Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Modern Warfare 2 + Cracked Patch

Soovitatud postitused

Nii, tegu on siis crackiga millega saab läbi Steami pelada MW2 võrgus.

Ise olen pelanud suht kaua juba ja täitsa toimib kõik.

 

Vajalikud asjad :

 

1) Mäng (Skidrow eelistatud)

2) Steam

3) Crack

 

Teete Steamis kasutaja, copite cracki mängu kausta üle ja pelama kohe. (PS! See crack ei mõjuta Special Ops võrku)

 

(Turvalisuse mõttes võiksite teha mingi uue Steami kasutaja kui te juba omate mingit CSi oma vms, lihtsalt ettevaatuse mõttes, kuigi ise pelan sellega, kus CS peal)

 

Mängu saab siit : http://www.upload.ee/files/395339/Call_Of_Duty_Modern_Warfare_2_SKIDROW.torrent.html

(kiire torrent, endal kuskil 250-500 piiris - ööseks tirima ja valma)

 

Crack siit : http://www.upload.ee/files/395338/1.0175-3.rar.html

 

See crack(patch) jookseb 1.0.175 versioonil ja erineb orginaalmängust (1.0.182), niiet, orginaalpelajatega te koos pelada ei saa.

 

Rafast on ligikaudu selle versiooniga pelamas ~ 300k päevas, niiet tegevust jätkub. Kui veab, saate glitched servusse ja level 70 paari killiga ;).

 

Edu.

 

OMG --> ENAM EI TOIMI, VABANDUST!

 

Versiooni erinevuse tõttu enam pelada ei saa.

 

Kui te ise leiate uuema versiooni, siis on isegi võimalus, et saab pelada. Patch peaks olema praeguse seisuga 1.08.


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ei ole mõtet sellisel asjal. Seda patchitakse nii tihti ja siis peate veel ootama et kusgilt uue patchi saada... Nii rott ikka ei oleks et mängu osta ei suuda -.-

 

Milleks selline kriitika?

Kui ei soovi aidata, siis ei pea teisi mõnitama tulema. :)


Uus_rasterpilt__4_.bmp

49169619_2350179511881888_6597539902366154752_n.png

Marginaal_2019-05-05_145320.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei ole mõtet sellisel asjal. Seda patchitakse nii tihti ja siis peate veel ootama et kusgilt uue patchi saada... Nii rott ikka ei oleks et mängu osta ei suuda -.-

 

Sorri bumpi pärast aga wutlol? Mäng mingi 700kr+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise olen crackitud MW2 mänginud MPs ja see on väga mõttetu, parem ostke endale. See ei tasu ära kui igas mängus on aimer või wh kes seda isegi ei varja.

 

EDIT// Mul ka v3 crack ei töötanud juba siis kui see välja tuli, ma kasutasin 174 ja 715 cracki


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ise olen crackitud MW2 mänginud MPs ja see on väga mõttetu, parem ostke endale. See ei tasu ära kui igas mängus on aimer või wh kes seda isegi ei varja.

 

Ma julgen väita, et see probleem ei käi ainult crackitud mängu kohta. Neid koodereid on igalpool ja IW ei suuda nendega tegeleda - kunga tegemist on "non-permanent" serverriga, ei saa ka hackereid bannida :S mis on suureks kurvastuseks ja üks suurimaid miinuseid, et serverid ei saa olla "dedicated".


"What is god?"

"Well... You know when you want something really, really bad, and you hope and plead for it to happen?"

"Yeah?"

"Well, God is the guy who ignores you."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.