Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Zaros scammer

Soovitatud postitused

Ooot oot!!

See auth mis ma sulle andsin, oli ennem mind kasutaja Robykene käes

ja see auth mida ma praegu müün, on TÄIESTI UUS auth koos uute numbrite ja tähtede kombinatsiooniga.

See mis sinul on, on ainult numbritega ja ma olen 90% kindel, et see lihtsalt crackiti lahti nagu enamus ülejäänud authidega, millel olid ainult numbrid.

 

Sellel ajal kui ma sulle selle sinu soulwarsi authi müüsin, oli mul juba olemas uus AUTH, mida ma praegu müün!

Kui sa vaataksid rsbotsi foorumis, siis on üle aja paljudel tulnud igasuguste erinevate bottidega auth failed, ja see pole sharemise pärast, vaid on lahti hackitud.

Endal tuli ka fighter failed, aga sain uue, lihtsalt see vana crackiti lahti.

Ära mind süüdista, et rsbotsil endal olid turvavead.

 

Ja kata nimi ära, asjatult praegu terve foorum näeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ooot oot!!

See auth mis ma sulle andsin, oli ennem mind kasutaja Robykene käes

ja see auth mida ma praegu müün, on TÄIESTI UUS auth koos uute numbrite ja tähtede kombinatsiooniga.

See mis sinul on, on ainult numbritega ja ma olen 90% kindel, et see lihtsalt crackiti lahti nagu enamus ülejäänud authidega, millel olid ainult numbrid.

 

Sellel ajal kui ma sulle selle sinu soulwarsi authi müüsin, oli mul juba olemas uus AUTH, mida ma praegu müün!

Kui sa vaataksid rsbotsi foorumis, siis on üle aja paljudel tulnud igasuguste erinevate bottidega auth failed, ja see pole sharemise pärast, vaid on lahti hackitud.

Endal tuli ka fighter failed, aga sain uue, lihtsalt see vana crackiti lahti.

Ära mind süüdista, et rsbotsil endal olid turvavead.

 

Ja kata nimi ära, asjatult praegu terve foorum näeb.

 

Sinu kohustus on nüüd Robykeselt uurida, miks failed. Kui Robykene esimene omanik, siis sai ta kirja, milles on põhjus ja uus auth.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
perekonna nimi ütleb kohe inimese iseloomu :D:D värdja :D

 

mis kata nimi, oledki värdjas ju

 

wtf su prob on ?

Sinu iseloomu kohta käib pigem see, et teisi lampi nii kutsud ?...

Tüüp ei ole nimelt scamminud arvan...

Pm zaros vastutab...Kui tagasi authi ei saa, peax ta raha tagasi maxma...

 

Btw, andmete avalikustamine keelatud ?...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ooot oot!!

See auth mis ma sulle andsin, oli ennem mind kasutaja Robykene käes

ja see auth mida ma praegu müün, on TÄIESTI UUS auth koos uute numbrite ja tähtede kombinatsiooniga.

See mis sinul on, on ainult numbritega ja ma olen 90% kindel, et see lihtsalt crackiti lahti nagu enamus ülejäänud authidega, millel olid ainult numbrid.

 

Sellel ajal kui ma sulle selle sinu soulwarsi authi müüsin, oli mul juba olemas uus AUTH, mida ma praegu müün!

Kui sa vaataksid rsbotsi foorumis, siis on üle aja paljudel tulnud igasuguste erinevate bottidega auth failed, ja see pole sharemise pärast, vaid on lahti hackitud.

Endal tuli ka fighter failed, aga sain uue, lihtsalt see vana crackiti lahti.

Ära mind süüdista, et rsbotsil endal olid turvavead.

 

Ja kata nimi ära, asjatult praegu terve foorum näeb.

 

anna uus auth või maksa raha tagasi siis katan nime ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Üritan kontakti saada Robykesest eelmise omanikuga, selgus et Robykene polnudki esimene omanik.

Üritan kontakti saada aga pole privaatsõnumile vastanud.

 

nüüd on sul olnud piisavalt aega et uus auth või raha tagasi maksta aga sa pole seda teinud

 

bannige ta ära -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Vaadake ette kellelt te authe ostate.

Isegi kui odavalt saate, tasub ennem osta mõne usaldusväärse isiku käest natuke kallimalt, kui üldse authist ilma jääda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kuu aja pärast näeme Zaros.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.