Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Drama kribab foorumis enda päevast

Soovitatud postitused

Tere !

Tuijasin kaua foorumis ringi mõeldes kas teha blogi või mitte, siis mõtlesin et nagunii argipäevaliselt igav, et võiks midagi teile ette laduda ja rääkida millega tegelen , kes olen jms.

 

Olen siis 16. aastane noormees nimega Keijo , elan sellises pisikeses külas nimega Kolga, seda teavad väga väheseda arvan , aga kui mainida koht Kuusalu mis on kolgast 15km eemal siis ehk mõni teab.

 

Haridust on mul niipalju 9. klassi sai lõpetatud siis aga kahjuks mõne kahega, lõputunnistusele tuli keemia ja matemaatika 2 , mis on suhteliselt masendav kuna mulle pole kunagi matemaatika pealle läinud ja keemiaga ei saand ma hakkama kuna õpetajaga ma hästi läbi ei saanud. Seepärast ka see tuli kaks.

Matemaatikast lähemalt rääkida miks see kaks siis , kuna 5.klassis tuli siis ju uus õpetaja enam ei olnud klassijuhataja kes samu tunde andis. Siis uue õpetajaga oli raskusi kuna ta ei õpetand korralikult ja siis ei saand ma põhja alla ning nüüd seni maani on mul sellega probleeme.

 

Nüüdseks õpin ma Tallinna Teeninduskoolis erialalt Pagar-Kondiiter.

Eriala on suht lebo, valisin selle kuna kokas ei saanud, sest mu keskmine oli 2.9 kui sisseastumisavalduse tegin.

Koolis käin ma Tallinnas iga päev. Hommikul kell pool viis tõusen ning pean jõudma 6:15 bussi peale millega ma sõidan Tallinna ~1h ja 20min kuna vahemaa on 50km.

Vahepeal hakkavad tunnid hiljem seega saan hiljem tõusta.

 

Nii rääksin koolist, nüüd natuke siis muust.

Tegeleda meeldib mulle arvutiga jube palju nagu paljudele siit ma arvan ,

Suvel on mul põhiliseks ajaviiteks BMX , talvel meeldib mulle suusatada jms.

Ruuni ma ei mängi , kui siis väga harvadel juhtudel kui keegi kutsub, üksida kodus mitte.

 

Ja nüüd ma kirjutan midagi siia mis võib tulla paljudele mitte üllatusena ja mõnele mitte, ~2,5 aastat tagasi kui ma loll olin ja ei mõelnud normaalse peaga tahtsin ma õppida photoshopiga töid teha, aga mul see ei õnnestund ja siis ma andsin käega, kuna ma avastasin ühe lehekülje kus oli signatuure mis olid väga kenad. Ma sain tuttava käest teada kuidas saab signatuuridelt võtta autori nime ja panna sina enda oma asemele , niisis hakkasin ma kandama võõra mehe mantlit, ma võttsin teiste töösi panin sinna oma nime ja uhekeldasin nendega, kus ma jäin ka siin foorumis vahele, tehtes uues kasutaja lootsin, et alustan uue lehega mis ei õnnestund alguses nii hästi.

Nüüdseks olen ma saand õppetunni , et seda on väga halb teha , lihtsalt endal hakkab halb tunne , ja seega ma palun tõsiselt vabandust teiste ees , et ma olen teile nii palju valetand. Kuid nüüd kus ma tulin välja enda uue kasutajaga nimega "Che" alustasin ma oma töödega täiesti ise, see õppetund pani mind tagasi ise töid tegema , ja need uued tööd mis ma upin on kõik mu enda tehtud..

 

Ma arvan ,et nüüd paljud ei taha enam mu päevikut lugeda kuna olen olnud selline reetur.

 

Aga tänaseks ma lõpetan, homme uued "seiklused" : ).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tänud , aga nagu ma rääksin miks mul kahed tulid : D ,

Spioonile, et no muidugi tuleb vahel ette et ei viitsi mitte kohe tõusta aga täna oli hea tunnid hakkasid hiljem sain ka hilisema bussi peale minna, kuigi tunnid kestsid selle eest kella 7-ni (tunniplaanijärgi)

 

Tänane päev läks suhteliselt korda, keka oli väga huvitav , et õps kutsus meid reedel suusatama ja värki,

kõige hullem oli ainult täna bussi ootamine , saime tunnist varem ära ja ma pidin ootama bussi 20min , ma loll ei läinud sisse ka vaid passisin väljas, tegin suitsu ja selle ajaga suutsin ma "kaotada" oma väikse sõrme mis ei liikun enne bussis olemist, ma olin tottalselt külmunud mis on ikka räme vastik. Aga siiani on kõik tore olnud , vastan hindeid igasuguseid ja varsti juba praktikale veebruaris. : )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Põhikooli lõpetasid 2.9 keskmise hindega??

hmm..

Mis siis põhjuseks oli?

Liiga loll või puudusid koguaeg?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Huvitavat pole mdiagi juhtund sel ajal , ainult täna lampi saime tunnist varem minema läksime suitsu ostma siis tuli mõte et võtaks midagi alko poolset poest, ja siis ostsimegi araxes-ist Pina Colada, selle tegime 3 peale ära ja siis järelvastamisee, eriti hea oli , : )).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu blogiga.

Jään huviga ootama bmx-teemalisi sissekandeid mis võttes esimest postitust aluseks kevadel/suvel hakkavad ilmuma.

Ja küsiks ka seda, et kas oled mingil moel seotud kunagise foorumi kasutaja F@talytiga, mulle lihtsalt mulje jäänud nagu oleksid, aga ma ei tea miks:D


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Edu blogiga.

Jään huviga ootama bmx-teemalisi sissekandeid mis võttes esimest postitust aluseks kevadel/suvel hakkavad ilmuma.

Ja küsiks ka seda, et kas oled mingil moel seotud kunagise foorumi kasutaja F@talytiga, mulle lihtsalt mulje jäänud nagu oleksid, aga ma ei tea miks:D

 

Ta oli jah Fatalyti vist

 

Rippis signasi veel


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mind ajaski seal alguses see 2,5 aastat segadusse:D Siis hakkasin mõtlema kas oled tema või ei ole aga ok.

Seal Kolgas muidu skatepark on või aint streedi sõitmis võimalused?


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

On siis 30.ses, : D

Ning päris jama on olla, saime eile sõbra naise ja mina oma naisega veits võetud, : D

Suutsin isegi enda telo perse keeratud, siis kui ma ajasin viina pitsi ümber nüüd telefonil display päris värviline , aga selle peaks ära kuivatama ja asi korras. Igastahes ma nüüd magama ära .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.