Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Rangeboonage,mis juhtus Pedajamae parooliga?

Soovitatud postitused

VIP

lol, sa pole kordagi ühendust võtnud minuga ju. Ma oleks raha kandnud. irw. VÕTA ÜHENDUST. [email:6ouz3u21]Coolmarkz@hotmail.com[/email:6ouz3u21]

 

Idioot. Ma kannan raha ja võtan samuti kasutaja tagasi neilt kellega me kasutajad vahetasime.

 

Sa saad raha tagasi. Ma pole kordagi näind et sa msnis räägiksid. xD

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On sellega nüüd kõik korras?


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nagu ma ütlesin,ma üritasin msn-i teel ühendust võtta,samuti proovis seda ka spoon,kuid järelikult asi polnud sinus,vaid msn-is.

Vahel mängib ta sellist vingerbussi.Kuid okei,kanna raha samale arvele tagasi.

Ning mul üks küsimus veel,kui sul polnud plaanis mind üle lasta,siis kuidas sa kavatsed kasutaja tagasi võtta?Tähendab sul on need andmed ikka olemas ja mina sain mingid valed?

Ja rahune maha,pole vaja sõimama hakata,eks,asju saab ka rahulikult ajada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mõtle peaga mida sa räägid.

Kui ta proovib kasutaja tagasi võtta nende andmetega mis ma sain,siis tal ei ole see võimalik,kuna need polnud õiged.

Ja ma arvan tõesti,et ma hakkaks nii tuntud inimese vastu paska ajama.Ning mul on ju ka proof.

Kuid ütle nüüd,miks ma peaks raha tagasi tahtma?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Priit ma räägin et ma proovin tagasi võtte selle acci millle ma andsin et pedajamae sain. Pedajamae andmeid mul enam kahjuks pole. Kui ma võtan account i tagasi mille ma vahetuseks andsin siis ehk esimene omanik võtab ühendust ja saan neilt raha selle eest.

Aga ma maksan sulle kindlalt ära. võta msnis ühendust. ma täna away aga mitte terve päeva!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.