Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

[GamingEST]San Fierro Roleplay ja [GamingEST]Deathmatch server

Soovitatud postitused

GamingEST

 

GamingEST-i alla kuulub siis hetke seisuga 2 serverit.Need on San Fierro Rollimäng . Ja Dm/freeroam/stunt server.San Fierro Rollimäng,võimalusi on palju.On palju erinevaid töökohti ja fraktsoone .On võimalik teha legaalset tööd,mis pole tihti nii sisse toovad kui illegaalsed.Aga siiski iga üks valib ise mis poolel ta olla soovib . Illegaalsed tööd nagu näiteks relvaärikas ja narkodiiler.On ka erinevaid fraktsoone kuhu kuuluda .Gängid ,maffiad ,linnavalitsus,politsei,päästeamet, Ja muud sellised huvitavad fraktsoonid.Faraktsoone luuakse ka pidevalt juurde meie scripterite poolt .Alati on võimalus luua ka oma enda fraktsoon .Kui on hea avaldus ja huvitav fraktsoon läheb asi tegemisse.Korraldakse ka erinevaid klubiüritusi ja rannapidusi .Tegevus toimub San Fierro linnas.

 

Server on pidevas uuendamises ,ning pidevalt tehakse uusi ja huvitavaid asju .

 

DM serveris on võimalik meelt lahutada kui Rp ära tüütab .Et vältida Dm-imist ja muud Nrp-d rollimängu serveris ,saab alati minna Dm serverise ja seal ennast välja elada !

 

GamingEST meeskond

[GamingEST]San Fierro Rollimäng

Address: 80.79.113.46:7777

 

 

HostName: [GamingEST] Dm

Address: 80.79.113.43:7777

 

Foorum:http://www.gamingest.pri.ee

 

Meeldivaid mänguelamusi soovib GamingEST meeskond

 

Tutvustus by RixxÕ

 

 

:-Adminstraatorid-:

 

[1338]SuperAdminstraatorid:Jack Perez ja Martinez Perez

[1337]HeadAdmins:Matthew Samuel (Scipter)

[4]Adminstraator:Matthew Dellacrosse

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuradi põnev on siin alati lugeda kuidas 12-14 aastased Meelised ja Andrused oma servereid teevad ning siis oma vahel sõda peavad.

 

Oojaa... Mingi Andruse oma on suur fail, tellib .eu domeeni + serveri, raiskab raha ära, kuigi neil ei tule mängijaid juurde :D

 

Meelise oma ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

And so Martin?

Ofc et sul mingid 9 aastased tattid mängivad kellele meeldib su kirjavigadega tõlgitud LARP ^^

Tahaks näha kui palju sul kirjavigu tuleb uues GMis,retard.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean martinikene, et see pole tõenäoliselt minuasi aga ma pean seda ütlema. Kõik kes on korra elus sinu postitusi vaadanud naeravad suure suuga. Mul ja paaril sõbral/tuttaval on see juba igaõhtune meelelahutus kui sina postitad. Kas sa tõesti ei saaks oma postitusi läbi lugeda ja mõelda enne kui vajutad seda väikest "Postita" nuppu? Paar viga teinekord ei ole ju midagi, ikka juhtub, aga igakord näen ma mingit sellist viga mida isegi Google Translator ei teeks. Ja kui sa nüüd vastad ja tahad mul suure hooga näo täis sõimata, siis palun vaata enne õigekirja.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ma tean martinikene, et see pole tõenäoliselt minuasi aga ma pean seda ütlema. Kõik kes on korra elus sinu postitusi vaadanud naeravad suure suuga. Mul ja paaril sõbral/tuttaval on see juba igaõhtune meelelahutus kui sina postitad. Kas sa tõesti ei saaks oma postitusi läbi lugeda ja mõelda enne kui vajutad seda väikest "Postita" nuppu? Paar viga teinekord ei ole ju midagi, ikka juhtub, aga igakord näen ma mingit sellist viga mida isegi Google Translator ei teeks. Ja kui sa nüüd vastad ja tahad mul suure hooga näo täis sõimata, siis palun vaata enne õigekirja.

 

+1,

Ning Martinike,sina oled see faithful retard.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
-1,

Said valesti aru, see oled sina.

 

henryK, miks ma peaksin sind sõimama näo täis? >.

 

Ikka ei jõua kohale ,Martuška?

Pealegi mine kooli ka kunagi Eesti keelt õppima


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

räigelt hea server,mulle meeldib


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Andruška, pane ona, kui tahad.

Sina mind ei käsuta :)

 

Huff,Mine kooli n00b.


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Käi ise, huff.

 

Ammu käin,

btw sul pole midagi öelda sellepärast kordadki sõnu minu järel?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.