Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

AcMi!

Soovitatud postitused

Busted1.PNG

Busted2.PNG

Busted3.TIF

Busted4.PNG

Idioot.JPG

Lugu selline, et pidi ostma steami ära 2900.-. Andsin talle kõik andmed, ütles, et saatis raha ära ja siis ütles, et peab ära minema, õde tahtis arvutisse. 30 minutit ootasin, raha polnud ikka kohal. Helistasin talle, alguses ta ei vastanud, helistasin 5 minutit hiljem, ja siis ta vastas. Ütlesin, et tule MSNi, ta ütles okei, ta tuleb sõbra juures sisse. Tuli kohe sisse peale kõnet (siiani on vist sõbra juures, sest pole veel ära käinud kordagi arvutist, kui midagi on sõbra juures). Ütles, et annab igaks juhuks steami tagasi. Sain steami tagasi kõik oli korras. Hakkas ajama, et saatis valele inimesele raha jne. Ütles, et tal tädi töötab SEB bangas ja lasi peatada ülekandmise, pühpäeval, kuigi pangad on kinni, ma ei tea kuidas ta tädi tegi seda. Pakkusin talle, et ostan ta Gostosa kasutaja ära, ta oli nõus, andsin talle Counter-strike v1.6 ja CS: Source steami. Läks kusagil 5 minutit mööda ja ta ütles, et vale parool. Proovisin ise sisse saada, ei saanud. Selge pilt, et tema muutis ära. Ütlesin, et teen tema kohta teemat, ta ütles: "tee, ega adminid sind ei usu, ma olen usaldusväärsem kui sina." Polnud eriti viitsimist teha teemat tema kohta, aga ta käis nii pinda, et tegin ikka ära.

Kahtlane veel see, et alguses pidi saatma raha oma ema kontolt, siis sõbra kontolt ja lõpuks siis saatis enda omalt nii öelda.

 

Kedagi pole vaja bannida, sest ta lasi põhimõtteliselt ainult ise ennast. Ma ei viitsinud kogu teksti siia uploadida, sest seal on ajuvaba tekst.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuuled bot, asi oli nii, et tahtsin sinult epic steami osta 2900kr eest. Ma kantsin selle valele kontole, lasin t2dil 2ra peatada selle. (ta t66tab swedis). Ma antsin sulle steami tagasi siin on ka proof: 21193335.png

Siin on proof, kus sa minu kasutaja gostosa 2ra scammisid ning sellega teisi scammida yritasid: 50337941.png

Ning siin on proof, keda sa scammida yritasid minu kasutajaga: http://www.vahvel.net/showthread.php?53905-HOIATAN-FAKE-GOSTOSA!-MSN-Stiiviboy-hotmail-com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kus kandis sul Swedbank pühapäeval avatud on? Kuidas Sinu tädi, kui Swedbank'i töötajad, pühapäeval makse tühistas?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei taha üldse vinguda, kuid kuidas te kurat koguaeg nii palju toorest suudate toota? Kuidas on võimalik nii äri ajada ja kas te ise ei saa kunagi aru, et midagi on kahtlane?

Kui te terve elu kavatsete inimeste juttu uskuda nii naiivselt nagu siin, siis teil tuleb päris kirju elu.

Ma ausalt ei tea kumba bannida, ning, kui minu teha oleks, siis ma laseks mõlemad kontod ära kustutada, sest foorumi kasutajat ikka müüma ei hakkaks, ning te olete mõlemad parajad lambad.

Kuid see on kõigest minu arvamus, ning te ei pea seda arvesse võtma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taha üldse vinguda, kuid kuidas te kurat koguaeg nii palju toorest suudate toota? Kuidas on võimalik nii äri ajada ja kas te ise ei saa kunagi aru, et midagi on kahtlane?

Kui te terve elu kavatsete inimeste juttu uskuda nii naiivselt nagu siin, siis teil tuleb päris kirju elu.

Ma ausalt ei tea kumba bannida, ning, kui minu teha oleks, siis ma laseks mõlemad kontod ära kustutada, sest foorumi kasutajat ikka müüma ei hakkaks, ning te olete mõlemad parajad lambad.

Kuid see on kõigest minu arvamus, ning te ei pea seda arvesse võtma.

 

 

Mis teha, noor ja loll 16 pole palju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Swedist swedi t66tavad minumeelest maksed ikka n2dalavahetusel ka vms ? :)

 

Nii, töötavad. Aga ega see ei tähenda, et inimesed pühap. tööl käiksid?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga vot, miks mul t2di siis t66l oli? Tema ju tyhistas makse.

 

say whaaaat

 

Sa vastad minu küsimusele sama küsimusega? :S


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga vot, miks mul t2di siis t66l oli? Tema ju tyhistas makse.

 

Vaata vähem multifilme poiss .

