Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Elioni nett jamab

Soovitatud postitused

Paar kuud tagasi hakkas Elioni Digitv nett jamama, on on nett ja siis järsku on kadunud umbes 3sekundit ja tagasi, ja nii iga ~5mindi tagant. Igapäev seda ei juhtu, kaabel pole katki, kuna kõigis 3arvutis sama moodi millest 2 on wifiga. Kellegil veel selline jama? Oskab keegi aidata?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul ka selline jama, meil ka nett mingi 3 peale, aga jah...Modemile restardiks helista/mine jälle naabrite juurde, see ajab jumala närvi...


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Panin tähele ,et kui olen üksi kodus ja teised arvutid ei tööta siis ei jupsi, niisiis vist ruuter ei pea vastu pingele vms, kohe kui teised arvutid neti lähvad on netiga jamad. Ja elionist öeldi kah ,et uus modem/ruuter tuleb osta. Ehk teil sama probleem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks need elioni enda poolt välja pakutavad ruuterid just parimad pole. Kui ikka mitu kasutajat taga, on mõtet osta korralik masin.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru, mul on endal kaa Elioni DTV..

Ruuterile on taha ühendatud 3x digiboks, 1x laudur arvut ja 1 - 3 läpakat wifi võrgus, no porblems, isegi siis, kui kõik asjad korraga netis on.

 

Võibolla on su probleem ruuteri settingutes ?

mby oled üritanud teha midagi, mida päris hästi ei oska ja pepusse keeranud midagi.

 

proovi totaalne reset teha ja vaata ehk siis on parem :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei ole midagi häkkinud, ruuter suht vana kah juba ja pole just parimate hulgast, nvl saan proovida pmst tutikat seda thompsoni ruuter/modemit, loodetavasti paraneb.

 

no siis oled ns mingi jublaka vb üle kuumendanud sees ?

 

aga teoreetiliselt sellised asjad ei sure " vanadus surma " selles võid kindel olla .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.