Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer alex

Soovitatud postitused

Viisakusest postitan seda kurba teemat.

Kes teab, see teab, mul paypal otsustas mul natuke sitta keerata.

Nimelt väga paljud väljamaksed, mis MINA tegin, olid 2 nädalat paypal poolt kinni hoitud ja nüüd eile need tagastati mulle. (Ärge saage valesti aru, paypal ISE otsustas seda teha). Kõik oleks tore ja kõik oleks õnnelikud, aga kahjuks paypal kontole pandi limiit peale (Limited).

 

See tähendab, et kogu see raha, mis mulle "tagastati" on otseses mõttes luku taga ja ma ei saa sellega midagi teha. Seega, kõik inimesed, kes sellest kahju on saanud. Jah, ma sain ise kah kahju, mul oli 100 usd enda raha seal vahel.

 

Hetke seisuga mina ei saa midagi teha, nad juba nädal aega otsa "uurivad" minu isikutõestusi, et limiiti maha võtta. Siiani tulemuseta. Samas ma pole kindel, et ma saan seda limiiti maha, sest nad tahavad mult ulme tõestusmaterjale, mida mul lihsalt pole.

 

Minu soovitused:

Inimesed, kellel on negatiivne krediit paypal kontol: See on kõige "parem" lahendus antud juhul. Paypal ei saa midagi teile teha. Las see konto olla negatiivne, nad küll saadavad teile paar kirja ja värki, kokkuvõtes see lihtsalt läheb lukku ja midagi ei juhtu. Tehke endale uus konto ja elu läheb edasi.

Kellel on mingi muud mured, siis kahjuks ei saa ma aidata, kuna kogu raha on mul paypal kontol lukus (ma küll saan seda poole aasta pärast väljavõtta, aga noh... see on 6 kuu pärast)

Ja viimane soovitus... ärge kasutage paypali, see on sitane süsteem

 

Niiet jah, kahjuks läks nii... MSNi ma väga tihti ei ilmu ilmselt, et pole mõttet ka sõnumeid saata.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

:/ Endal läks ka täna PayPali konto negatiivsesse krediiti. Vahetsin telefoni numbri ja aadressi ära ja tegin uue konto :P

Kahju kuulda muidugi, et nii juhtus. Kõik maksed mis tegid, PayPal võttis selle raha tagasi ja kandis sulle? Et näiteks, kui kellelgi Runescape's membuks ostsid, siis nende Runescape kontod saavad ka selle memberiks tegemise limiidi vms?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui mul on Paypal accoundile krediitkaartiga regatud , aga raha läheb maha(keegi võtab tagasi ntx) kas siis läheb paypal accoundi summa miinusesse või võib raha ka krediidi pealt maha minna ?

 

Pole veel acci ära verifinud aga kreda numbri olen andnud...Pm seda koodi pole sisestanud...

 

ontopic:

Alex kõik on võimalik...Proovi helistada neile vms, saada kõik võimaliku infot...kontakteeru Eesti paypali haldavate isikutega, kes jagavad seda asja...(kusagil googles oli mingi foorum vms)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui mul on Paypal accoundile krediitkaartiga regatud , aga raha läheb maha(keegi võtab tagasi ntx) kas siis läheb paypal accoundi summa miinusesse või võib raha ka krediidi pealt maha minna ?

 

Pole veel acci ära verifinud aga kreda numbri olen andnud...Pm seda koodi pole sisestanud...

 

ontopic:

Alex kõik on võimalik...Proovi helistada neile vms, saada kõik võimaliku infot...kontakteeru Eesti paypali haldavate isikutega, kes jagavad seda asja...(kusagil googles oli mingi foorum vms)

Neil pole abosluutselt mingit õigust ega ka võimalust sinu krediit kaardilt omavoliliselt midagi maha võtta: Esiteks, see oleks seaduse vastane (kuigi sa oled neile võlgu, ei ole neil seaduslikult õigust virtuaalraha eest sinu päris raha maha võtta) ja teiseks pole neil sinu CVV2 koodi (ma usun, et see kood on ainult visa enda andmebaasides, kuhu nad ei tohiks omavoliliselt pääseda ligi), ilma milleta ükskõik, mis pank maailmas, saadab neid lihtsalt persse.

 

Ja ma olen tekitanud endale juba üle 200 kroonise telefoni arve rääkides nendega. Niiet sellest pole kasu.


1239704054drinkingbeer.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui mul on Paypal accoundile krediitkaartiga regatud , aga raha läheb maha(keegi võtab tagasi ntx) kas siis läheb paypal accoundi summa miinusesse või võib raha ka krediidi pealt maha minna ?

 

Pole veel acci ära verifinud aga kreda numbri olen andnud...Pm seda koodi pole sisestanud...

 

ontopic:

Alex kõik on võimalik...Proovi helistada neile vms, saada kõik võimaliku infot...kontakteeru Eesti paypali haldavate isikutega, kes jagavad seda asja...(kusagil googles oli mingi foorum vms)

 

Kui su krediitkaardil on raha, siis võetakse maha, kui ei siis läheb paypal negatiivsesse krediiti.

