Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

kas võin usaldada

Soovitatud postitused

SUPERVIP

tere,leidsin scammeri teema [email:2pgwrnj2]altalari_kingu@hotmail.com[/email:2pgwrnj2] msn ja seal oli kirjas et oli yhe korra yle lasnud,etkel ta pakus mulle wc authi ja tahan teada kas võin teda usaldata kas see oli vale et ta scammis või tõsi?

 

MA EI SÜÜDISTA KEDAGI SCAMMIS TAHAN TEADA KAS VÕIN USALDATA SEDA KUI SIUKENE TEEMA ON JUBA OLEMAS SIIS PALUN VABANDUST AGA MA SEDA EI LEIDNUD JA SIIA VÕIB SIIS LISADA SELLE KOHA KUS ON SEE TEEMA

 

tänan tähele panu eest :ty


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

palju mm maksab? (pole sellekoha pealt hindadega ega millegiga kursis)


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

MMi pole mõtet kasutada authide kujul. Ta teeb nii, et sa saad authi kätte ja 2 päeva hiljem see banned auth. Ära jumala eest osta talt, ta minult ka üle lasknud.

 

OT: Mul wc auth müügiks :D MSN: [email:4n6h9yee]juust10@hotmail.com[/email:4n6h9yee]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

juust tule msn või võtta block maha


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.