Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Adminid Tuvastage Ip.

Soovitatud postitused

Ostsin acci Kranalt.

Kasutaja nimi "Hulluarst"

Üritasin seda gold4rs mahamüüa aga keegi oli vahepeal pw muutnud. Rääkisin Kranaga, ta ütles, et ei tea midagi. Krana recoveris accoundi ja ütles, et keegi polnud 34 vms päeva sisse loginud.

Pm nüüd on keegi uuesti pw vahetanud ja oma recidki peale visanud...

32916121.th.jpg

Kelle ip see on ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

SSander, ütlesid mulle kahe nädala eest, et seda kasutajat sa enam ei taha ja see oli viimane kord kui vestlesime.

2nädalat+ polnud acci sisse logitud ja parooli vahetatud, otsustasin, et see on safe ja vahetasin What a Phuck'iga.

 

Ja sander, tänu sellele, et sa MINU E-MAILI all selle acci sinna müüsid jäin mina lõplikult ilma kolmekohalisest summast . ( $ ). edit: 75$ siiski, teise acci sain tagasi

Oleks ma seda kasvõi teadnud, aga ei, sa ei ütlenud ega küsinud minult selleks lubagi.

 

Krana myys seda mulle !!! sain üle kranalt ! teen varsti teema kranast , mul proof olemas ... sain just eile üle sellega...

 

SSander tõmbas selle acci tagasi, not me.

Ja see mida msn'is väitsid, et andmed ei saanud accepted siis pls stfu, õpi recoverit tegema vms?

Ja kuidas sa said oma acci tagasi tõmmata enne kui polnud minuga rääkinud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
SSander, ütlesid mulle kahe nädala eest, et seda kasutajat sa enam ei taha ja see oli viimane kord kui vestlesime.

2nädalat+ polnud acci sisse logitud ja parooli vahetatud, otsustasin, et see on safe ja vahetasin What a Phuck'iga.

 

Ja sander, tänu sellele, et sa MINU E-MAILI all selle acci sinna müüsid jäin mina lõplikult ilma kolmekohalisest summast . ( $ ).

Oleks ma seda kasvõi teadnud, aga ei, sa ei ütlenud ega küsinud minult selleks lubagi.

 

 

SSander tõmbas selle acci tagasi, not me.

Ja see mida msn'is väitsid, et andmed ei saanud accepted siis pls stfu, õpi recoverit tegema vms?

Ja kuidas sa said oma acci tagasi tõmmata enne kui polnud minuga rääkinud ?

 

Oot sellepärast vahetasid acci, kuna acc on safe ? Ma vahetasin parroli btw.

Mina maxin sulle selle acci eest 275.- ja sa lihtsalt "acc on safe...Võtan tagasi?"

Pm võtsid acci tagasi, kuna "ma ei tahtnud seda enam?"

Ma ütlesin, et maxa raha tagasi...Kuna "mingi pw muutuse pärast kadus mu paypalilt 55$.

Pärast ei viitsinud sinuga jamada ja kirjutasin sulle, et las acc jääb mulle siis...

Jah ma kirjutasin sinu e-maili, kuna ostsin selle acci sinult.

Kui sa seda acci veel kunagi recoverima hakkad saad banni...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oot sellepärast vahetasid acci, kuna acc on safe ? Ma vahetasin parroli btw.

Mina maxin sulle selle acci eest 275.- ja sa lihtsalt "acc on safe...Võtan tagasi?"

Pm võtsid acci tagasi, kuna "ma ei tahtnud seda enam?"

Ma ütlesin, et maxa raha tagasi...Kuna "mingi pw muutuse pärast kadus mu paypalilt 55$.

Pärast ei viitsinud sinuga jamada ja kirjutasin sulle, et las acc jääb mulle siis...

Jah ma kirjutasin sinu e-maili, kuna ostsin selle acci sinult.

Kui sa seda acci veel kunagi recoverima hakkad saad banni...

 

Ütlesid mulle, et EI TAHA SEDA ACCI.

Vahetsid parooli wtf? EI. ja peale selle polnud sa ega keegi üle kahe nädala sisse loginud.

Jah su Paypal läks 0$ pealt -55$ peale. KAHJU ON KÜLL SUUR. :O

Sa pole mulle kirjutanud, et acc jääks sulle ;)

See e-mail on mul ammu unarusse jäetud - tagant järele vaadates leidin spammi hulgast -> Gold4Rs'i sõnul oleks olnud võimalus see olukord lahendada kuna sul olid õiged andmed , aga keegi ei vastanud nende e-mailidele ja su raha võeti tagasi. - see su enda suu imo.

