Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Homm88 Scammer + Dokumentide võltsija !

Soovitatud postitused

Sain siis pmst scammed by Homm88 kes lubas kasutaja ära osta 2000 EEK eest aga raha pole ja pole ka kasutajat enam .

 

 

h1.PNG

h2.PNG

h3.PNG

h4.PNG

h5.PNG

h6.PNG

h7.PNG

h8.PNG

 

Siin siis tema faketud pilt .

 

PrintScreen046.png

 

 

Tema MSN millega suhtlesin oli [email:3uu3xmau]Homm88@hotmail.com[/email:3uu3xmau] .

 

Sooviksin tema kohta andmeid kuna soovin sellises olukorras politsei poole pöörduda !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

võin niipalju öelda, et politsei ei tee mitte midagi, see on su oma viga, et sa MM-i ei kasuta, aga hommile bann


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No, mees miks sa annad ette, nii suurte summadega pole palju seda MM fee-d maksta. Aga sul on kindlasti rohkem infot niiet recoverda, halvimal juhul pannakse lukku, parimal juhul saad acci kohe tagasi. Ja kui ta peaks üritama seal midagi, siis pannakse acc lukku, sa teed uuesti recovery ja paned kogu info juurde.

 

Ilmselgelt tal ei ole kogu infot, ja kui lockis on siis jagex kontrollib märksa täpsemalt igat väikest detaili. Ja kui sa original owner oled siis peaksid ka teadma ka.

 

Aa vahepeal siin mõned postid tuld rofl. Sitt vabandus, tahtsid kontrollida? Selleks oli vaja kogu inimese acci info korjata, pilt fakeda? Ja hansapanga ülekande pildi võltsimine, et mingi teenus saada läheb petmise alla. Ja sellise asja eest alustatakse ka kriminaal asi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
No, mees miks sa annad ette, nii suurte summadega pole palju seda MM fee-d maksta. Aga sul on kindlasti rohkem infot niiet recoverda, halvimal juhul pannakse lukku, parimal juhul saad acci kohe tagasi. Ja kui ta peaks üritama seal midagi, siis pannakse acc lukku, sa teed uuesti recovery ja paned kogu info juurde.

 

Ilmselgelt tal ei ole kogu infot, ja kui lockis on siis jagex kontrollib märksa täpsemalt igat väikest detaili. Ja kui sa original owner oled siis peaksid ka teadma kõike.

 

Igal juhul edu mees.

 

Kahjuks kasutaja väga väga ammu tehtud ja ei tule ühtegi infot pähe varasemast põlves :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis kasutajanimi oli,kui saladus pole ;)?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No kindlasti tead mingeid vanemaid asju. Mul 2002 aastal kasutaja tehtud ja suutsin recoverida kui vaja oli. Aga igastahes jah, see läheb petmise alla. Mis siis, et tegemist on virtuaal varaga ja kui politsei ei võta seda, siis natuke pinda käia võtavad siiski ette. Ja ega ei ole teda ausalt raske üles leida, ip järgi leitakse ta väga lihtsalt üles.

 

 

Aga noh, see on see kui sa üritad müüa asjaliku acci foorumis kus no offence 75% on mingi 13 aastased, siis ega ei saa loota siin väga mitte scammi saamiseks.

 

 

Rofl järsku pole huvi, aga miks oli vaja lolli mängima hakata ja inimest ignoreerida kui sa "testisid" kas ta mingi scammer.

 

 

Ja ma ülemisele, julgen pakkuda, et tuumafyysik oli nimi. Olen näind kuskil pilti kus ta chattind IG.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

panga pildi faikimne vägagi suur pettus ....minu mäletamist mööda trahv kuni 10 000 eesti krooni kui mitte rohkem, ja tuumafüüsik sa langesid kelmuse ohvriks kindlasti soovtan sul politseisse pöörduda...ja homm88 vabandus kuidagi rumal ...banni oleks ta väärt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Acc tagasi või mitte, vend sai info mis on piisav, et account locki lükata vajadusel.

 

No offence, aga teeks siis foorumile sellise policy, et scammid, kui leiad, et inimene annaks potensiaalselt kasvõi politseisse asja, siis ruttu annad acci tagasi, mõtled mingi luuletuse välja ja siis järsku on kõik ok?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui homm peaks unbanned jääma, siis on selle foorumiga midagi väga mäda!

 

Mingi mode ütles, et banni ei saa, kuna andis kasutaja tagasi..

Aga see on juba varastamine..

Tal on enamus info kasutaja tagasi võtmiseks..

ehk see on pooleldi homm88 kasutaja juba ju..

 

Sest ta saab seda kasutajat igahetk tagasi võtta..

 

Suht lame hommi poolt.. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
panga pildi faikimne vägagi suur pettus ....minu mäletamist mööda trahv kuni 10 000 eesti krooni kui mitte rohkem, ja tuumafüüsik sa langesid kelmuse ohvriks kindlasti soovtan sul politseisse pöörduda...ja homm88 vabandus kuidagi rumal ...banni oleks ta väärt

 

"vabandus" see on ikkagi päris põhjus ja mul on proofi ka.

 

 

Mul ei ole vaja acc locki lükata ega midagi. -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kasutaja sain nüüdseks tagasi aga politseisse ja swedbank'i pöördun selle dokumendiga homme kindlalt !

Häbi peaks sulle olema tegelt Homm88 !

Lootsin , et oled aus inimene ostad minult kasutaja ära ja kõik korras !

 

Aga sina hakkad siin neid võltsitud dokumente tegema , mina helistan mööda pankasid kus raha on kuna tuleb jne .

 

Idioot oled !

 

IP on olemas homme pöördun politsei poole kindlalt .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sul ei ole vaja ka petta inimestelt nende acci infot välja? Oled sa mingi wannabe antiscam squad?

 

 

Ma ei tea, mina tunneks ennast väga vihaselt, kui mingi nolk laseks kõigepealt üle ( ikka päris suur ehmatus on ) siis mõtleb mingi bs story välja, et tahtis testida midagi? Mis türa õigus sul testida üldse miskit on. Ja siis lisaks saab kogu acc informatsiooni, millega saaks arvatavasti acci lockida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kasutaja sain nüüdseks tagasi aga politseisse ja swedbank'i pöördun selle dokumendiga homme kindlalt !

Häbi peaks sulle olema tegelt Homm88 !

Lootsin , et oled aus inimene ostad minult kasutaja ära ja kõik korras !

 

Aga sina hakkad siin neid võltsitud dokumente tegema , mina helistan mööda pankasid kus raha on kuna tuleb jne .

 

Idioot oled !

 

IP on olemas homme pöördun politsei poole kindlalt .

 

Kamoon, sa ei hirmuta oma jutuga kedagi. Kedagi ei huvita kui sa isegi pöördud panka vms nende asjadega, asi läheks edasi kohtusse ja siis homm räägiks oma jutu ära ja tal on ka sellejaoks tõendid olemas jnejne sa ei jõua oma jutuga mitte kusagile. EDU.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.