Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

rax1121 on scmmar

Soovitatud postitused

irw :DD

ma tahtsin temalt osta 2.5mil 47solliga.ja ta tahtis,et annaks sollid talle.ja ma andsin talle. nyyd tahaks saada tagasi.ta msn on [email:kqtjnui7]ttyyp25@hotmail.com[/email:kqtjnui7]

 

 

Minuga kontakteerus [email:kqtjnui7]ttyyp25@hotmail.com[/email:kqtjnui7] küsides kas saan talle müüa boti paketti. Homme lubas raha saada ja et homme teeme diili. Siis lasi lätimaa le saata kiri et rax1121 olen :D

 

Mu msn on [email:kqtjnui7]ragnarposti@hotmail.com[/email:kqtjnui7] tont :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ilma tõenditeta ei tee sa siin midagi. Postita msn vestlused ja PM, kus ta ütles enda msni, millega msn vahetusel vestlesid. Siis vaatame edasi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rate ülekandmisest saad ka pildi teha ju?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Las teeb pildi rates ja lase rate modedel ip jälitada. Minu rate rax12, msn [email:1s8aog92]ragnarposti@hotmail.com[/email:1s8aog92] ja see ttyyp25 tahtis et ma saadaks talle pm, Ta ütles sinu kasutajanime, saatsin pm üteldes et olen rax1121 ja msn convost tegin copy paste. No ja siis ta ütles et homme teeb 170.- ning ostab mult boti pakki. No logis ja siis hakkas see lätimaa vms privaatseid saatma et kus mu 2.5milli on ja kus sollid on. Lubas menti saata mind ja nuh utsitasin teda ikka menti andma :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.