Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Gf Hardstyle?

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Kas see pole mitte kokkusattumus?

Tahtsin mingi eelmine nädal ka sinuga acci vahetada. Mingi pure??

Lasid mul sisse logida, ennem väitsid et accil pole mingeid reqe, bank pini, e-maili ega midagi peal. Aga ohnäe imet, kõik olid peal ning paar päeva tagasi pandud -.-

Nüüd jälle sama asi, ups mul on ikka küssad peal irw...

 

// muide ma tegin su accist pilti ka ennem kui ma sisse logisin..

 

 

untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kas see pole mitte kokkusattumus?

Tahtsin mingi eelmine nädal ka sinuga acci vahetada. Mingi pure??

Lasid mul sisse logida, ennem väitsid et accil pole mingeid reqe, bank pini, e-maili ega midagi peal. Aga ohnäe imet, kõik olid peal ning paar päeva tagasi pandud -.-

Nüüd jälle sama asi, ups mul on ikka küssad peal irw...

 

// muide ma tegin su accist pilti ka ennem kui ma sisse logisin..

 

 

untitled.JPG

 

"You have no pending recoverys" Kui tahtsin küssasi maha võtta. Türa kui ohmoon kui aru ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mis mõttega te neid asju vahetate ma ei saa aru. ise olete süüdi et üle saite, loomulikult saate üle kui päris nime ega midagi ei tea, irl sõbra käest ei pruugi saada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
mis mõttega te neid asju vahetate ma ei saa aru. ise olete süüdi et üle saite, loomulikult saate üle kui päris nime ega midagi ei tea, irl sõbra käest ei pruugi saada

 

 

Ühesõnaga sa väidad et mina olen süüdi?

Et jäin enda kasutajast ilma, ning ka vahetatavast?^,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida vitttu KAs ma olen su accoundi parooli muutnud ? OLen? TÜRA KAO NAHHUY siit foorumist kui mingit paska hakkad ajama teiste kohta.

 

Ja see pure mida müüsin oli ühe inglasega Rsboti foorumist vahetatud... 1 päev seisis account ja tõmbas tagasi. Reaalselt ma ei ole su accoundiga midagi teind, logisin kohe välja kui ütlesid et parool muudetud. Ja kus proofi on? aind mingi msni kiri?

 

samas ma võin sinu kohta ka teema teha, sest ma ei tea ju kumb acci ära võttis..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida vitttu KAs ma olen su accoundi parooli muutnud ? OLen? TÜRA KAO NAHHUY siit foorumist kui mingit paska hakkad ajama teiste kohta.

 

Ja see pure mida müüsin oli ühe inglasega Rsboti foorumist vahetatud... 1 päev seisis account ja tõmbas tagasi. Reaalselt ma ei ole su accoundiga midagi teind, logisin kohe välja kui ütlesid et parool muudetud. Ja kus proofi on? aind mingi msni kiri?

 

samas ma võin sinu kohta ka teema teha, sest ma ei tea ju kumb acci ära võttis..

 

Tee mis tahad, scamhead

Loe oma juttu nende piltide pealt.

"Ok mul kõik korras, andmeid pole peal"

"ups mul ikka on küssad"

 

Lmao

 

//edit

 

Sain acci tagasi, õnneks polnud andmeid veel andnud kui parool juba vahetatud oli :P

 

Pangas oli varem kuskil 80 ~itemit. Nüüd 2, raha ja gmaul -.-

 

Siin siis pilt sellest kui acci sisse logisin:

 

saaaaaa.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Türa mis asja sa valetad? MA muutsin su paroolid`? Ma droppisin midagi maha? TROPP OLED VÕI? Nahhuy misasja sa ajad?

 

Aga jah ma oskan ka painti kasutada, või sa muutsid parooli ära ja ootasid kella 7. Ise ka usud kui maun oled? Miks msni blocki panid kohe kui ütlesid et pw vahetatud. Saame kokku teeme hand to hand mitte ära hakka mingit sitta ajama.

NAhui sa rott peaks banni saama et valetad, Sul polnd 80 asja sul oli healjuhul 40. Samas Minu skilleril ka nüüd parool muudetud, küssasi ei teadnud. Kust ma tean et sina ei scammind?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Türa mis asja sa valetad? MA muutsin su paroolid`? Ma droppisin midagi maha? TROPP OLED VÕI? Nahhuy misasja sa ajad?

