Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Scammer gowraadioelmar@hotmail.com

Soovitatud postitused

Tere,

 

mind üritas scammida inimene msni aadressilt: [email:12k65ly6]gowraadioelmar@hotmail.com[/email:12k65ly6]

 

Saatis mulle privaat sõnumeid knight wari kasutaja pealt. Ja tutvustas ennast Knight Warina.

Soovis mu kõiki pinne ära osta. Alguses rääkis swed pangast ja siis meenus äkki, et seb on ka.

Lõpuks googeldasin ja tuli välja et see pole night Wari kasutaja.

 

 

MSN logi:

Lae alla gowraadioelmar_hotmail.com.html - UPLOAD.EE

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tere,

 

mind üritas scammida inimene msni aadressilt: [email:2edoly54]gowraadioelmar@hotmail.com[/email:2edoly54]

 

Saatis mulle privaat sõnumeid knight wari kasutaja pealt. Ja tutvustas ennast Knight Warina.

Soovis mu kõiki pinne ära osta. Alguses rääkis swed pangast ja siis meenus äkki, et seb on ka.

Lõpuks googeldasin ja tuli välja et see pole Knight Wari kasutaja.

 

 

MSN logi:

Lae alla gowraadioelmar_hotmail.com.html - UPLOAD.EE

 

Kasutaja nimi foorumis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Asi on selgunud, nimelt oli isik saanud teada kasutaja night wari parooli...

Nüüdseks oleme asja korda rääkinud Night Wariga ja lihtsalt, soovitan hoida eemale inimesest , kelle msn on: [email:1n3v84c5]gowraadioelmar@hotmail.com[/email:1n3v84c5]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Night War, sa võiksid vähe ettevaatlikum olla, sest kasutaja Kassak on sinu (kui see pole sina või mõni su sõpradest) kasutaja peal sees käinud korduvalt, vähemalt viis või enam korda. Ei ole vaja tekitada sellist segadust, eks. Hea, et saite üksmeelele.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.