Mina pole seda recovenud-andmed sai endale What a Phuck

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Pmtselt lahendage need asjad ära nii et Krana saaks acci ja mulle müüks !

 

Krana korvaku mulle mu 275.- siis...

Muidu jääb acc mulle ,kuna mina ostsin selle temalt. Tema ei ole mulle midagi tagasi maxnud so...Niisama ma annetusfondi ka ei ava.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mida sina pooldad ??

Mina ostsin selle acci Kranalt...

Kranal ei ole MITTE MINGIT PISTMIST SELLE ACCIGA PEALE MÜÜKI.

Pole Minu viga, et sina oma acce ei saanud müüa vms...Müüsid mulle siis unsafe accoundi ?

Ja nüüd tahad sa lihtsalt seda acci tagasi, mille eest ma sulle 275.- maxin ??

 

Mida iganes...Kui accoundil Pw changed mingi aeg...

Lasen bannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No nii Krana, näita siia, kus ta ütles, et ei soovi seda kasutajat. Kui tõestust pole, siis korvad summa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida sina pooldad ??

Mina ostsin selle acci Kranalt...

Kranal ei ole MITTE MINGIT PISTMIST SELLE ACCIGA PEALE MÜÜKI.

Pole Minu viga, et sina oma acce ei saanud müüa vms...Müüsid mulle siis unsafe accoundi ?

Ja nüüd tahad sa lihtsalt seda acci tagasi, mille eest ma sulle 275.- maxin ??

Tänu sellele, et sa müüsid

 

Mida iganes...Kui accoundil Pw changed mingi aeg...

Lasen bannida.

*On ikka küll pistmist. Tänu minu e-maili 'sokutamisele' sinna jäin ma ilma ühest kasutajast, mille väärtus oli 75$. Teise sain kätte. Kuidas ilma jäin? Neil seal sellised süsteemid, et acceptable andmed võivad nädala pärast denied saada, nii juhtuski. ( nad ei maksnud , sest väidetavalt mina olin nendele ammu ühe kasutaja müünud mis hackiti tagasi)

*On sinu viga, panid minu e-maili. Ei müünud unsafe accoundi, keegi pole seda enne tänast / eilset tagasi võtnud ja selleks olid sina.

*Ütlesid, et sul pole selle acciga enam midagi teha ennem, pealegi said oma 55$ müüdud.

 

No nii Krana, näita siia, kus ta ütles, et ei soovi seda kasutajat. Kui tõestust pole, siis korvad summa.

Kahjuks seda logis enam ei ole :/

Ja kui ta väidetavalt saatis sõnumi hiljem, et võtab ikka selle kasutaja siis minuni pole see jõudnud.

 

 

Igatahes What a Phuck recoves oma kasutaja tagasi ja temaga mul asjad lahendatud.

Minupoolest võib selle teema kinni panna, seda kasutajat Hulluarst mina ega keegi teine enam ei puudu.

 

Minu jaoks lõppes asi lihtsalt nii, et müüsin kasutaja Hulluarst 275.- ära, siis hiljem tänu SSanderile jäin gold4'i müüdes 75$ kahjumisse.

Tehke omad järeldused.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
*On ikka küll pistmist. Tänu minu e-maili 'sokutamisele' sinna jäin ma ilma ühest kasutajast, mille väärtus oli 75$. Teise sain kätte. Kuidas ilma jäin? Neil seal sellised süsteemid, et acceptable andmed võivad nädala pärast denied saada, nii juhtuski. ( nad ei maksnud , sest väidetavalt mina olin nendele ammu ühe kasutaja müünud mis hackiti tagasi)

*On sinu viga, panid minu e-maili. Ei müünud unsafe accoundi, keegi pole seda enne tänast / eilset tagasi võtnud ja selleks olid sina.

*Ütlesid, et sul pole selle acciga enam midagi teha ennem, pealegi said oma 55$ müüdud.

 

 

Kahjuks seda logis enam ei ole :/

Ja kui ta väidetavalt saatis sõnumi hiljem, et võtab ikka selle kasutaja siis minuni pole see jõudnud.

 

 

Igatahes What a Phuck recoves oma kasutaja tagasi ja temaga mul asjad lahendatud.

Minupoolest võib selle teema kinni panna, seda kasutajat Hulluarst mina ega keegi teine enam ei puudu.

 

Minu jaoks lõppes asi lihtsalt nii, et müüsin kasutaja Hulluarst 275.- ära, siis hiljem tänu SSanderile jäin gold4'i müüdes 75$ kahjumisse.

