Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lauaarvuti (Ordi House II)

Soovitatud postitused

Ei hakka siin uhkustama, et wow lauaarvuti on mul, lahe jee...

 

Tahaks teada, mida sellepeale inimesed kommenteerivad.

 

Algul oli XP, lasin w7 peale.

 

Andmed:

Operating System: Windows 7 Ultimate 32-bit

Processor: Pentium® Dual-Core CPU E5200 @ 2.50GHz (2 CPUs), ~2.5GHz

Memory: 2048 RAM

DirectX Version: DirectX 11

Graphic name: ATI Radeon HD 4300 Series

Disk: 320 GB HDD

 

Hind oli mingi ~7 tuhat.

 

Et kas saab siis GTA IV või CoD peal jooksta? See Canyourunit vms ei tööta mul. :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma arvan ikka, et IV jookseb sul lowi peal välja.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Siin ei saa neid inimesi usaldada kes panevad ikka jookseb jne. Vaata mu teemat seda läpaka kohta. Kõik panevad, muidugi jookseb . Sain kätte, can you run it näitab, et 2 asja pole passed...

 

Muidu ise ei oska kahjuks öelda kas veab.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1264556697.png

 

System requirements Rockstar Games pealehelt


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Töötavad mõlemad, nii Cod 6 kui Gta 4. Endal jooksis Cod 6 umbes poole sitema arvuti peal 800*600 resol ja silmajärgi kusgil 60fps koguaeg. Niiet cod-il võid suht hea reso peale lükata.

Teiseks can you run paneb võssa mõnesmõttes, CUR meelest ei oleks pidanud mul cod 6 minema aga läks ja töötab ilusti.

Ja Gta 4 läheb kah sul vabalt, kui su videokaart juba DirectX-i 11 võimaldab siis pole probleemi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik oleneb mis resoga sa mängid?

Seda kas veab välja midagi peab ise testima, sest see "can i run it" paneb ka ikka mööda.

See arvuti saab uuemate mängudega hakkama küll, lihtsalt kui hae graafikaga seda ei tea.

Mis stiilis mänge tahaksid?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Juustukz masin sul.

 

Endal selline..

CPU: Intel E7500 2.93Ghz 3MB L2

GPU: GeForce 9800 GT 1GB

RAM: 2x 2GB 1333Mhz DDR3

PSU: 500W

HDD: 750GB, 7200rpm, 32MB,

Mobo: Asus P5G41T-M LE

OS: Windows 7 32Bit

Case: Gigabyte Isolo 230.

+ Roccat Kone hiir, Roccat Taito Matt ja mingi noname klaver.

 

Kokku ~9k.

Ilma Klaveri, mati ja hiireta sain ma pmst 7k eest sellise masina.


Nice postcount huh? :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Juustukz masin sul.

 

Endal selline..

CPU: Intel E7500 2.93Ghz 3MB L2

GPU: GeForce 9800 GT 1GB

RAM: 2x 2GB 1333Mhz DDR3

PSU: 500W

HDD: 750GB, 7200rpm, 32MB,

Mobo: Asus P5G41T-M LE

OS: Windows 7 32Bit

Case: Gigabyte Isolo 230.

+ Roccat Kone hiir, Roccat Taito Matt ja mingi noname klaver.

 

Kokku ~9k.

Ilma Klaveri, mati ja hiireta sain ma pmst 7k eest sellise masina.

 

And who cares?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tra ostsin enda arvuti 2008 vist 13 kilo maksis ! tra vaadates mis ja kui head on mõned arvutid nüüd väljas on nagu sellel mescaliumil vms mul klassivennal sama suht aga jah ma tõesti naeran tra sest ma panen temast sitaks pika puuga Fpsi juures mõõda näiteks Gta4 tra tal on 35 max mul laseb 65ga jne kuigi mul sitaks aeglasem arvuti nagu jah :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleneb, mis stiilis mänge sa tahad. Sõjamängudest jah COD Või Battlefield, rallidest NFS-id ( kuigi NFS on viimaste osadega nii perse keeratud), Colin Mcrae osad, Flatout , siis igasugused Unreal Tournamendid jne peaksid ka töötama. Kui jalka meeldib siis Pro Evolution Soccer 10 peaks kah minema ( Soovitan seda mängu soojalt, Fifale teeb pika puuga ära) .


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ärge whaijnige kuradi lohhid, läpparid pole niikuinii mängimiseks JUHUL kui sul ei ole miski gateway läppar, mis on loodud mängimiseks.

 

Kui tahad osta läpparit/home pc ühes siis tuleb mõelda eraldiseisev videokaart, 2ghz c2d 8600gt ; 9600GT/GS (endal GS ja ei whainiks, et jõle saast oleks.. miski 5.6k sain vist pedemarke 2006 mängudega)

 

Ja GTA IV imeb ikkagi julmalt.. elu sitt mootor peab olema yberpüss et seda normaalse resoga mängida... ATI kaardid mängivad sitemini kui NVIDIA kh.

 

Krt tuli meelde see läppar, mis HV's müüdi mingi gateway oli krt 17", 3ghz c2d 4850M jms taolist oli maksis kah mingi 20kilo aga kui hakata mõtlema, see kaalub julmalt!!! ekraan übersuur, mul enda 15,4 juba julmalt suur, igatsen oma 14" tagasi.. ja kõige tähtsam asi, kuumus, enda samsaga on mul juba suhteliselt kõrged tempid 70 mängides ja 50 idle. Gatewayl peaks need nagu veel suuremad olema :D

 

Faak nüüd tuli Ordi ja ML ning HP läpparid meelde, mis nendest, kõigest lükkad mingi korraliku 2009 mängu käima võtad paar muna ka kapist välja, lükkad läppari perse alla ja paari mindi pärast võid sööma hakata.

 

 

KKRTTT põhiline küsimus jäi ikka vastamata.. enivei sul hakkab IV rämedalt lagima, liiga saast kaart kahjuks enda 3650 oli lagis korralikult, kuid 4330 veel sitem :D


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

7tuhhi eest said ikka suht juustu arvuti, no offence.

 

Sain 6 tuhhi eest 1.5x parema.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.