Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rax1121 .

Soovitatud postitused

Mis kuradi ban?

Sulle peaks ip ban panema. Addictiga said banni. Müüsin authi sulle ja peale seda kustutasin ära selle authi. Rsbots.net reissue opinionis ütles ka et pole minu oma... ÄRA SHEERI SIIS TEISTEGA AUTHE! Miks peaksin ise kasutama seda kui mul botti pakett ? Nussi kusagil mujal teiste ajusi. Mina ei tunnista ennast süüdi selles...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis kuradi ban?

Sulle peaks ip ban panema. Addictiga said banni. Müüsin authi sulle ja peale seda kustutasin ära selle authi. Rsbots.net reissue opinionis ütles ka et pole minu oma... ÄRA SHEERI SIIS TEISTEGA AUTHE! Miks peaksin ise kasutama seda kui mul botti pakett ? Nussi kusagil mujal teiste ajusi. Mina ei tunnista ennast süüdi selles...

 

 

Banaani saad ikka. ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kuradi ban?

Sulle peaks ip ban panema. Addictiga said banni. Müüsin authi sulle ja peale seda kustutasin ära selle authi. Rsbots.net reissue opinionis ütles ka et pole minu oma... ÄRA SHEERI SIIS TEISTEGA AUTHE! Miks peaksin ise kasutama seda kui mul botti pakett ? Nussi kusagil mujal teiste ajusi. Mina ei tunnista ennast süüdi selles...

 

 

ei ütle et olen tema poolt, aga, sina müüsid, sina vastutad.

Maskad raha tagasi vöi gf, banned

:ty


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sellest peaks piisama...

 

imageff.jpg

 

Nagu näha oled sa esimene omanik. Seega sa said uue authi omal meili peale koos põhjusega, miks auth failed. Uus auth tagasta Rainisele. Aja asjad 24 tunni jooksul korda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pm asi on nii- Ostan authi, sellelt kes oli esimene omanik, kasutan kuu vms siis ei ole vaja enam ja failin authi ära. Saan raha tagasi ? IDIOODID

 

Kust ma kirja saan ? Mul mailboxis 800+ uut kirja.

 

See kiri tuli sul paar päeva tagasi maksimum, kui alles failed. Kirjas on sul uus auth ja põhjus, miks vana failed. Seal on ka välja toodud IPd.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

BANN SELLELE PEACFULLILE !!!!!

ADDICT IKKAGI.

Seda 50.- ta lõpuks ära ei maksnud .

 

 

Raxi ma täiesti usun, temaga ikka palju deale teinud, pinnid ja asjad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pm asi on nii- Ostan authi, sellelt kes oli esimene omanik, kasutan kuu vms siis ei ole vaja enam ja failin authi ära. Saan raha tagasi ? IDIOODID

 

Kust ma kirja saan ? Mul mailboxis 800+ uut kirja.

 

 

mina sinuasemel sorteeriks neid juba siis. Ikkagi vastutad sina.

Olen 100% kindel et teab, et kui authi sheerida siis saab banaani.

 

tegelt mul suht pohhui, senikaua kuni mu herb auth töötab, :)


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mina sinuasemel sorteeriks neid juba siis. Ikkagi vastutad sina.

Olen 100% kindel et teab, et kui authi sheerida siis saab banaani.

ei usu temalt seda.

 

Ta addict kes on banned nii et gotofockoff? :D ASI KORRAS!

 

See kiri tuli sul paar päeva tagasi maksimum, kui alles failed. Kirjas on sul uus auth ja põhjus, miks vana failed. Seal on ka välja toodud IPd.

Ei olnud kirja et failed :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

peacefullile ban plz ?

Msn [email:2d563dav]n0lifer@windowslive.com[/email:2d563dav] ehk scammer !

Bann ?!?!

Või maksa see 50.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.