Tehke omad järeldused.

 

Mina müüsin selle kasutaja Gold4rs.

Mina ostsin Selle kasutaja Sinult.

Panin Sinu e-maili, kuna ise ma ei reganud, Ja Sinult ostsin...So loogiliselt võttes on Acc sinu e-mailile regatud.

Sina ei hakka siin isatsema, et "Oh Keegi ei pela selle acciga enam nüüd tahan mina ka raha saada" Like wtf..."

Mina ei teinud midagi valesti...Minu paypalilt kadus 55$ ja kuhu see kadus, Ei ole sinu asi k ? Sina said selle acci eest oma 275.- kätte. ja kui gold4rs sulle ei maksnud ei võtnud sult nad ka acce...

Kus on sul tõestus, et ma sain 55$ lahti ?

Kus on sul tõestus, et sa ei saanud 75$ kätte ?

Mina ostsin selle acci Sinult ja Ei ole sinult MITTE SENTIGI VARASTANUD.

Kuna sina võtsin acci OMA VOLILISELT tagasi, Nõuan Full Refundi...

Sul on 2 päeva nagu Soul ütles...Kui selle aja jooxul pole raha minu kontol...

Saad banni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus on sul tõestus, et ma sain 55$ lahti ?

Mida vittu ? Ma juba loobusin kogust sellest teemast ja nüüd see :O

Türa munn raisk. ise saatis mulle 2 nädala eest pildi ja nüüd valetab siis. LOOMULIKULT EI SAVENUD MA PILDI AADRESSI.

pildid oli, et 55$ oli juba ära kulutatud , paypal seis oli 0$ ja oli läinud -55$, ehk siis on juba 55$ plussis. aga see selleks, pilti mul näidata POLE!

Kus on sul tõestus, et sa ei saanud 75$ kätte ?

Sellist tõestust ei eksisteeri?? Tahad teen pildi random paypal accountist kus on 0 seis? Ajukääbik pls.

Kuna sina võtsin acci OMA VOLILISELT tagasi, Nõuan Full Refundi...

Mkm, ise ütlesid, et seda acci sa enam ei taha.

Mis fucking refundi?? Loe eelmist posti. Kuna mul tõestust napib siis said juba kasutaja tagasi, ole õnnelik, oled jakobsoni võrra rikkam niigi.

Sul on 2 päeva nagu Soul ütles...Kui selle aja jooxul pole raha minu kontol...

Ja näita palun see koht kus ta seda ütleb :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis jura see siin on? Ma söön pannkooke ja te ajate mingit iba siin. Kes kellele müüs? Mida müüs? Mingi gold4rs ei huvita, sinna võite omast vabast tahtest müüa. Rääkige nüüd lihtsalt, kes ostis mis kasutaja, mis summa eest, sest kehtib ju reegel, et kasutajat tagasi ei võta pärast müümist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

*võtsin kasutaja tagasi, sest ütlesid, et sa ei taha seda kasutajat ja kõik ( muidugi sellele eelnes üks juhtum)

*tema sõnul on ta saatnud mulle hiljem sõnumi, et siiski tahab seda kasutajat

 

mina pole seda sõnumit kätte saanud, seega ütleks, et tegu oli arusaamatusega.

kasutaja on nüüdseks tema käes juba ja seda enam keegi ei puutu.

 

case closed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
*võtsin kasutaja tagasi, sest ütlesid, et sa ei taha seda kasutajat ja kõik ( muidugi sellele eelnes üks juhtum)

*tema sõnul on ta saatnud mulle hiljem sõnumi, et siiski tahab seda kasutajat

 

mina pole seda sõnumit kätte saanud, seega ütleks, et tegu oli arusaamatusega.

kasutaja on nüüdseks tema käes juba ja seda enam keegi ei puutu.

 

case closed?

 

Kui sa kasutaja kord juba müüd, siis pärast müüki seda ei näpi! Sander, räägi, annad tüübile andeks või tahad raha tagasi ning kasutaja läheb Kranale?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
raha - kasutaja kranale...

 

Ajage asi korda. Krana kannab raha Sandrile ja Sander annab kasutaja tagasi Kranale. Kui Krana sulle see otsus ei sobi, siis palun postita tõestused, kus Sander ütles sulle, et sa võid tema poolt ostetud kasutaja tagasi võtta. Ilmselgelt said sa valesti aru, sest ütle, kes maksaks 275.-, kui ta seda kasutajat ei vajagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pühapäevaks tahakas vastust näha. Sinna on pisut alla nädala, ajage asi korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.