 

Aga jah ma oskan ka painti kasutada, või sa muutsid parooli ära ja ootasid kella 7. Ise ka usud kui maun oled? Miks msni blocki panid kohe kui ütlesid et pw vahetatud. Saame kokku teeme hand to hand mitte ära hakka mingit sitta ajama.

 

 

Miks blocki panid? Mida mul on scammeriga rääkida?

Ja mis kuradi paintist sa jahud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Türa mis asja sa valetad? MA muutsin su paroolid`? Ma droppisin midagi maha? TROPP OLED VÕI? Nahhuy misasja sa ajad?

 

Aga jah ma oskan ka painti kasutada, või sa muutsid parooli ära ja ootasid kella 7. Ise ka usud kui maun oled? Miks msni blocki panid kohe kui ütlesid et pw vahetatud. Saame kokku teeme hand to hand mitte ära hakka mingit sitta ajama.

NAhui sa rott peaks banni saama et valetad, Sul polnd 80 asja sul oli healjuhul 40. Samas Minu skilleril ka nüüd parool muudetud, küssasi ei teadnud. Kust ma tean et sina ei scammind?

 

 

Sa ütlesid et sul ei olegi reqe peal, siis tuli välja et on. ja nüüd tuleb välja et pole isegi sinu reqid? :torch:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa ütlesid viimases msni pildis et ma olen oma acciga sees prg... No kuidas ma sain sinu accoundiga sisse logida? For real... ütlesid et sul veel küssad peal.

 

Pmst Kui ma üritan rege deletida "You have no peding..." mis ma tegema pean?

 

Ja See jääb sinu südametunnistusele, et pool juttu juurde ajasid. Mul pohlad kas saan banni või ei.

 

Võimalus, lisa mind msni ja räägime asjad selgeks? Pussy?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sa ütlesid viimases msni pildis et ma olen oma acciga sees prg... No kuidas ma sain sinu accoundiga sisse logida? For real... ütlesid et sul veel küssad peal.

 

MINU ACCOUNT: SICK FARMING

KUI SA EI OLE JUHUSLIKULT MU PÄEVIKUT NÄINUD SIIS: http://www.vahvel.net/rate/53052-skilleri-paeevik-road-99-cooking.html

 

Mina pole kindlasti midagi öelnud et mul küssad peal. Jälgi texti.

Sa küsisid kas mul on küsimusi peal olnud. Ütlesin et jah, aga hetkel mitte ning kõik on kirjas [Andmetes]

 

Imo

 

Ma ei tea ausalt, mida see godz jahub, nimelt mina olen see Rass :D Ma olin Hardstyle pool ja nad tegid diili ning g0dz ütles, et parool muudetud ja ta logis kohe välja. G0dz pingutab veidi üle siin ausalt.

 

Sa pole vist neid msni pilte vaadanud?

status oli busy koguaeg. Logisin välja siis kui ma viimase pildi tegin

See et parool on muudetud ütlesin ma tükk tükk maad varem

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Sa ütlesid viimases msni pildis et ma olen oma acciga sees prg... No kuidas ma sain sinu accoundiga sisse logida? For real... ütlesid et sul veel küssad peal.

 

Pmst Kui ma üritan rege deletida "You have no pending..." mis ma tegema pean?

 

Ja See jääb sinu südametunnistusele, et pool juttu juurde ajasid. Mul pohlad kas saan banni või ei.

 

Võimalus, lisa mind msni ja räägime asjad selgeks? Pussy?

 

Tead mida see sõna tähendab üldse .. ?

Mine uuri sõnaraamatuid kui muidu hakkama ei saa ..

Kui ise ei leia siis ma aitan sind natuke.

Let me google that for you

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõlemad IP kuuluvad kasutajale hardstyle, kui sellest kasu on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mõlemad IP kuuluvad kasutajale hardstyle, kui sellest kasu on.

 

Ma arvasingi seda:uni:

Kuid kokkuvõttes kaotasin pangast mingit nodi. Kuid asi on siiski põhimõttes

On ilmselge, et keegi kavatses sellega mängima hakata

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.