Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Pronto.

Soovitatud postitused

Raido Skeber scammer.?

 

 

nii, ostsin temalt u ~3h tagasi acci ja praeguseks on parool vahetatud :D

 

18:33 tuli e-mailile kiri , et e-maili tahetakse unsettida. Ise väidab, et ei tea midagi sellest, et olevat andmed ära kustutanud :D ( ta oli 1. omanik )

lolrr.png

Mul sellest accist on suht poh , tahan ainult, et see idu saaks banned ja selle nimega siin foorumis enam tegutseda ei saaks..

http://www.vahvel.net/members/pronto.html

 

kasutaja andmed on mul endal olemas aga enam pole mõtet sellega teha, täna, homme või järgmine aasta võib olla pank 0 või def 2-> jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa saatsid foorumis pmi,mille peale tõttasin kohe msni. Seal soovisid raha tagasi või block,sõimasid veel jne. Mille peale ma hakkasin kohe uurima.

Ehk unblockiksid?Saaks seal ära rääkida asjad.

 

Ega ma ei hakkaks niisama kellegil kasutajat üle kontrollima laskma,kui tõmbaks kohe kasutaja tagasi.Pole nii hea mäluga ka,et info meelde jätta ning kustutasin enda arvutist peale sulle edastamist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

IP pilt sisse logimisest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kui veab siis logis sisse, kui ei vea siis ei logind, pilt tuleb 30m-1h pärast siis.

 

//EDIT.

 

Kasutaja on locked saanud. Kui mu parool oleks õige siis ta ütleks, et account is locked or something aga praegu ütleb vale parool..

 

Üritad teha stolen password siis..

We have detected suspicious activity on this account

We have noticed an unusual number of recovery attempts on this account. For your security we have locked the account. This means that no one will be able to use it, or change any of the details on it, until we have verified the original owner of the account.

 

To do this, please submit a lock appeal. The form for this can be reached by clicking here. The lock recovery process usually takes about three days. This allows us to ensure that the account is secure.

 

Ja see tähendab, et login pilti ei tulegi, ta ei jõudnud veel sisse logidagi, kasutaja sai locked kohe pärast ta tagasi recovemist.

 

 

Ma loodan, et sa usud mind küll :D

Ma ei laseks sellist juttu lambist vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui veab siis logis sisse, kui ei vea siis ei logind, pilt tuleb 30m-1h pärast siis.

 

//EDIT.

 

Kasutaja on locked saanud. Kui mu parool oleks õige siis ta ütleks, et account is locked or something aga praegu ütleb vale parool..

 

Üritad teha stolen password siis..

 

 

Ja see tähendab, et login pilti ei tulegi, ta ei jõudnud veel sisse logidagi, kasutaja sai locked kohe pärast ta tagasi recovemist.

 

 

Ma loodan, et sa usud mind küll :D

Ma ei laseks sellist juttu lambist vms

 

Unblock msnis?

Teen kõik võimaliku,et kasutaja tagasi saaksid.

 

By the way,mu irl nimi pole Raido Skeber vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.