Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer

Soovitatud postitused

VIP

Foorumist: rs g0d

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
aga see kust i tixit i vms mu ip sai

hmm.. mu foorumi nimi on TiXiT kuid rs nimi i tixit i, miks sa mind "i tixit i-ks" kutsusid? järelikult on sul sellega mida tegemist, kuigi samas pole vist sinuga äri teind ja ei kujuta ettegi kuidas sa mu kasutaja kätte said -.-

 

muideks, kasutaja minu käes ammu juba, tean kõiki andmeid ja ple raske tagasi võtta, aga ei tahaks et selline asi korduks :hi:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Miks sa tont spämmid? Ise oled scammer ja on ainult aja küsimus kui keegi üle saab sinu käest...aga see kust i tixit i vms mu ip sai ei kujuta ette...ei ole temaga äri teinud elusees...

 

Vaatasin teema läbi ja ei leidnud kuskilt, kus oleks öeldud, et kasutaja nimi ''i tixit i'', võlusid välja selle nime?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ok jh proovin tagasi võtta seda kasutjat..kust andmed sain, ei kujuta ette...pmst vaatasin, et rsn high scooris pole ju siis oletasin et see üks failidest, mis jäi kunagi ammu bannhammeri alla ja siis proovisn recoverida sest see parool, mis oli ei töötanud. Mõtlesin et apealib ära vms saab lahti ja näeb paremini, mis kasutaja on vms...aga kuna lastlogin oli yesterday vms siis jätsin kasutja sinna paika...ei hakkanud huiama( see oli def 1 pure)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.