Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Vanemliige Wazzup scammer.

Soovitatud postitused

Niisiis lisas mind msn-i sooviga osta pinni, aga kuna mul oli temast vähem vouchesid ja ma vaatasin,et

tal foorumis 1600+ posti ja ~ 20 tehingut, et hea küll käin pinni ette siis.

Kui pinni oli ära andnud, logis msn-ist välja ja raha mu pangaarvele ei ilmunudki.

msn oli tal: eikko007@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
On on tore - . - millest siin pic teha? msnis ajas normi juttu, enne väljalogimist ütles, et saatis raha ära aga päev otsa tuleb nagu swedist--> swed.

...........

 

pilte on vaja msni convist ja pangast, et raha pole tulnud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1) Mida see postituste arv loeb?

2) Ennem kui kedagi süüdistama hakakd tuleb ka lisada tõendeid.

3) Oled sa tutvunud http://www.vahvel.net/showthread.php?33473-Teema-reeglid! (Vahvel.net Scammeri teema ) Reeglitega?

-------------------------------------------------------


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pilte ja oled sa kindel, et see oli õige msn

Äkki mingi faiker

kindel, et see msn. Kontrollisin üle veel.

Ta saatis mulle foorumis kasutajaga pm-i kah, nagu tõestuseks et tema on ikka Wazzup.

Ollu. olen tutvunud reeglitega, msn-is piltte pole, arvasin et mul on history conversation peal,

aga täna avastasin, et ei olegi. Ühesõnaga pähh.

Enda pangakontost võiks vajadusel pildi panna.

Igatahes soovitan teistel ette vaadata kui temaga tegemist teevad ja kui kellegil oleks mingit infot Wazzup`i kohta, oleksin tänulik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee PMist ja msn salvestustest pildid ning postita siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol , sa pead kysima MSNI , nt saadab sulle enda msni privaga, mina olen [email:23ghd81n]blabla@hotmail.com[/email:23ghd81n] , smd on suck my d1ck , btw :D


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lol , sa pead kysima MSNI , nt saadab sulle enda msni privaga, mina olen [email:38kvhiia]blabla@hotmail.com[/email:38kvhiia] , smd on suck my d1ck , btw :D

 

tean mida tähendab. Ta licalt näitas selle pmiga, et tema Wazzup foorumist.

Ei oleks osanud oodata temast ülelaskmist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

siis tee pangülekandest pilt, kui keegi veel on wazzupile raha kandnud ja on sama nimi, peaks proof olemas olema ju?!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
zeziima scammis mind :(

 

mind ka


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tema pidi mulle raha kandma, tema "ostis" pinni mu käest.

 

no siis tee oma viimastest sissetulekutest vms pilt,


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida see PM peaks tõestama? Ta pole seal enda msnigi öelnud. See ei tõesta midagi. Teema läheb kinni, tõendid puuduvad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.