Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tallinna Polütehnikum

Soovitatud postitused

VIP

Käisin seal võrgurakendust õppimas ligi kuu aega. Suht normaalne õppejõud oli aga ei oska üldsuse kohta öelda. Ütleks, et suur osa rahvast on seal venelased. Soovitada seda kooli? Vaid siis, kui hinded kehvad ja paremad variandid puuduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Esiteks venelastega pole iilagi tekkinud mingit ülbitsemist või nii. Enamuselt käivad seal siiski inteligentsemad venelased. On eraldi grupid ju Vene ja Eesti. Ning hindamisepoolest, et kui sa oled nn "kehvade hinnetega" õpilane siis sa lendad sealt välja ka.

 

Meil 2.Kursus atm ja 33 alustanust on alles nüüd vaid 17, need kes olid normaalsete hinnetega 9.Lõpust tulunud.

Paremat varianti IT kohapealt ei ole olemas põhiharidusega. Soovitan neile seda kooli, kes on oma erialas juba kindlad, siis on see õnnestunud valik. Sest pärast seda veel kuhugi edasiõppima minna on juba palju kergem. Samas, kui tuled keskkoolist ja lähed kuhugi IT'd õppima ei tea sa ööd ega päeva sellest (enamus, on ka erandeid muidugi).


manchesterunited4.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esiteks venelastega pole iilagi tekkinud mingit ülbitsemist või nii. Enamuselt käivad seal siiski inteligentsemad venelased. On eraldi grupid ju Vene ja Eesti. Ning hindamisepoolest, et kui sa oled nn "kehvade hinnetega" õpilane siis sa lendad sealt välja ka.

 

Meil 2.Kursus atm ja 33 alustanust on alles nüüd vaid 17, need kes olid normaalsete hinnetega 9.Lõpust tulunud.

Paremat varianti IT kohapealt ei ole olemas põhiharidusega. Soovitan neile seda kooli, kes on oma erialas juba kindlad, siis on see õnnestunud valik. Sest pärast seda veel kuhugi edasiõppima minna on juba palju kergem. Samas, kui tuled keskkoolist ja lähed kuhugi IT'd õppima ei tea sa ööd ega päeva sellest (enamus, on ka erandeid muidugi).

 

Tuttav ka, teisel kursusel ja suhteliselt rahul kooliga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
seda ma mõtlengi ,et tahaks midagi õppida ka ,aga mitte gümnaasiumis kus täie tambiga antakse.

Mis teema selle venelastega on?

 

No mingi eelis on kindlasti, kui amet käes ja siis edasi vaadata, aga...

 

Ise õpin gümnaasiumis matemaatika/füüsika suunaga klassis. Tamp on peal aga vähemalt see paneb tugeva põhja alla, et edasi ülikooli saada. Ma arvan, et enne pingutada, kui mingi algelise IT teadmise saada.

 

Aga no, iga inimese enda valik - kuidas keegi viitsib. Pooldan ise seda, et oleks raskem algul, pärast kerge.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

pol tehnikumi vaatakse p2hiliselt f66sika ja geemia hindied l6pu tunnistusel ja seal on veel test mis sa pead ara tegema ,utleme nii et sinna kooli on kerge sisse saada,sest mu 6ks s6ber laks sinna kooli peale ristiku p6hikooli ja on selle kooli ara l6petanud .

tegelt ma plaanin ise ka sinna minna.thje kust sa muidu parit oled?


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pol tehnikumi vaatakse p2hiliselt f66sika ja geemia hindied l6pu tunnistusel ja seal on veel test mis sa pead ara tegema ,utleme nii et sinna kooli on kerge sisse saada,sest mu 6ks s6ber laks sinna kooli peale ristiku p6hikooli ja on selle kooli ara l6petanud .

tegelt ma plaanin ise ka sinna minna.thje kust sa muidu parit oled?

 

Mis pudi keeles sa veel räägid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pol tehnikumi vaatakse p2hiliselt f66sika ja geemia hindied l6pu tunnistusel ja seal on veel test mis sa pead ara tegema ,utleme nii et sinna kooli on kerge sisse saada,sest mu 6ks s6ber laks sinna kooli peale ristiku p6hikooli ja on selle kooli ara l6petanud .

tegelt ma plaanin ise ka sinna minna.thje kust sa muidu parit oled?

 

tra lol :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pol tehnikumi vaatakse p2hiliselt f66sika ja geemia hindied l6pu tunnistusel ja seal on veel test mis sa pead ara tegema ,utleme nii et sinna kooli on kerge sisse saada,sest mu 6ks s6ber laks sinna kooli peale ristiku p6hikooli ja on selle kooli ara l6petanud .

tegelt ma plaanin ise ka sinna minna.thje kust sa muidu parit oled?

 

kui ma peaks vaatama, et sa 19 aastane praegu oled, oled sa küll puhta loll. rs pähe hakanud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.