Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Nagu näha oli sealt teemast kus Rapidload andis teada, et foorum on antud Amichie käsutusse, oli päris palju rahvast vahvli pärast mures. Tegelikult ei muutu eriti midagi. Kuna alex lahkus juhtkonnast ja Amichie ise pole otsesest juhtimisest huvitatud, siis pakkus ta seda kohta mulle ja otsustasin jääda. Ehk siis Amichie otseselt juhtimisse ei sekku vait aitab pigem juhtkonda uuendustega ja koodimise küsimustega.

 

Ehk siis teie jaoks ei muutu pmst mitte miski. Foorumi elu käib samamoodi edasi, foorumi juhtkond jääb samaks, kui välja arvata Rapidload ja alex, kes lahkusid.

 

Uuendustest mis plaanis:

*Lähiajal võib foorum maas olla, kuna on plaan asendada praegune vBulletin 3.8.2 uue 4.0.1 versiooniga.

*Midagi tuleb ette võtta tuntud liikme embleemiga. Kas mõelda uus süsteem kuidas seda saab või see üldse ära kaotada. Praegu ei näita see süsteem mingitmoodi tuntust. Annetaja embleem jääb samamoodi. Vähemalt 50 krooni adminile, ehk mulle. Ja eeskujulikud samuti. Ehk siis juhtkond valib.

 

 

Siin kohal kutsuksin üles teid kasutama tagasiside foorumit ja pange oma ideed kõik kirja sinna. Saab läbi arutada, ehk juhtkonna siseselt midagi muuta ja käiku lasta.

 

Ollu


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see on küll hea uudis, et foorum hakkab nüüd uuenema. :)


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ohho,väga tore uudis.

Aga palun ära pane 4.0.1 uuendust peale,vB 4 on jama suht :/


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tuntud liikme embleem: 20 tehingut ja 1500 posti, oleks minu arust hea.

Muidu väga hea uudis, et sina vähemalt ei lahku ja foorumis midagi erilist ei muutu.

:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuntud liikme embleem: 20 tehingut ja 1500 posti, oleks minu arust hea.

Muidu väga hea uudis, et sina vähemalt ei lahku ja foorumis midagi erilist ei muutu.

:)

Sitt idee

siis hakkavad kõik spämmima ja tehinguid sebima

 

Pigem mingi aeg panna paika mis ajapealt saab ja postid sinna juurde


Kas sa ise ka mõistad, millise idioodi mulje sa endast jätad? Siin internetis mölisemine on nagu paraolümpia, isegi kui sa võidad, oled ikka hälvik.

- mine arene oma parooliga edasi.

668fbd71d5275d0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tuntud liikme embleem: 1000 postitust või 150 tehingut - kärab ka.

 

Muidu jah, hea et ikka uuendusi tuleb. Keep up the good work ;)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Uus kujundus tuleb midagi hallikat ja sinist. Hea rahulik. Mingit vahvli teemalist ei leidnud. Sellele vähe kujundusi veel.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

50 tehinugt + 1k poste maybe = tuntud embleem.

 

 

Ma ei mõista,miks eeskujulikel on tuntud liikme embleem,nad niigi 'tuntud'.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tehingud = who gives a shit

Postitused = who gives a shit

Liige = maybe gives some shit.

 

Tuntud on ikka, nagu jälle ütlen, enda meeles see, kes on aktiivne ja selline eeskujulik, kes ei saa küll eeskujuliku embleemi kui ei ole ka faking närvar, kes kogub 2k poste ja on nüüd jube tuntud, pigem pinda käiv.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui täiesti aus olla, siis ma ei poolda mitte ühtegi embleemi mille saamise tingimusteks on kas tehingud, postid või oldud aeg foorumis. See kõik on täiesti suhteline, ning ei näita midagi... Minu silmis vähemalt.

 

Ma arvan, et võiksime juhtkonna natukene aktiivsemaks muuta, ning panna paika näiteks ühe kuupäeva, mil me saame chatis/foorumis kokku ja lahkama mingeid probleeme. Sellel kuupäeval võiks ka näiteks üle vaadata potensiaalsed uued "tuntud liikmed" ja "eeskujulikud" ja, kui kellelgi on head argumendid, siis võib isegi "moderaatori" kohta pakkuda- Kuid kuna hetkel on kõik hästi paigas, siis ei näe põhjust, miks tuua uusi modesi juurde.

 

Ühesõnaga, juhtkond võiks aktiivsem olla, ning võiks anda praegustele eeskujulikele natukene rohkem sõnaõigust. See omakorda kutsuks inimesi korrale, sest kes ei tahaks olla eeskujulik, ning omada pisikest sõnaõigust foorumis?

 

 

Kindlasti võiks foorumi skini muuta ja lasta kellelgi teha skinne, nii, et oleks mitu valikut inimestel mille vahel valida.

 

 

Pisikeste huvitavate nuppude koha pealt sooviks ma näha, et siin foorumis oleks "rep süsteem" ja lisanupp, mis sisaldab täge- cmon, see on kasulik!

 

 

Mis veel.... Sooviks korralikult karmimat bännimis süsteemi ja kuna ma alles ise sain hiljuti peaaegu üle suuremate summadega, siis ma sooviks, et kõik kes müüvad midagi, peavad andma juhatusele/ainult adminnidele koopia enda dokumendist. Kõik moded on nagunii andnud juba enda andmed, miks mitte piirduda siinkohal sellega?

 

 

 

Ja uus omanik võiks teha ennast tutvustava teema, sest ma ei tea temast mitte midagi ja oleks viisakas ennast tutvustada.

