Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer Nonsense.

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Pilt et failed on ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuskil pole näha et su Rc banned on .

 

Ega see msni jutt lambist ei tekkinud .

 

SINA MÜÜSID, SINA VASTUTAD... alati on nii olnud, ega sa mingi erand ei ole.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No kui mina seda banned ei teind , siis miks mina pean kahjud kinni maksma? Las maksab algne müüa siis . Kelleks oli seeyaˇˇ + kasutasime MM ja selleks oli Orcut .

 

Oota mis sulle just kohale ei jõudnud ?

 

Mina olen alati pidanud ise kõik kinni maksma, mis siis et scammer on ise ka tunnistanud et tema lasi üle.

 

Veendu enda asjade kvaliteedis järgminekord.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No kui mina seda banned ei teind , siis miks mina pean kahjud kinni maksma? Las maksab algne müüa siis . Kelleks oli seeyaˇˇ + kasutasime MM ja selleks oli Orcut .

 

Sina pead oma ostjale kahju kinni maxma...See kellelt Sina ostsid authi vms, peax sulle maxma...KasKas ei ole selle isikuga seotud, kellelt sina ostsid...KasKas on sinuga seotud...Sina vastutad mitte 1.omanik, sest sina müüsid...Minu arvamus, maxa tagasi or get banned.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see auth võis vabalt lahti crackida . Lähi ajal on pidevalt authid feilind .

Tajo ei ole scammer . Tean teda IRL .

Varsti tuleb minu Scammer teema kuna mul hetkel koduarest ja ei saa talle 250kr ära maksta . :D

 

Thx for support .Jep mul ei tulnudki see cracki värk meelde , see võib ka ju põhjus olla .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olgu ma maksan tagasi , ja hakkan ootama siis oma 100 eeku Orcutilt ja seeyaˇˇ/jalt (kes pole päris pikka aega foorumis käind)

 

2nlbodz.jpg

 

Valetasid, ütlesid et esimene omanik, järelikult tuleb sul see raha tagasi maksta. Annan sulle kolm päeva selle probleemi lahendamiseks KasKas-ga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kusjuures, see authi crackimine vöib vabalt olla..

endal said ka 4 authi failed mönedpäevad tagasi, paari tunniga lihtsalt oli äkitselt köik authid failed. Olin ise ostnud need. Isegi müüsin KasKasile ühe fighteri aga saime korda sellega.

Pmst, kuna ta müüs, peaks tema vastutama ju?


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
kusjuures, see authi crackimine vöib vabalt olla..

endal said ka 4 authi failed mönedpäevad tagasi, paari tunniga lihtsalt oli äkitselt köik authid failed. Olin ise ostnud need. Isegi müüsin KasKasile ühe fighteri aga saime korda sellega.

Pmst, kuna ta müüs, peaks tema vastutama ju?

 

See crack teema võib olla võimalik aga ole normaalne, päevast päeva tekivad siia teemad, et üks või teine auth ei tööta. Miks mul kõik töötavad? Ma olen ostnud ja müünud 7000.- eest authe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.