Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Trivium EHK Mervin^ SCAMMER MERVYN ROTBERG

Soovitatud postitused

16. Jaanuaril 2010 müüs kasutaja Project One. mu sõbrale läbi minu msni kasutaja nimega "t3rr0r 3vil".

Umbes kuu aja eest oli parool vahetatud ja recoverid tulid ka denied mitu korda.

Keegi pidevalt mängis selle kasutajaga vahepeal, sest adventure logis oli kõik kirjas jne.

Täna selgus, et vahvli kasutaja nimega "Reiks-" mängib selle kasutajaga.

 

Otsisin natuke, et teada saada, kust tema selle kasutaja sai, ja leidsin sellise teema, kus kasutaja Trivium müüb seda kasutajat ja Reiks- ostis ära selle: http://www.vahvel.net/showthread.php?54298-O-Normaalset-p2p-kasutajat&p=772249&highlight=#post772249

 

Peale selle on scammeri alafoorumi all Triviumi ja Mervin^ või project one. vahel on seoseid, näiteks sama msn: [email:6sxo2omd]rokkarodie@hotmail.com[/email:6sxo2omd]

Seega, mis selgus, on see, et Mervin^ EHK Trivium müüs selle kasutaja läbi minu mu sõbrale, lasi alla kuu aja mängida ja müüs edasi Reiks- -le.

Chat logid ja asjad olemas, pangaülekandest pilt olemas jne.


Minu päevik:

http://www.freewebs.com/Viden Blazer

 

Tasuta Kutsed

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lol emod sõimavad


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Elimineeritud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.