Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Fail scammer Wnb!!!

Soovitatud postitused

Lisas mind, tahtis pini osta.. Saatis pmi, andsin talle pinid ära, siis ütles et saatis raha ära, aga raha pole saand ja ta logis välja. Nüüd tegin kiirelt ja tegin 2 oma kasutajat memberiks nende pinidega, niiet tema pmst kasu ei saand aga ma sain 2 pini eest kahjumit, sest ma pole plaanind neid 2 kasutajat varem memberiks teha ja mul pole aega nendega mängida..

proof:

http://img38.imageshack.us/img38/9783/scammerz.jpg

http://img237.imageshack.us/i/scammer11.jpg/

http://img69.imageshack.us/i/scammer22.jpg/

 

Proof, et raha pole tulnud:

http://img186.imageshack.us/i/poleraha.png/

 

praegu sooviks, et ta maksaks ühe pini kinni mul, või siis tõesti ban..


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

What can't I do while my account access is limited?

 

  • receive payments [/*:m:18dp50tv]
  • send or request money [/*:m:18dp50tv]
  • close your account[/*:m:18dp50tv]

 

Minu meelest sa ei saagi limited kasutajaga makseid vastu võtta =/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Paymente jah ei saa, gifte saab.

 

Kust sellised sinusugused tulevad? Ära seleta, kui sa asjast mitte persetki ei tea.

 

''This recipient is currently unable to receive money'' on kiri, kui sa üritad ükskõik mis makset saata ühelt kontolt teisele, eeldades et viimane on limited.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Suurepärane näide sellest, et on kahte sori inimesi:

1) Inimesed kes teavad mida nad räägivad ja tuginevad enamasti faktidele.

2) Inimesed kes on loomu poolest mõrapead ja ei suuda suud kinni hoida kohtades, kus neil pole mitte midagi öelda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
eino anyways, ta tuli hiljem msni ütles, et sorri käisin söömas, kuigi ennem väitis et raha saadetud ja tahab pilti, et raha pole kohal.. Kui pildi saatsin siis oli 5 sek. hiljem offline.

 

Ta su pinid kasutas ära? Ei, sest sa kasutasid need ise ära.

 

Ta sulle raha sai saata? Ei, sest sul oli paypal kasutaja limited.

 

Seega läheb teema lähima aja jooksul kinni, kuna tema süüd ma siin ei näe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuidas siis ei näe? Vahepeal ajas teksti, et üle said vms. Siis väitis, et saatis raha ära, kui ma ütlesin, et pole kohal nõudis pilti. Kui pildi saatsin logis automaatselt välja. Hiljem mingi 2-3h pärast kui uuesti msni tuli, hakkas ajama, et käisin söömas ja ennem ei saatnud raha ära. Ega ma neid pine poleks muidu ära kasutanud, kui ma poleks arvanud, et scammi saan. Eino, kui ma annan tüübile pinid ära, ta logib välja ilma maksmata, mis ma peaksin tegema? Mõtlen, ah äkki teinekord ei lase üle? Tegin kiirelt läksin runescape lehele ja redeemisin need pinid ise ära. Ega ma nende kasutajatega ei saagi palju mängida, sellepärast ei tee ma neid tavaliselt ka memberiks. Minu jaoks on see pmst sama asi kui oleks 2 piniga üle saand.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kust sellised sinusugused tulevad? Ära seleta, kui sa asjast mitte persetki ei tea.

 

''This recipient is currently unable to receive money'' on kiri, kui sa üritad ükskõik mis makset saata ühelt kontolt teisele, eeldades et viimane on limited.

 

Cool story bro, mul acc limited ja ma olen saanud gifte vastu võtta.

 

 

Siin teemas on asi tglt põhimõttes, mitte selles, et WNB ei jõudnud üle lasta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Cool story bro, mul acc limited ja ma olen saanud gifte vastu võtta.

 

 

Siin teemas on asi tglt põhimõttes, mitte selles, et WNB ei jõudnud üle lasta.