 

 

 

AcMi

 

* Vaata profiili

* Vaata foorumi postitusi

* Private Message

 

AcMi on online 'is Uustulnuk

 

Liitunud

Nov 2009

Postitusi

26

 

tere

 

Palun lisa msnni [email:42z3lzu0]steven123@mail.ee[/email:42z3lzu0] minu 6ige kasutaja gostosa on scammitud ning sellega scammitakse!!!! palun aita

 

What ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omg kuidas te aru ei saa, tema tyhistas makse!

 

Tore, et Sa muidugi teietad mind, aga..

 

.. kuidas kurat ta sai makse tühistada, kui ta ilmselt (kui üldse) töötab E-R kaheksast-viieni tellerina vms?

PANGAD ON KINNI PÜHAPÄEVAL! = MADALAPALGALISED ON KODUS (Ma tõesti ei oska ennast enam konkreetsemalt väljendada)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaata vähem multifilme poiss .

 

 

 

AcMi

 

* Vaata profiili

* Vaata foorumi postitusi

* Private Message

 

AcMi on online 'is Uustulnuk

 

Liitunud

Nov 2009

Postitusi

26

 

tere

 

Palun lisa msnni [email:1uckbfn1]steven123@mail.ee[/email:1uckbfn1] minu 6ige kasutaja gostosa on scammitud ning sellega scammitakse!!!! palun aita

 

What ?

 

 

Ma tulin sinult abi paluma, foorumi kasutaja gostosa on minu oma, tahad ma ytlen sulle ip ?? Vaata yksk6ik millist teemat, ning vaata mis ipga postitatud.... Moderaator kristjan v6i Somkey v6i yks k6ik kes v6ib sulle 6elda et Kasutaja Gostosa on minu oma!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ta ajas igast paska mulle, ma ei viitsi kogu teksti siia panna. Alguses ei viitsinud üldse seda teemat teha, aga ta nii väga tahtis, et ma teeksin. Minu meelest võiks selle teema üldse kinni panna, pole mõtet OT-d siin panna.

AcMi, mulle ütlesid, et su tädi töötab SEBis, nüüd tuleb välja SWEDis, kummas ta siis "töötab"?

asdd.PNG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AcMi, Sa oled lihtsalt kloun. Muud ei midagi.

 

Case closed.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kloun? palun bannige v2hemalt mu foorumi kasutaja gostosa!

 

 

 

Kloun jah. Seleta mulle ära, kuidas su tädi täpselt selle makse "tühistas"?


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kloun jah. Seleta mulle ära, kuidas su tädi täpselt selle makse "tühistas"?

 

ok, asi oli nii, et erik andis mulle konto nr, mul oli msn k6rval lahti, ning kirjutasin, ju mul l2ks siis mingi number valesti, ning raha ei saabunud eriku kontole! Siis eerik helistas mulle, mind polnud kodus, siis ta ytles mulle, et raha pole yle tulnud. Helistasin t2dile, r22kisin loo nagu oli, siis ta ytles et vaatab mis teha annab, helistab 5 mini p2rast tagasi. Ta helistaski , ning ytles et peatas makse! PALUN BANNIDA MINU KASUTAJA GOSTOSA, ET SEDA KASUTADA EI SAAKS! Kui te ei usu et ma selle omanik, siis vaadake k6ik tehgingud yle! minu msn on [email:2as9fc30]steven123@mail.ee[/email:2as9fc30] ! Ma olen seda igal pool kasutanud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pange see teema lukku, siin läheb läbuks ära. Ta on 16-aastane poiss, kes jääb natukene elust maha.

Sa sai busted juba. Alguses pidi saatma ema kontolt raha, siis pidi saatma sõbra kontolt, pärast tuleb välja, et ta nii öelda saatis oma kontolt. Kuigi ta ütles, et ta ei saa oma kontolt saata, sest .... Ma ise ka ei saanud aru. Liiga segast teksti pani.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ok, asi oli nii, et erik andis mulle konto nr, mul oli msn k6rval lahti, ning kirjutasin, ju mul l2ks siis mingi number valesti, ning raha ei saabunud eriku kontole! Siis eerik helistas mulle, mind polnud kodus, siis ta ytles mulle, et raha pole yle tulnud. Helistasin t2dile, r22kisin loo nagu oli, siis ta ytles et vaatab mis teha annab, helistab 5 mini p2rast tagasi. Ta helistaski , ning ytles et peatas makse! PALUN BANNIDA MINU KASUTAJA GOSTOSA, ET SEDA KASUTADA EI SAAKS! Kui te ei usu et ma selle omanik, siis vaadake k6ik tehgingud yle! minu msn on [email:33lx2bza]steven123@mail.ee[/email:33lx2bza] ! Ma olen seda igal pool kasutanud!

 

Kuule kloun..

 

.. kui sa paned õige nime ja ühe numbri valesti, ei juhtu midagi. Kas makset ei tehtagi või tuleb see raha sulle kohe tagasi. Sellise asjani võiks loogiliselt mõeldes ka jõuda, eks.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.