Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer slippie007@hotmail.com

Soovitatud postitused

Niisiis tegin mitu kuud tagasi siia teemasid, et müün kasutajaid.

Ükspäev logisin msni ja mingi rassüüü oli mind lisanud, lisasin vastu.

Siis ta hakkas rääkima, et tahab osta mu rangerit kelle nimi on feeter range.

Ma ütlesin talle, et oodaku, ma läkisn teise arvutisse ja võtsin sealt kasutajate paroolid. Ta käis mulle umbes 30 min järjest pinda, et otsi need paroolid ülesse, mis olid mul juba otsitud aga ma ei viitsinud taga hetkel jännata kuna oli vaja koolitöö ära teha. Okei see selleks, sai töö valmis siis rääkisin, et leitsin paroolid ülesse. Siis hakkas ta rääkima vahetusest, mille poolt ma polnud. Vahetasin taga kasutaja ära ta andis mulle kasutaja nimega En 1b0 15, andsin talle enda parooli ja kohe oli selle En 1b0 15 parool muudetud ja msnis blokk peal. Niisiis ma temal olid mõlemad kasutajad ja mul midagi, tahtsin pulli teha ja ta kasutaja banni alla panna aga kahjuks ei saanud sest kasutaja oli 24H muted :D. Kui banni alla ei saanud siis droppisin ta kallimad asjad maha (3,5m). Ta võttis bänni maha ja hakkas röökima, et miks sa asjad maha droppisid, ma ütlesin et sa võtsid mult mõlemad kasutajd. Sellepeale tema ütles, et ta sõber võttis, mul oli nagu wtf sa müüd enda sõbra kasutajat? siis ta ütles et sõber muutis parooli ka ära. See oli veits imelik, sest parool vahetati kohe peale seda ära kui sisse logisin.(btw ma teadsin, et ta scammib)

Olgu, jätsin asja sinna paika. Ta andis mulle uuesti enda kasutaja parooli ja nn salakad. Muutsin salakad ja parooli ning 15-30 minta hiljem oli jälle see kasutaja ära võetud. Peale seda ma ei viitsinud enam jamada ja võtsin enda kasutaja ka tagasi + ma sain veel 31 päeva memberiks.

Ühesõnaga kirjutasin teile igaksjuhuks sellest ehk tahab teidki scammida.

Ja ta veel süüdistas mind, et mina olevat feeteri tagasi võtnud :D

Viimane kord kui msnis käis rääkis ta nimodi:

rassuu1.jpg

rassuu2.jpg

rassuu3.jpg

rassu4.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.