Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tups possible scammer.

Soovitatud postitused

Tups ( 18 tehingut) lisas mind, tahtis osta puret. Ütlesin et ta saadaks mulle pmi - seda ta ka tegi. Tundus usaldusväärne, andsin ette. Ta ütles et tal SEB pank (mul Swedbank) siis leppisime kokku, et kannab raha ära ja siis kui raha käes annan reccid ja teised andmed. Mõne aja pärast küsisin kas on üle kantud - ta vastas et jah. Nüüd täna (järgmine päev) on sellest ajast möödunud 24h, kuigi raha oleks pidanud laekuma u. kell 10-11 hommikul. Leppisime veel ka kokku, et ta tuleb u. kell 15.00 - 17.00 msni, et siis annan talle andmed kui raha üle, kuid ootan teda juba kella poole kolmest ja ta pole msni tulnud. Proofi kahjuks ei ole. Rääkisin Rs24 adminniga ta rääkis ka et raha peaks juba üle olema, et võta kasutaja tagasi. Pole kasutajat veel tagasi võtnud. Tups ma siiski loodan et see raha laekub mu kontole. Võta minuga ühendust. Proofi kahjuks ei ole sest ei salvesta oma msn logisid ja pilte ei teinud. Teised inimesed, kes teevad temaga tehinguid, vaadake ette. Vahvli adminid võiksid ka Tupsuga ühendust võtta.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pildid peavad olema+ proof


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Edit: kurat kui ei salvesta oma igat fakin msn chatti siis võidki lihtsalt üle saada ja ongi pizdec?

Jep, proofi pole, ei tehta talle midagi. (H)


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Imageshack - tups1

Imageshack - tups

http://img706.imageshack.us/img706/7015/tups3.jpg

 

/edit: sain nüüd kindla proofi. Võtsin acci tagasi ja arvan, et admin saab tõestada, et ip klapib tupsu ip-ga.

Pilte ei näita mul millegipärast otse.

/edit: Logisin sisse ja connectis ühte clan chati, hakkasin seal rääkima ja mulle öeldi, et see kes sellega sisse logis ta main oli mingi andur vms.

siin pilt ka: http://img515.imageshack.us/img515/3950/tups4.jpg


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna foorumi moded on veidike ebaaktiivsed oleks aeg , MIND modeks teha :D

Ise arvan ,et peaks ära ootama siiski TUPS-u enda selgituse või rohkem tõendeid , see ip pilt vms ei anna midagi , kui keegi mulle mingi random acci andmed annab siis ma ofcoors login sellega korraks sisse.

Aga ma ei saa aru mis on selle teo motiiv , acci ta ju endale nagunii ei oleks saanud vms ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://img706.imageshack.us/img706/7015/tups3.jpg

 

/edit: sain nüüd kindla proofi. Võtsin acci tagasi ja arvan, et admin saab tõestada, et ip klapib tupsu ip-ga.[/url]

 

Tema IP tõesti.

 

Kuna foorumi moded on veidike ebaaktiivsed oleks aeg , MIND modeks teha :D

Ise arvan ,et peaks ära ootama siiski TUPS-u enda selgituse või rohkem tõendeid , see ip pilt vms ei anna midagi , kui keegi mulle mingi random acci andmed annab siis ma ofcoors login sellega korraks sisse.

Aga ma ei saa aru mis on selle teo motiiv , acci ta ju endale nagunii ei oleks saanud vms ?

 

Moderaatorid ei ole ebaaktiivsed, nad lihtsalt ei postita seni kaua kuni piisavalt tõendeid, et asja uurida.

 

Tupsule paar päeva selgitamiseks, usun et palju selgitamist siin pole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Siin ei ole ju pmst mingit proofi veel ? Kõiki need andmed saaksin ma ükskõik kellelt kätte :h:

 

Me teame,et Tups sinu sõber on. :(

Proof kõik olemas.:kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Me teame,et Tups sinu sõber on. :(

Proof kõik olemas.:kiss:

haha , kui ta mu sõber oleks ja scammiks , oleks ta banned juba :D

 

essat korda näen teda foorumis isegi :D , muidu ma liht ütlesin ,et proofi ei ole ju tegelikult . samahästi võiks ma sinu ära lasta bannida , teen teema ,et müün mingit acci , lasen pm-i saata ... annan acci ette , võtan tagasi ja teen ip-st pildi ja ongi kogu proof ... :cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei viitsi pikalt rääkida. Sa pole ühendust võtnud muga, ütlesin, et raha kantud, sest ei viitsinud su spämmi kuulata. Öö oli ka ja läksin magama. Järgmine päev sind msnis muidugi ei olnud, vähemalt ma ei näinud, ning mul polnud numbrit, kuhu raha saata. Võite banni panna, tehke mis tahate, kasutaja on tema käes jms, midagi ei teinud sellele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mis pole ühendust võtnud? pole sind kordagi näinud peale seda värki msnis. probably block?`kuidas ma peaks ühendust siis võtma? tulen külla sulle? tarkpea. igatahes kui veel soovid saada seda acci tule msni annan sulle pangakonto uuesti. Kui ei, BANHAMMER! Muide wildis suutsid 300k kaotada aga raha ei jõudnud üle kanda? SITT VABANDUS.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.