 

 

Cheers,

s

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

goooooooooooddddd!!!!


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Teen oma to do list. spoiler ja youtube head.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võiks siis olla selline alafoorum, kuhu saavad ainult inimesed, kelle andmed on modedel ja adminitel. Mingi selline mõte oli aga kas teoks ka tehti, seda ei tea. Siis ise tead, riskid või mitte. Ja embleemides ainuke võiks olla Annetaja, mille saab osta. Ülejäänud otsustamisel.


sotw3.png

=/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Kui täiesti aus olla, siis ma ei poolda mitte ühtegi embleemi mille saamise tingimusteks on kas tehingud, postid või oldud aeg foorumis. See kõik on täiesti suhteline, ning ei näita midagi... Minu silmis vähemalt.

 

Ma arvan, et võiksime juhtkonna natukene aktiivsemaks muuta, ning panna paika näiteks ühe kuupäeva, mil me saame chatis/foorumis kokku ja lahkama mingeid probleeme. Sellel kuupäeval võiks ka näiteks üle vaadata potensiaalsed uued "tuntud liikmed" ja "eeskujulikud" ja, kui kellelgi on head argumendid, siis võib isegi "moderaatori" kohta pakkuda- Kuid kuna hetkel on kõik hästi paigas, siis ei näe põhjust, miks tuua uusi modesi juurde.

 

Ühesõnaga, juhtkond võiks aktiivsem olla, ning võiks anda praegustele eeskujulikele natukene rohkem sõnaõigust. See omakorda kutsuks inimesi korrale, sest kes ei tahaks olla eeskujulik, ning omada pisikest sõnaõigust foorumis?

 

 

Kindlasti võiks foorumi skini muuta ja lasta kellelgi teha skinne, nii, et oleks mitu valikut inimestel mille vahel valida.

 

 

Pisikeste huvitavate nuppude koha pealt sooviks ma näha, et siin foorumis oleks "rep süsteem" ja lisanupp, mis sisaldab täge- cmon, see on kasulik!

 

 

Mis veel.... Sooviks korralikult karmimat bännimis süsteemi ja kuna ma alles ise sain hiljuti peaaegu üle suuremate summadega, siis ma sooviks, et kõik kes müüvad midagi, peavad andma juhatusele/ainult adminnidele koopia enda dokumendist. Kõik moded on nagunii andnud juba enda andmed, miks mitte piirduda siinkohal sellega?

 

 

 

Ja uus omanik võiks teha ennast tutvustava teema, sest ma ei tea temast mitte midagi ja oleks viisakas ennast tutvustada.

 

 

Cheers,

s

 

hell yes. ;/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Aga miks mitte neid embleeme üldse eemaldada, vaid teha legendid , kes mida värvi on ?

et annetajad on mingit värvi , nagu eeskujulikud on rohelised , siis ei ole nende embeemidega jamamist, ja see et ülejäänd võiks tõesti otsustamisel olla, v.a annetaja mis on loogiline, ja selle tunutd saamiseks pead olema sa tuntud mitte igase kohta mõttetult postitama, mitte nagu hetkel see HIM , ta minumeelest üritab saada 2000 poste et embleemi saada, mis mõte sel on ?

 

Aga miks mitte neid embleeme üldse eemaldada, vaid teha legendid , kes mida värvi on ?

et annetajad on mingit värvi , nagu eeskujulikud on rohelised , siis ei ole nende embeemidega jamamist, ja see et ülejäänd võiks tõesti otsustamisel olla, v.a annetaja mis on loogiline, ja selle tunutd saamiseks pead olema sa tuntud mitte igase kohta mõttetult postitama, mitte nagu hetkel see HIM , ta minumeelest üritab saada 2000 poste et embleemi saada, mis mõte sel on ?

 

// Ollu, ehk tahad nende signadega midagi ette võtta , et neid nõmedaid .gif pilte ei saaks panna , ma vahepeal psp või telefoniga vahvlis siis jookseb nende pärast asi kokku , et neid võiks ka natuke vaadata.

 

Tänud : ))

 

// Ollu, ehk tahad nende signadega midagi ette võtta , et neid nõmedaid .gif pilte ei saaks panna , ma vahepeal psp või telefoniga vahvlis siis jookseb nende pärast asi kokku , et neid võiks ka natuke vaadata.

 

Tänud : ))

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Värvidega ei ole mõtet ju, äkki tahaks, et mitu embleemi oleks kasutajal? Näiteks ta on Annetaja ning Eeskujulik? Siis on nimi kahevärviline?

 

Muidu tõesti, Amichie võiks end siis tutvustada ka ennast, mitte et saab kohe adminstraatoriks ning jääb tasa.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

 

Mis veel.... Sooviks korralikult karmimat bännimis süsteemi ja kuna ma alles ise sain hiljuti peaaegu üle suuremate summadega, siis ma sooviks, et kõik kes müüvad midagi, peavad andma juhatusele/ainult adminnidele koopia enda dokumendist. Kõik moded on nagunii andnud juba enda andmed, miks mitte piirduda siinkohal sellega?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I lold,sellist asja siin 100% ei juhtu.

90% kasutajatest TÕMMATAKSE kunagi ikka tagasi.

Kasutajanimede värvid on tõesti hea mõte.

Annetaja oranz,tuntud liige hall vms.

Aind eeskujulikud on rohelised,no fair for us.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Rääkisin Amichiega, ta ütles et ta ei taha siin foorumis väga rahvaga nö "tegemist teha", et tema teha jääks tehniline pool.

Ollu on see, kes võtab vastu otsuseid ja tegeleb muude adminn-kohustustega. ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.