Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Mõtlesin, et mul on päevas mitu korda selline tunne, et ma tahaks midagi või kedagi... Olgu see siis tee, või mõni mu sõbranna. Kas ma tahan kusagile mujale kolida, või tahan ma enda kassidele peksa anda. Tahan ma magada, või, et jalka algaks... Vahet pole, MA TAHAN!

 

Mida Teie tahate?

 

Mul pole mitte midagi selle vastu, kui te kirjutate umbes 100 korda päevas siia midagi, kui siis palun ka põhjendage ennast.

Üks lause ei sobi siia teemasse ja kõik vanad runenaljad või mõttetud peenisepikkuse võrdlused paluks välja jätta, sest ma usun, et siin foorumis on päris paljusi kes tegelikult ka tahaksid siia midagi põnevat kirjutada.

 

Mina näiteks tahaksin praegu, et mu finatsolukord laheneks ja inimesed maksaksid mulle mu välja laenatud rahad tagasi, sest siis saaksin ma alustada enda vaikset nokitsemise perioodi.

Veel tahaksin ma, et Eesti riik poleks nii perse kukkunud mõttetu mendiriik, sest see on tõesti kõige haledam urgas, kus me hetkel elame, mis üldse maailmas eksisteerib.

Siis ma tahaksin, et mul oleks naine kes salliks natukenegi narkootikume, või saaks vähemalt aru, et ma ei muutu süstlaordu vennaks, kui ma natukene katsetan.

Ja siis ma tahaksin minna Tartusse enda elu esimesele armastusele külla, sest ta kutsus mind ja ma tahaks temaga öö veeta- ükskõik mida tehes! Ta on lihtsalt huvitav inimene ja ülimalt tore tüdruk.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tahaks leida tööd, praegusel nutusel ajal ei ole see sugugi kerge. Eriti veel kui kogemusi eriti pole.

Veel tahan et laheneksid kõik mu peresisesed probleemid, hetkel neid jagub.

Tahaks tagasi neid päevi kui kõik tundus lilleline ja ilus, kui ei pidanud väga muretsema oma tegude tagajärgede üle.

Tahaks uuesti lähedaseks saada vanade sõpradega keda kaua näinud ei ole, tõsielt tunnen puudust osadest kamraadidest.

 

Tahaks alustada uut elu, kuskil kus keegi mind ei tunne. Samas ei taha lähedasi hüljata.

Tahaks et mul oleks piisavalt tahtejõudu ja enesekindlust et ennast kätte võtta, nõrk olen...mis teha...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mmm, mis ma siis hetkel tahaks.

 

Tahaks siis hetkel koolis paremaks saada, et korda saada selle jamaga.

Tahaks ratta korda teha, aga pole aega lihtsalt.

Ning lõpuks, tahaks magama minna. :D

 

Päeval võibolla räägin rohkem, mis ma tahan.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Jälle on öö ja ma loen netist asju, mis mind huvitavad.

Ainuke asi mida ma praegu tahaks oleks võimalus ehitada midagi. Mul on ilmselt juba plaan paigas kuidas ma mida ehitan, ning ma tõesti, tõesti tahaks lihtsalt selle ära teha. Ma tahan teha oma kasti ideaalse, ma tahan, et see oleks viimase detailini ideaalne, ning, et see töötaks. Ma tahan, et see oleks ilus ja lihtne, kuid tõhus. Ma tõesti tahan, et see töötaks.

Ma tahan, et mu raha tuleksid üle, et ma saaksid vajalikud asjad endale osta, sest MA TAHAN seda südamest teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tahaks kooli ilusti ära lõpetada kuna ilma hariduseta ei jõua kaugele.

Tahaks suitsetamist maha jätta kuna see ei ole eriti kasulik, aga ei suuda. (vahepeal juba olin peaaegu maha jätnud aga siis hakkasin uuesti tegema)

Tahaks kuskilt kahte sotti et Kranale võlg ära maksta.

 

Ja tegelt neid asju mida tahaks on mustmiljon aga nagu vanasõna ütleb : "Palju tahad, vähe saad"


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tahaksin, et suudaksin kooli lõpetada kuldmedaliga ning 12. klassi eksamid suudaksid läbida keskmiselt 93p.-ga, sest siis ma saan riiklikule kohale õigusteaduses.

Siis ma sooviksin, et minu klassist kõik ei naeraks lamedate kildude üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sa oled FRIIK :)

 

Anyway, atm tahaks tõesti magada, kuna kõva töö käis täna.

