutaja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tule msn räägime, andmed on 100% öiged, samad andmed mis krIIps mulle andiski kui ma acci ostsin, pmst, ma näitaks läbi teamvieweri sulle siis, kui tuleb siis ka denied saadan raha tagasi;)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.