Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

varas rawrr

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Seda ma arvasin, et siin sellised spetsialistid on. Igaljuhul, mina olen teid hoiatanud, ärge siis väga pettunud olge, kui ise kelmi ohvriks saate olema.

 

//Eelnevalt sai kokku lepitud ka, et parool jääb seniks samaks kuni mina pole kasutaja eest tasu saanud, parool loomulikult muudeti ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seda ma arvasin, et siin sellised spetsialistid on. Igaljuhul, mina olen teid hoiatanud, ärge siis väga pettunud olge, kui ise kelmi ohvriks saate olema.

 

//Eelnevalt sai kokku lepitud ka, et parool jääb seniks samaks kuni mina pole kasutaja eest tasu saanud, parool loomulikult muudeti ära.

 

No aga siis postita rohkem pilte ,jumal teab mis tal häda hakkas.


(L)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Millest pilte? meie msni jutt oligi pmst nii lühike, eespool oli mõtetu jura. Sesuhtes, minul on savi, mina võtsin oma kasutaja tagasi (esimeste paroolide ja värkidega). Aga, selle teema mõte oli siiski hoiatada siinseid foorumlasi ja saada halvast õhkkonnast lahti. Mina tegin oma töö ära, kuidagi veenma ja moosima ma teid rohkem ei hakka, eks aeg näitab siis lihtsalt, mis inimesega tegu on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.