Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Remoo , scämmer ?

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Tere, jutt lühike ostsin eelmine aasta Remoolt kasutaja nimega Bwuk Im Matu. Maksin selle eest 200 kr. Kohe alguses oli selle kasutajaga teema, kandsin raha ära , vend logis. Tegin teema hakkas vabandama , saatis PM sain pw aga andmeid ei saanud. Natukese aja pärast oli kasutaja lukus, saatsin PM, et äkki saaks andmed , ei vastanud.. Siis alles kui tegin teema, saatis andmed ja sain kasutaja enda kätte. Sain jällegi tiba mängida ja kasutaja tõmmati ära. Kuna too aeg oli mul kasutajaid nagu muda ei viitsinud sellega tegeleda, aga nüüd kus ma tahaks , temalt selgitusi otsustasin teema temast (neljas kord..) teha.

Pole otsest MSN'i juttu kuna MSN ta mind ei lisa, ei oska midagi teha. Ühesõnaga saatsin talle PM-e.

Pildid meie vestlusest siis :

 

j94wf9.png

 

33vg6j7.png

 

2qu67v7.png

 

Mai oskagi kohe midagi öelda.. Avaldage arvamust, ja Remo ehk tuled ja leiame mingi lahenduse.. ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ise oled kah scammer.

 

lasid mainiga mööda kotte.

 

ütle nüüd ,et seepolnud nii.

 

sul veab kuna ma olen quited ja ei viitsi neid teemasid teha.

 

aga kui vaja on võimalik seda alati korraldada kui mul just igav ei hakka.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ise oled kah scammer.

 

lasid mainiga mööda kotte.

 

ütle nüüd ,et seepolnud nii.

 

sul veab kuna ma olen quited ja ei viitsi neid teemasid teha.

 

aga kui vaja on võimalik seda alati korraldada kui mul just igav ei hakka.

 

Mida see siia puutub? Ole parem vait mitte ära kirjuta mingit iba igasse teemasse.


5ketes.png

 

:music:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

sa jää ise vait.

 

sa ei teagi midagi.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Milks ära reosta jah seda teemat, aga see selleks..

Kas selle kasutaja log-in nimi on Meigo13? Kui see on see MEigo13, siis ma sugugi ei imesta, ta on kõige idiootsem RSOR ÜLDSE! ja kui sa sellise vennaga äri tegid, siis ma tunnen sulle kaasa! btw, ta mingi 13-14 vist?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

MM, mai teagi seda Meigo13-t. Mina ostsin selle kasutaja Remolt, ja mai tea kui vana ta on. Aga mai saa sinu lausest aru, et miks ma tegin " remoga äri? ". Kuna Remo peaks olema suhteliselt usaldusväärne siin foorumis? Või oled sa millegist valesti aru saanud. Igatahes, kuna Remot , se värk vist eriti ei koti , siis mai tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõik, kes postitasid ''ban'' ''banban'' või ''banbanban'' said 2 punkti kirja.

 

Sa räägid, et alguses ei viitsinud tegeleda ja nüüd soovid raha tagasi? Kolm kuud? Kui sul rohkem tõendeid, siis saab asja edasi vaadata, hetkel läheb kinni. Kui sa tõestad mõnele juhtkonnas ära, et ta saatis sulle vale informatsiooni ning kasutajat sellega tagasi ei saa, siis saab edasi uurida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.