Teiseks, ma tahaks et mul oleks paar ilusat taime kuivanud, et ma ei peaks kunagi muretsema hakkama kui tahaksin suitsetada.

Tahaks üksi elada. Elan ema,isaga 370 ruutu maja, terve ülemine korrus on minu, aga siiski üksi on üksi.

 

ahjaa, peavalu võiks ka ära kaduda :) ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tahaks , et koolis oleks norm seis, muu korras aga venekeel sakib .

veel, suveks mingit masinat mis funksaks , mitte et peaks iga 500km tagant kolvirõngaid vahetama nstaff:d, ja veel et klassis mõned vandid suuremaks kasvaksid, 8-s klass ja ei kujuta ette kui nad 9ndas samasugused on , eeskuju siiski madalamatele klassidele .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma tahan, et see kuradima talv saaks juba läbi, kuna minu vaatevinklist tundub asi nii " Lõppep talv, lõppevad mured"

 

Ma tahan, et saaksin l'plikult korda kunai, kord valutab selg, kord kael, kord palavik, ning midagi teha ei saa...

 

Ma tahan, et mu kass ei hammustaks mind kui ma pai talle teen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tahaks et koolis oleks paremad hinded, aga tahtmisest on kindlasti vähe tolku, kõigepealt tuleb ikka alustada õppimisest ja muust sellisest vüi noh tahaks siis et oleks viitsimist õppida.

tahaks veel suve, saaks lõpuks siis see 9. klass läbi ja saaks minna gümnaasiumi, sest siis kaovad klassist tolgused ära ja saab rahus õppida, ilma et keegi tundi segaks.

neid asju on kindlasti palju mida tahta, aga praegult ei oska rohkemat tahta :)


501f2a549d18441.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma tahan ka suve, masendav ilm praegu


ao1c3q.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ma tahaks leida tööd, praegusel nutusel ajal ei ole see sugugi kerge. Eriti veel kui kogemusi eriti pole.

Veel tahan et laheneksid kõik mu peresisesed probleemid, hetkel neid jagub.

Tahaks tagasi neid päevi kui kõik tundus lilleline ja ilus, kui ei pidanud väga muretsema oma tegude tagajärgede üle.

Tahaks uuesti lähedaseks saada vanade sõpradega keda kaua näinud ei ole, tõsielt tunnen puudust osadest kamraadidest.

 

Tahaks alustada uut elu, kuskil kus keegi mind ei tunne. Samas ei taha lähedasi hüljata.

Tahaks et mul oleks piisavalt tahtejõudu ja enesekindlust et ennast kätte võtta, nõrk olen...mis teha...

 

Kõik sama peale selle töö otsimise värgi.:S.Ja tahaks veel raha ,et pidu täna panna ,sest sünna on.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alustame:

 

Ma tahaks, et mu selg saaks korda mille ma võistlustel perse hüppasin

Ma tahaks, et ma suudaksin edaspidi olla sama tugev erinevates valdkondades

Ma tahaks, et ma suudaksin lõpetada oma ZaZ/VaZ projekti ( sapakale lada mootor :D) ainult kinnitused oleks vaja keevitada (keevitust ei ole) :(

Ma tahaks, et ma saaks olla rohkem oma tüdruksõbraga

Ma tahaks, et me võidaks JUBA TÄNASE võrkpalli :)

Ma tahaks, et ma saaks oma sõpradega käia kõrtsus nii nagu praegu!

Ma tahaks, et mul läheks see hooaeg motospordis hästi

Ma tahaks, et ma ei pea fakking nõmedate arstide vahelt jooksma

Ma tahaks, et ma saakin elada juba oma majas!

Ma tahaks, et mind külastaks Bill Gates. (oli vist nii ) monyy

Ma tahaks, et mu perel läheks hästi

Ma tahaks, et mu sõbrad ei jookseks välismaale/kaugemale

Ma tahaks, et ma ei peaks kunagi muretsema tühiste asjade pärast

Ma tahaks, et...


Rein_strauch@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nii siis:

 

Ma tahaks endale toredamaid klassikaaslasi, sest praegu on nad küll.. noh mitte toredad

Ma tahaks endale uut arvutit kuna paregune on 512mb ram, kõvaketas 77GB jne... sellega ei saa tõesti enam midagi teha.

Ma tahaks, et talv saaks läbi kuna mulle ei meeldi üldse külmad ilmad, ei teagi miks.

Neid asju on muidugi veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viking loto Jackpoti võita. (A)


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.