 

Sa saad kohe siit foorumist banni, postikeeld sellise debiilsuse eest on vähe. Sinule puust ja punaselt tegin video.

 

puustjapunaselt.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proof täiesti olemas, et ta üritas üle lasta. Mõni moderaator on siin (Y). Wnb ütles, et saatis raha ära, Kaspar teeb pildi, et pole midagi tulnud kohale, ta logib kohe välja. Mida oleks pidanud Kaspar siis tegema(?), Soul vasta palun. Mida sa oleks teinud Kaspari asemel?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Proof täiesti olemas, et ta üritas üle lasta. Mõni moderaator on siin (Y). Wnb ütles, et saatis raha ära, Kaspar teeb pildi, et pole midagi tulnud kohale, ta logib kohe välja. Mida oleks pidanud Kaspar siis tegema(?), Soul vasta palun. Mida sa oleks teinud Kaspari asemel?

 

Oodanud Wnb online. Mul omalgi keset tehingut elekter kadunud või pakiline asi vahele tulnud. Tüüp postitas paar minutit peale Wnb kadumist kohe teema ja kasutas pinid ära. Wnb ei saanudki talle raha maksta, kuna Kaspari PayPal oli limiidi all. Olgu, aga ütle, mida Wnb scammis siis? Pine ta ei saanud ning raha ei saanud ta ammugi maksta.

 

Üldiselt on mu otsus tingitud sellest, et Trivium ajas mingit mõttetut hülgemõla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Eino kui ma jõudsin enne scammerit pinid ära redeemida, kas see tähendab, et ta kohe puhas poiss? Fakt on see, et valetas, et saatis raha ära, kui proofi saatsin logis välja. 3-4 tundi hiljem tuli tagasi msni (arvatavasti seda teemat nähes) ja ütles, et käisin söömas ja pole veel jõudnud raha kanda, et anna uuesti paypal email, aga selleks hetkeks mul enam pine polnud.

Järeldus:

Ta sai pinid ette, valetas, et saatis raha ära ja logis välja. 3-4 tundi hiljem tuli msni ja ütles, et käis söömas ja nüüd saab raha kanda, kuid enam pine mul polnud, sest jõudsin enne teda need ära redeemida.

 

Kui ma annan kellegile pinid ette ja ta logib välja msnist.. mis ma pean siis tegema, kui tohi pine redeemida ja ei tohi teemat ka veel teha? Mis ma pean tõesti ootama kuu aega 24/7 msnis sees lootusega, et äkki siiski annab. Nii naiivne ei saa ju olla!


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Eino kui ma jõudsin enne scammerit pinid ära redeemida, kas see tähendab, et ta kohe puhas poiss? Fakt on see, et valetas, et saatis raha ära, kui proofi saatsin logis välja. 3-4 tundi hiljem tuli tagasi msni (arvatavasti seda teemat nähes) ja ütles, et käisin söömas ja pole veel jõudnud raha kanda, et anna uuesti paypal email, aga selleks hetkeks mul enam pine polnud.

Järeldus:

Ta sai pinid ette, valetas, et saatis raha ära ja logis välja. 3-4 tundi hiljem tuli msni ja ütles, et käis söömas ja nüüd saab raha kanda, kuid enam pine mul polnud, sest jõudsin enne teda need ära redeemida.

 

Kui ma annan kellegile pinid ette ja ta logib välja msnist.. mis ma pean siis tegema, kui tohi pine redeemida ja ei tohi teemat ka veel teha? Mis ma pean tõesti ootama kuu aega 24/7 msnis sees lootusega, et äkki siiski annab. Nii naiivne ei saa ju olla!

 

Fakt on see, et sa oleks neist nii või naa ilma jäänud. Kui ta oleks öelnud ''et ei saa raha saata,'' poleks sa neid vb isegi kasutada saanud. Ootan Wnb vastust ja lasen juhtkonnal otsustada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsustatud, puhkus Wnble.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.