 

Alex on juab helistnaud neile, ise jäin ka kahjumisse 33 USD, alexil tõmmati tagasi :S

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui su krediitkaardil on raha, siis võetakse maha, kui ei siis läheb paypal negatiivsesse krediiti.

 

Alex on juab helistnaud neile, ise jäin ka kahjumisse 33 USD, alexil tõmmati tagasi :S

 

Krediitkaardil raha? Tead mis asi krediitkaart üldse on? :D Ega see mingi tavaline panga kaart sul pole...

 

Helistamine sinna PayPal'i mõttetu, arve tuleb väga suur. Kontot lahti ei saa? Pidi saama nii ju, et saadad mingi passi pildi vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Krediitkaardil raha? Tead mis asi krediitkaart üldse on? :D Ega see mingi tavaline panga kaart sul pole...

 

Helistamine sinna PayPal'i mõttetu, arve tuleb väga suur. Kontot lahti ei saa? Pidi saama nii ju, et saadad mingi passi pildi vms.

 

Kurat muidugi ma tean kui ma seda oman, mul on Paypalil negatiivne krediit, kaardilt maha ei läinud raha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

aga jah ikka juhtub.

endal pandi kah paypali acc lukku ja enam ei viitsi jamada.

nüüd jaman rate.ee sollidega :D

nendega vast kindlam kuigi teenust tasu on kõrge. -.-


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga alex, äkki saaksid maksta sularahas midagi tagasi vms? Palju siis tegelikult tagasi tõmmati kokku?

 

See on küll jama lugu, ürita neile jälle kirja saata, et reviewiksid, ma satasin ja unlimititi järgmiseks päevaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Midagi muud kui ban alexile.

Scamm is scamm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Midagi muud kui ban alexile.

 

Ja siis on inimestel 10 x väiksem võimalus seda raha tagasi saada.

Tema peaks küll tegelt vastutama aga jah.. hektel ei ole siiski tema mitte milleski süüdi.

Elu on näidanud et läbi paypali on väga raske asju ajada, igatahes soovin edu alexile ja tema bannimine oleks küll präegu viimane debiilsus.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ja siis on inimestel 10 x väiksem võimalus seda raha tagasi saada.

Tema peaks küll tegelt vastutama aga jah.. hektel ei ole siiski tema mitte milleski süüdi.

Elu on näidanud et läbi paypali on väga raske asju ajada, igatahes soovin edu alexile ja tema bannimine oleks küll präegu viimane debiilsus.

 

 

"no pic no proof" ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
"no pic no proof" ?

 

Mis kuradi lolli juttu sa ajad :D ? (no offence) , ta ju tunnistas ise üles et kõik on suht ......


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kuradi lolli juttu sa ajad :D ? (no offence) , ta ju tunnistas ise üles et kõik on suht ......

 

Ma mõtlesin,et äkki tal polegi negatiivne krediit (vms).

Chargeback'is ja tõmbas üle lihtsalt kõik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lmao, arvasin kh, et alguses mingi noob tegi teema, aga jah, proovi revieweda n stuf :O


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
To Sametis:

Mmm eelmises postis lugesin välja, et krediitkaartilt läheb raha ikkagi maha ? Või sain valesti aru ?

 

(H)

 

Kui PayPal tõmbab rhaa sult tagasi, siis võetakse see kaardilt maha, juhul kui peal on raha, kui ei ole siis paypali konto kontojääk muutub negatiivseks.

 

Minu kaardiga on nii vähemalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
(H)

 

Kui PayPal tõmbab rhaa sult tagasi, siis võetakse see kaardilt maha, juhul kui peal on raha, kui ei ole siis paypali konto kontojääk muutub negatiivseks.

 

Minu kaardiga on nii vähemalt.

 

minu arust kui krediit kaardi teed siis saad panna selle maxi mis summa saad 1kuu jooksul ära raisata.

ja kui see on ära raisatud ja läheb üle siis su arve läheb miinusesse ja pank hakkab sealt lisa raha nõudma selle eest.

kokku võte mis tahtsin öelda: et kuidas paypal saab krediit kaardilt sul raha võtta kui neil EI ole sellist õigust.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kas on ka vahe, kui mul on Unverified account...Olen nagu krediitkaardi nri andnud aga seda koodi pole sisse kirjutanud(4kohaline nr) et siis nad võivad ikkagi raha võtta sellelt krediitkaartilt, mille Nri ma sisse panin ?Kuigi account on Unverified ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ütlen kohe et endal konto 3 x limited saanud. nimelt 2 x sain lahti aga siis hakkas kelbast panema tegi ise dispute ja siis sain limited nii et suhteliselt huvitav koht.

Photo proof kui tõesti enda andmetega siis võtke eesti.ee portaalist seal see id kaardi koopia. ja aadressi saate võtta SEB või SWED panga lehelt et aadress koos turvaribaga ka peale jääks. See suht hea , et aadressi saab muuta ja siis neile selle esitada ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.