Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer marek62

Soovitatud postitused

VIP

ma ei usu et ta scammis, netiga pidid tal pidevad probleemid olema, tal 100% hea pöhjendus sellejaoks ning sa saad oma pinnid:P

 

ma loodan


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mulle ta ka töö sees veel... mingi nädal pole sees käind msnis


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mulle ta ka töö sees veel... mingi nädal pole sees käind msnis

 

sa pole ainus:P

mul pidi täna öhtul tegema hakkama veel


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Aga nagu sa näed, pole teda siin, et selgitada seda sitta, mis ta kokku on keeranud. Ja kui tal oleks arvuti korras, oleks see teema juba lukkus. GG, ma lükkaks banni.


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kolm päeva talle jamade lahendamiseks. Kui korda ei aja, siis eliminineerime. Neid jamasid on temaga siin pidevalt ja pidevalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
PS : kandsin sollides tyybile 140 eeku , ytles eile : et teeb t2naseks 2ra , aga hui ongi teinud midagi 24 void punni ja see k6ik , orjab v6i sollid tagasi ....

 

Tal mingi jama hetkel, arvutil midagi viga jälle vist...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mulle pole nädalaega tööd teind, maksa palun raha tagasi...


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rofl, arvuti jamab, aga ise hakkab tegema kellegil orja tööd. Msnis saab käia ja värki, aga teised teda ei näe ja orja tööd ka ei tee. See veidi lollus või nii ? Arvuti katki ? Kuule ära aja sitta .


20ql8c5.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Liitunud 28-04-07

Viimati foorumis Täna 02:52

 

kurb


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kas sa teed mulle torso ära või ei?

Üle poole nädala ootan juba...


FC Liverpooli tõeline fänn!

 

Müüa HD P2P Pinne 60.- tükk

 

*Swedbank

*SEB

*Rate sollid = 50SOL

 

Ainuke kasutusel olev msn: [email:vszd68b3]Estpinseller@hotmail.com[/email:vszd68b3]

 

 

Drinking doesn´t solve your problems, it will give you intresting new ones :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga nagu sa näed, pole teda siin, et selgitada seda sitta, mis ta kokku on keeranud. Ja kui tal oleks arvuti korras, oleks see teema juba lukkus. GG, ma lükkaks banni.

Kui lükkaks bani, ei saaks keegi oma rahasid tagasi. Järsku ongi probleemid ja on kõik interneti taga kinni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.