Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Project One.

Soovitatud postitused

VIP

Igal oinal oma mihklipäev :)

Aga siiski, see ei õigusta mervyni tegu - seega ban ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Revole paras jah, kuid las postitaks KOGU msni convo siia.

 

Wait, what?

 

Kas sa siis selle raha ei peaks neile andma kelle ta üles lasi mitte endale jätma? Kui sa endale jätad siis sulle ka raudne bann


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga asi on selles et enam ei ole kedagi kellele revo võlgu on

 

sure? tahaks enda 300.- tagasi...

 

aga project one scamm on scamm ja sina scammisid.

see ei loe kas ta scammer või ei.

 

kuna üks päev läks kah supermaniga (nüüd Cuba Libre) jutule ,et kas ma võin teda vastu scammida siis

ta ütles ,et scamm on scamm ja sina saad sama moodi banni.

see ei loe kas sa scammisid revodeadilt või chris kelpilt.

aga jah project one saad banni kui tagasi EI maksa!


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga asi on selles et enam ei ole kedagi kellele revo võlgu on

 

Just saatsid mulle PM, et sul pole msni. Nüüd aga siit teemast lugedes on näha, et sul msn. Peale selle on lubatud müüa/vahendada vaid ENDA reaalselt oleva kaubaga, kellegi teise kaupa siin foorumis ei müü! Lisaks on Revo pidevalt ja pidevalt siit foorumis teistelt kodanikelt summasid üle lasknud ja ütle üks hea põhjus, miks peaks tema nüüd eelisnimekirjas olema? Üleüldse me kõik teame, et sina oledki Revo. Ausalt pole mõtet valetada, sest seda näeb juba IP järgi ära. Meie viimane msn konversatsioon oli piisavalt huvitav ja ma väga kahtlen, et keegi siit banni saab kui just mitte sina. Pidevalt, pidevalt valetamine ja teiste taskutest röövimine, arutan seda asja teiste juhtkonna liikmetega, kuid usun, et see oli sulle piisav karistus.

 

nii.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mina arvan et Projectile tuleks kah ban panna. Kui ta jsut seda raha neile ei anna, kes Revolt scammi saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.